Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Menstruační kalhotky silná menstruace L červené Pinke Welle - Oblečení, obuv a doplňky
Menstruační kalhotky silná menstruace L červené Pinke Welle - Oblečení, obuv a doplňky
Menstruační kalhotky silná menstruace L červené Pinke Welle - Oblečení, obuv a doplňky
Menstruační kalhotky silná menstruace L červené Pinke Welle - Oblečení, obuv a doplňky
Menstruační kalhotky silná menstruace L červené Pinke Welle - Oblečení, obuv a doplňky
Menstruační kalhotky silná menstruace L červené Pinke Welle - Oblečení, obuv a doplňky
1 z 5
Nové

Menstruační kalhotky silná menstruace L červené Pinke Welle

Kup teď
Cena
828 Kč
K dispozici
4 ks
1 ks

nebo
Doprava a platba
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 61 Kč
Balíkovna Od 63 Kč
Doporučená zásilka 99 Kč
Balík Do ruky 99 Kč
Kurýr 99 Kč
Balík Na poštu 99 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Menstruační kalhotky silná menstruace L červené Pinke Welle
Popis předmětu
Informace od prodejce
Značka
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží
Doba záruky (měsíců)

Menstruační kalhotky silná menstruace L červené (Moře) Pinke Welle

Pinke Welle

Kategorie produktů/E-shop/Přírodní kosmetika/Péče o tělo/Intimní hygiena/Menstruační kalhotky/Silná menstruace

799.00

Popis produktu:

Charakteristika

Pratelné kalhotky dopřejí bezpečí i při silné menstruaci. Klasický střih se středně nízkým pasem je zakončený jemnou krajkou a cítit se v něm budete pohodlně i půvabně. Absorpční vrstvu, která pojme tolik tekutiny jako 3 klasické tampony, protáhly švadlenky v zadní části až nahoru k pasu. Nejedná se přitom o žádné šustící "bombarďáky". Díky čtyřvrstvé technologii jsou příjemně tenké a pocit z nošení se nijak výrazně neliší od klasického prádla. Nylon a bavlna propůjčují kalhotkám prodyšnost a příjemný pocit na dotek. Intimní partie mohou volně "dýchat", jsou v suchu a je o ně krásně postaráno.

Vývoj a výroba

Červené? S vysokým pasem? Nebo se svůdnou krajkou? "Proč ne!" Řekly si zakladatelky německé značky Pinke Welle a oživily svět menstruačních kalhotek svěžími barvami a atraktivními střihy. V menstruačních kalhotkách z jejich dílny se žena cítí svůdná, zároveň v pohodlí a bezpečí. Pečlivě vybrané materiály nenarušují přirozený balanc intimních partií a veganské složení ostražitě hlídá i zajíček PeTA. Kromě toho dává Pinke Welle dámám dobrý pocit také z jejich dopadu na životní prostředí. Žena totiž za svůj život spotřebuje tisíce klasických tamponů a vložek. S menstruačními kalhotkami tak uleví planetě od hromady jednorázového a těžce rozložitelného odpadu.Menstruační kalhotky v Pinke Welle šijí z materiálů, které neohrozí citlivé intimní partie. Využívají především bambusovou viskózu a bavlnu. Čtyřvrstvá technologie zvládne absorbovat velké množství tekutiny. A to všechno v naprostém pohodlí. Kalhotky nešustí, jsou příjemně tenké a nijak výrazně se neliší od klasického spodního prádla. A to ani svým půvabem!

Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Menstruační kalhotky silná menstruace (L) červené "Moře" Pinke Welle byly vyrobeny šetrnou metodou s láskou a úctou k přírodě. Na jejich zhotovení byly použity jen přírodní, ale zato funkční ekologické materiály. Díky těmto pevným materiálům Vám vydrží opravdu dlouho. Ideální jsou pro milovníky konceptu zerowaste, neboť vydrží léta a už nikdy nebudete potřebovat jednorázové. Jsou hebké na dotek, příjemné na kůži a svou práci odvedou brilantně.

Parametry:

  • Značka: Pinke Welle
  • Kvalita: Vegan, Cruelty Free
  • Část těla: Intimní partie
  • Vyrobeno v zemi: Čína
  • Určeno primárně pro: Ženy
  • Materiál hlavního obalu: Papír
  • EAN: 745178899345
  • Životnost: 2-3 roky při správné údržbě
  • Rozměry kalhotek: Šířka v pase 37 cm, Délka absorpční vrstvy 40 cm, Výška 27 cm
  • Jak naložit s hlavním obalem: Kalhotky vyhoďte do směsného odpadu

Menstruační kalhotky silná menstruace L červené (Moře) Pinke Welle Pinke Welle Kategorie produktů/E-shop/Přírodní kosmetika/Péče o tělo/Intimní hygiena/Menstruační kalhotky/Silná menstruace 799.00 Popis produktu: Charakteristika Pratelné kalhotky dopřejí bezpečí i při silné menstruaci. Klasický střih se středně nízkým pasem je zakončený jemnou krajkou a cítit se v něm budete pohodlně i půvabně. Absorpční vrstvu, která pojme tolik tekutiny jako 3 klasické tampony, protáhly švadlenky v zadní části až nahoru k pasu. Nejedná se přitom o žádné šustící "bombarďáky". Díky čtyřvrstvé technologii jsou příjemně tenké a pocit z nošení se nijak výrazně neliší od klasického prádla. Nylon a bavlna propůjčují kalhotkám prodyšnost a příjemný pocit na dotek. Intimní partie mohou volně "dýchat", jsou v suchu a je o ně krásně postaráno. Vývoj a výroba Červené? S vysokým pasem? Nebo se svůdnou krajkou? "Proč ne!" Řekly si zakladatelky německé značky Pinke Welle a oživily svět menstruačních kalhotek svěžími barvami a atraktivními střihy. V menstruačních kalhotkách z jejich dílny se žena cítí svůdná, zároveň v pohodlí a bezpečí. Pečlivě vybrané materiály nenarušují přirozený balanc intimních partií a veganské složení ostražitě hlídá i zajíček PeTA. Kromě toho dává Pinke Welle dámám dobrý pocit také z jejich dopadu na životní prostředí. Žena totiž za svůj život spotřebuje tisíce klasických tamponů a vložek. S menstruačními kalhotkami tak uleví planetě od hromady jednorázového a těžce rozložitelného odpadu.Menstruační kalhotky v Pinke Welle šijí z materiálů, které neohrozí citlivé intimní partie. Využívají především bambusovou viskózu a bavlnu. Čtyřvrstvá technologie zvládne absorbovat velké množství tekutiny. A to všechno v naprostém pohodlí. Kalhotky nešustí, jsou příjemně tenké a nijak výrazně se neliší od klasického spodního prádla. A to ani svým půvabem! Video - představení a popis výrobku Více podobných videí naleznete zde >> Zpracování a balení Menstruační kalhotky silná menstruace (L) červené "Moře" Pinke Welle byly vyrobeny šetrnou metodou s láskou a úctou k přírodě. Na jejich zhotovení byly použity jen přírodní, ale zato funkční ekologické materiály. Díky těmto pevným materiálům Vám vydrží opravdu dlouho. Ideální jsou pro milovníky konceptu zerowaste, neboť vydrží léta a už nikdy nebudete potřebovat jednorázové. Jsou hebké na dotek, příjemné na kůži a svou práci odvedou brilantně. Parametry: Značka: Pinke Welle Kvalita: Vegan, Cruelty Free Část těla: Intimní partie Vyrobeno v zemi: Čína Určeno primárně pro: Ženy Materiál hlavního obalu: Papír EAN: 745178899345 Životnost: 2-3 roky při správné údržbě Rozměry kalhotek: Šířka v pase 37 cm, Délka absorpční vrstvy 40 cm, Výška 27 cm Jak naložit s hlavním obalem: Kalhotky vyhoďte do směsného odpadu

Nabídka č. 7041711470 Vystaveno 05.07. 23:07 Zobrazení: 13