Vyberte si kategorii
Multifunkční zásuvkový termostat s časovým spínačem KETOTEK3100 !NEW! - Stavebniny
Multifunkční zásuvkový termostat s časovým spínačem KETOTEK3100 !NEW! - Stavebniny
Multifunkční zásuvkový termostat s časovým spínačem KETOTEK3100 !NEW! - Stavebniny
Multifunkční zásuvkový termostat s časovým spínačem KETOTEK3100 !NEW! - Stavebniny
Multifunkční zásuvkový termostat s časovým spínačem KETOTEK3100 !NEW! - Stavebniny
Multifunkční zásuvkový termostat s časovým spínačem KETOTEK3100 !NEW! - Stavebniny
1 z 5
Nové

Multifunkční zásuvkový termostat s časovým spínačem KETOTEK3100 !NEW!

(7016739227)
22x zakoupeno
419 Kč
K dispozici
18 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
12 sleduje
22x zakoupeno
Doprava
NOVÉ
Balíkovna nyní doručuje i na adresu
Balíkovna od 90 Kč
Zásilkovna od 100 Kč
Česká pošta Doporučená zásilka 110 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Multifunkční zásuvkový termostat s časovým spínačem KETOTEK3100 

Zařízení je kombinací zásuvkového termostatu a časového spínače, přičemž funkce termostatu zůstává zachována i při použití časového spínače. Časovač je možno nastavit pro cyklický provoz nebo jednorázové zapnutí či vypnutí, popř. jednorázové zapnutí nebo vypnutí se zpožděním. Provoz je možný i bez využití časovače.

Specifikace:

Napájení 100–250VAC 50Hz

Zatížení 16A (3680W)

Teplotní rozsah termostatu: –40°C~120°C

Přesnost ±1°C

Rozlišení: 0,1°C

Časové rozlišení: 1minuta

Maximální nastavitelný časový úsek: 99hod 59min

Maximální odchylka: 10minut / 100hod

Možnost inverzníhoprovozu – režim topení nebo chlazení

Externí teplotní čidlo s kabelem 1,8m

Režimy nastavení:

Režimy nastavení lze postupně aktivovat tlačítkem MODE

1. Režim termostatu bez časového programování:

Tlačítky SET a následně DOWN a UP lze nastavit teplotu pro zapnutí a vypnutí, přičemž pod –10°C a nad 100°C lze nastavit z rozlišením 1°C

2: F01 Režim cyklického zapínání a vypínání:

Lze nastavit časy sepnutí a vypnutí termostatu. Jedná se o časové úseky, nikoli o reálné časy. Zapínání a vypínání se cyklicky opakuje.

3: F02 Režim zpožděného zapnutí:

Lze nastavitzpoždění zapnutí v intervalu 1min-99hod 59min

4: F03 Režim zpožděného vypnutí:

Lze nastavit zpoždění zapnutí v intervalu 1min-99hod 59min

5: F04 Režim jednorázového zapnutí a vypnutí

Lze nastavit časy, po kterých má dojít k sepnutí a vypnutí termostatu. Po uplynutí cyklu zůstane termostat ve výchozím nastavení


Návod k použití:

1) Zasuňte termostat do zásuvky. Termostat jenyní v režimu bez časového programování a na displeji je zobrazen údaj o reálné teplotě a nastavených teplotách zapnutí a vypnutí (přednastaveno ON 20°C a OFF 25°C). Krátkým stiskem tlačítka SET lzevstoupit do módu úpravy teploty ON a OFF. Tyto lze měnit tlačítky UP a DOWN. Pokud je nastavená teplota ON nižší než OFF, bliká nad údajem reálné teploty symbol sluníčka a termostat je v režimu vytápění. V opačném případě je termostat v režimu chlazení a na displeji bliká vločka. Po ukončení nastavení potvrďte krátkým stiskem tlačítka MODE. Dlouhým stiskem tlačítka SET (5s) lze změnit °C na °F.

2) Krátkým stiskem tlačítka MODE lze aktivovat časový spínač s režimy F01, F02, F03 a F04 (popsáno výše). Tlačítky SET, UP a DOWN lze nastavit časy zapnutí a vypnutí.

3) Dlouhým stiskem tlačítka MODE (2s) v příslušném režimu F01-F04 lze aktivovat funkci časovače. Poté bude na displeji blikat údaj ON nebo OFF podle toho, v jakém časovém úseku se termostat právě nachází. Sepnutý stav indikuje rovněž modrá LED dioda.

4) Funkce termostatu je zachována i v režimu časování

Multifunkční zásuvkový termostat s časovým spínačem KETOTEK3100 Zařízení je kombinací zásuvkového termostatu a časového spínače, přičemž funkce termostatu zůstává zachována ipři použití časového spínače. Časovač je možno nastavit pro cyklický provoz nebo jednorázové zapnutí či vypnutí, popř. jednorázové zapnutí nebo vypnutí se zpožděním. Provoz je možný ibez využití časovače. Specifikace: Napájení 100–250VAC 50Hz Zatížení 16A (3680W) Teplotní rozsah termostatu:–40°C~120°C Přesnost ±1°C Rozlišení: 0,1°C Časové rozlišení: 1minuta Maximální nastavitelný časový úsek: 99hod 59min Maximální odchylka: 10minut / 100hod Možnost inverzníhoprovozu– režim topení nebo chlazení Externí teplotní čidlo skabelem 1,8m Režimy nastavení: Režimy nastavení lze postupně aktivovat tlačítkemMODE 1.Režim termostatu bez časového programování: Tlačítky SET a následně DOWN a UP lze nastavit teplotu pro zapnutí a vypnutí, přičemž pod–10°C a nad 100°C lze nastavit zrozlišením 1°C 2: F01Režim cyklického zapínání a vypínání: Lze nastavit časy sepnutí a vypnutí termostatu. Jedná se očasové úseky, nikoli oreálné časy. Zapínání a vypínání se cyklicky opakuje. 3: F02Režim zpožděného zapnutí: Lze nastavitzpoždění zapnutí vintervalu 1min-99hod 59min 4: F03Režim zpožděného vypnutí: Lze nastavit zpoždění zapnutí vintervalu 1min-99hod 59min 5: F04Režim jednorázového zapnutí a vypnutí Lze nastavit časy, po kterých má dojít ksepnutí a vypnutí termostatu. Po uplynutí cyklu zůstane termostat ve výchozím nastavení Návod kpoužití: 1) Zasuňte termostat do zásuvky. Termostat jenyní vrežimu bez časového programování a na displeji je zobrazen údaj oreálné teplotě a nastavených teplotách zapnutí a vypnutí (přednastaveno ON 20°C a OFF 25°C). Krátkým stiskem tlačítka SET lzevstoupit do módu úpravy teploty ON a OFF. Tyto lze měnit tlačítky UP a DOWN. Pokud je nastavená teplota ON nižší než OFF, bliká nad údajem reálné teploty symbol sluníčka a termostat je vrežimu vytápění. Vopačném případě je termostat vrežimu chlazení a na displeji bliká vločka. Po ukončení nastavení potvrďte krátkým stiskem tlačítka MODE. Dlouhým stiskem tlačítka SET (5s) lze změnit °C na °F. 2) Krátkým stiskem tlačítka MODE lze aktivovat časový spínač srežimy F01, F02, F03 a F04 (popsáno výše). Tlačítky SET, UP a DOWN lze nastavit časy zapnutí a vypnutí. 3) Dlouhým stiskem tlačítka MODE (2s) vpříslušném režimu F01-F04 lze aktivovat funkci časovače. Poté bude na displeji blikat údaj ON nebo OFF podle toho, vjakém časovém úseku se termostat právě nachází. Sepnutý stav indikuje rovněž modrá LED dioda. 4) Funkce termostatu je zachována ivrežimu časování
Nabídka č. 7016739227Zobrazení: 12