Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Měřicí přístroje

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Druh měřícího přístroje Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Měřicí přístroje

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 1 694 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 1 694 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Měřicí přístroje se liší podle využití, metody měření a nároků na přesnost. Naleznete je tak ve většině oborů od strojírenství až po medicínu. Podívejte se na naši aktuální nabídku měřících přístrojů.

Detektory kovů

První detektory byly vyvinuty již v roce 1960 a sloužily pro těžbu cenných kovů a další průmyslové využití. Detektor vyhledá kov díky změně magnetického pole, který vysílá anténa zabudovaná v detektoru kovu. Naleznete detektory pro začátečníky, hloubkové a voděodolné detektory, Magnet Fishing, ale i dětské, bezpečnostní a dohledávací detektory. Liší se především ve svých funkcích, možnostech použití a místě použití.

Detektor kovu

Osciloskopy

Měřicí přístroj vám zobrazí měřený signál na časové ose. Osciloskopy se rozdělují na analogové (CRO) a digitální (DSO). Výhodou analogových osciloskopů je nepřetržité zobrazení průběhu signálu. Digitální osciloskopy lze připojit k počítači a uložit průběh daného signálu. Nejznámějšími výrobci jsou Technologies, Tesla a Siglent. Naleznete je například ve strojním nebo automobilovém průmyslu.

Multimetr

Multimetry

Přístroje jsou ideálním pomocníkem pro měření elektrických vedení. Výhodou je multifunkčnost zařízení, protože jedním zařízením změříte procházející proud, napětí i odpor. Jednotlivé multimetry se liší především přesností a rozsahem měření, odolností a množstvím funkcí. Nejčastěji se využívají pro dílenské měření.

Ohmmetry

Pokud potřebujete změřit odpor v elektrickém obvodu, jsou ideální variantou ohmmetry. Rozdělují se podle velikosti měřených hodnot na mikroohmmetry a megaohmmetry. Tyto měřicí přístroje patří k nejpoužívanějším měřičům v praxi. Nejčastěji naleznete ohmmetry jako součást multimetru.

Měřiče spotřeby energie

Pro každou domácnost jsou nedílnou součástí měřiče spotřeby energie, hlavní výhodou je okamžité zobrazení spotřebované energie nebo průměrné spotřeby energie. Naleznete střídavé jednofázové i třífázové elektroměry. Liší se především počtem vstupů do měřiče anebo jestli je displej vybavený podsvícením. Důležitou informací pro výběr vhodného typu měřiče je minimální měřitelný výkon a maximální možné zatížení měřiče.

Měřiče životního prostředí

Tyto měřiče vám dokáží změřit hluk, teplotu, vlhkost, rychlost větru nebo světlo v měřeném prostředí. Obvykle naleznete měřiče, které měří více těchto údajů. Výsledek vám tak udává kvalitu prostředí. Mezi nejznámější výrobce patří společnost Voltcraft.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up