Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Podnikání a průmysl

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Podnikání a průmysl

Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 8 587 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 8 587 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Máte objekt nebo firmu, do které potřebujete funkční vybavení? Právě pro vás jsme připravili nabídku potřeb a vybavení pro podnikání a průmysl. Prozradíme vám, jaké produkty můžete objevit v naší nabídce. Podívejte se na naši aktuální nabídku.

Potřeby pro gastronomii a hotelnictví

V hotelnictví a gastronomii je důležitá péče o zákazníky, kteří se v případě nespokojenosti již nevrátí. Pro dokonalou péči o klienty je proto důležité mít vybavení v dobrém a funkčním stavu. V naší nabídce naleznete vybavení do kuchyně, baru, pro chlazení potravin, nábytek, lůžkoviny a mnoho dalšího.

Kuchyňský stůl
Kopírka

Potřeby pro kancelář

Pro efektivní práci vašich zaměstnanců v kancelářích je důležité pořídit kvalitní kancelářské vybavení a příslušenství k počítačům. Mezi nejužitečnější a zároveň nejpotřebnější vybavení patří kancelářské stoly, židle, skříně, ale i tiskárny s kopírkou, šanony, skartovače a papírenské předměty.

Potřeby pro odesílání a balení zásilek

Pokud vaše firma prodává zboží, které následně odesílá a balí, neobejdete se bez potřeb pro balení a odesílání zásilek. Tyto potřeby patří mezi spotřební materiál, a proto se vždy vyplatí pořídit jich větší množství. Jistě se vám budou hodit například balící pásky, výplňový fixační materiál, samolepící etikety, fixační fólie, krabice a obálky.

Výplňový materiál
Soustruh

Průmyslové vybavení

Naopak do dílny se vašim zaměstnancům bude hodit kvalitní průmyslové vybavení, protože právě z výrobní části většinou pochází vámi prodávané zboží. Mezi toto vybavení patří například měřící technika, materiály, nářadí, díly a stroje, které obrábějí a tvarují materiál.

Potřeby pro stavbu

Máte-li firmu, která například staví nebo rekonstruuje domy a byty, neobejdete se bez kvalitního stavebního vybavení. To vašim zaměstnancům nebo vám osobně zjednoduší a zrychlí práci. Mezi užitečné stavební vybavení patří například lešení, hliníkové žebříky, kompresory, štětce a obytné kontejnery pro přespání.

Lešení
Laboratorní sklo

Laboratorní vybavení

V neposlední řadě naleznete v naší nabídce laboratorní sklo a chemikálie, které jsou vhodné především pro výzkumné a školní laboratoře nebo do výrobních hal, kde jsou zapotřebí při testování materiálů. V naší nabídce objevíte laboratorní sklo různých tvarů, držáky, pipety, zkumavky a různé sloučeniny.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up