search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii
***Nůž Lovecký Dellinger Sword Vg-10***
visibility
Cena Kup teď!
4 799 Kč
K dispozici 2 kusy
access_time
Do vyprodání všech položek
access_time
Do vyprodání všech položek
visibility6  sleduje
Doprava
 • Balík Do ruky 120 Kč
 • placeOsobní převzetí Praha 9
 • Zjistit více
Platba
 • Platba kartou online
 • Platba při převzetí
 • Platba převodem
 • Zjistit více
Prodejce favorite

  Exklusivní lovecký nůž Dellinger Sword z oceli vg-10 Black Coating .

  ----------------------------------------------------------------------------------------------

  Tento exklusivní lovecký nůž má ultra ostré řezné jádro z japonské oceli vg-10, které je velmi dobře chráněno proti korozi, tím že je vloženo mezi 96 vrstev 2 nerezových damascénských ocelí SS316 (damascus steel), které zajišťují mimořádnou odolnost a houževnatost.


  Čepel tohoto nože prochází kalením ve velmi přesných vakuových pecích (vacuum heat treatment). Každý nůž je ručně broušený a při tvrdosti okolo 61 HRC dosahuje mimořádné až extrémní ostrosti. .

  Střenka nože: je vyrobena z ebenového dřeva s ocelovou záštitou. Vždy je pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržena pro vynikající ruční ovládání.

  Pouzdro nože: ručně stehované a vyrobeno z prvotřídní hovězí kůže dovezené s Argentiny. .


  Délka celkem: 315 mm

  Čepel délka: 170 mm síla čepeli 4 mm

  Váha: 280 g .


  Čištění loveckého nože: Každý nůž si zaslouží péči. Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale částečky na ostří přichycené. Je lepší se starat o svůj nůž a po používání ho umýt a natřít olejem


  Ostření nože: pro ostří loveckého nože z japonské oceli vg10 doporučujeme použití diamantových a vodních brusných kamenů. Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na nás. Případně vyhledejte profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení jsou nevratné. .


  Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli, nebo dřeva je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit. .


  Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž má své kožené pouzdro a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !