Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Matrace Gold 15cm 140x200cm - Ložnice
Matrace Gold 15cm 140x200cm - Ložnice
1 z 1
Nové

Matrace Gold 15cm 140x200cm

Kup teď
2x zakoupeno
2 949 Kč
K dispozici
8 ks
1 ks
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Kurýr 270 Kč
Kurýr s dobírkou 299 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Matrace Gold 15cm 140x200cm
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

MATERIÁL: PUR pěna

 

ROZMĚRY:

 

ŠÍŘKA - 140 cm

DÉLKA - 200 cm

VÝŠKA - 15 cm

 

POPIS PŘEDMĚTU:

 

Vysoce kvalitní PUR pěna

Hmotnost 12 kg

Katalogová cena:  3949Kč


 

 

Pěnová matrace GOLD z kvalitní PUR pěny.

Díky své ceně a kvalitě jde o jednu z nejpoužívanějších matrací. 

PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. V posledních letech prošla mimořádnými změnami, které zajistily absolutní zdravotní nezávadnost a výrazně se zlepšily její fyzikální vlastnosti. Vyznačuje se pevností, dobrou elasticitou a cenově příznivou hladinou. 

Používáme jen pěny vysoké hustoty, bez škodlivých látek a řádně certifikováné pro evropský trh. 

Kromě trvanlivosti polyuretanová pěna má schopnost rychle se přizpůsobit hmotnosti a tvaru těla. Díky této funkci si můžete být jisti, že váš spánek bude pohodlný a komfortní.

Vhodné k použití pro lamelové rošty a také na polohovatelné. Pevný podklad snižuje jeho životnost.

 

 

Veškeré materiály matrace jsou vyráběny bez použití toxických nebo škodlivých látek, proto je matrace vhodná nejen pro dospělé, ale i pro děti. 

Potah

Je vybavena kvalitním prošívaným potahem, který má všitý zip ze tří stran pro snadné praní. Potah je prošitý klimatizačním rounem z dutého vlákna. Potah je dokonale hypo-alergenní což dělá tuto matraci vhodnou i pro alergiky. 

 

NENÍ MOŽNÉ SLUČOVAT NÁKUPY S JINÝMI PRODEJCI

MATERIÁL: PUR pěna ROZMĚRY: ŠÍŘKA - 140 cm DÉLKA - 200 cm VÝŠKA - 15 cm POPIS PŘEDMĚTU: Vysoce kvalitní PUR pěna Hmotnost 12 kg Katalogová cena: 3949Kč Pěnová matrace GOLD z kvalitní PUR pěny. Díky své ceně a kvalitě jde o jednu z nejpoužívanějších matrací. PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. V posledních letech prošla mimořádnými změnami, které zajistily absolutní zdravotní nezávadnost a výrazně se zlepšily její fyzikální vlastnosti. Vyznačuje se pevností, dobrou elasticitou a cenově příznivou hladinou. Používáme jen pěny vysoké hustoty, bez škodlivých látek a řádně certifikováné pro evropský trh. Kromě trvanlivosti polyuretanová pěna má schopnost rychle se přizpůsobit hmotnosti a tvaru těla. Díky této funkci si můžete být jisti, že váš spánek bude pohodlný a komfortní. Vhodné k použití pro lamelové rošty a také na polohovatelné. Pevný podklad snižuje jeho životnost. Veškeré materiály matrace jsou vyráběny bez použití toxických nebo škodlivých látek, proto je matrace vhodná nejen pro dospělé, ale i pro děti. Potah Je vybavena kvalitním prošívaným potahem, který má všitý zip ze tří stran pro snadné praní. Potah je prošitý klimatizačním rounem z dutého vlákna. Potah je dokonale hypo-alergenní což dělá tuto matraci vhodnou i pro alergiky. NENÍ MOŽNÉ SLUČOVAT NÁKUPY S JINÝMI PRODEJCI

Nabídka č. 6988090625 Vystaveno 05.07. 15:07 Zobrazení: 12