Vyberte si kategorii
Polarizační sluneční brýle Nitrogen Orca - Sport a turistika
Polarizační sluneční brýle Nitrogen Orca - Sport a turistika
Polarizační sluneční brýle Nitrogen Orca - Sport a turistika
1 z 2
Nové

Polarizační sluneční brýle Nitrogen Orca

(7041357625)
Cena
369 Kč
Žádný sledující
Doprava
Balíkovna od 59 Kč
Zásilkovna od 69 Kč
Osobní převzetí
Chrast
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

NITROGEN ORCA - polarizační brýle vhodné pro veškeré sportovní aktivity.


Polarizační filtr brýlí odstraňuje odlesky, zvyšuje sytost a zajišťuje věrnější podání barev, odstraňuje opar a zlepšuje vykreslení.


Polarizační brýle odfiltrovávají paprsky odražené od lesklých ploch - vodní hladiny, skla atd. a jsou proto velmi vhodné pro řidiče a pro veškeré sportovní aktivity. Nepostradatelné jsou v případě vodních sportů, rybaření, ale velmi výhodně jsou např. i při lyžování.


UV filtr faktor 400 zaručuje 100 % ochranu proti UVA i UVB záření.


Čočky brýlí jsou polykarbonátové, lehké a přitom velmi odolné a nárazuvzdorné.


Brýle zajišťují očím bezpečnou ochranu proti slunečnímu záření, vysokou úroveň ostrosti a věrnosti vidění a velmi dobré vnímání barev.


Brýle jsou nové, dovezené z USA.Rozměry brýlí: šířka čoček: 64 mm, šířka nosníku: 17 mm, výška čoček včetně obroučky: 43 mm, délka nožičky: 118 mm

NITROGEN ORCA - polarizační brýle vhodné pro veškeré sportovní aktivity. Polarizační filtr brýlí odstraňuje odlesky, zvyšuje sytost a zajišťuje věrnější podání barev, odstraňuje opar a zlepšuje vykreslení. Polarizační brýle odfiltrovávají paprsky odražené od lesklých ploch - vodní hladiny, skla atd. a jsou proto velmi vhodné pro řidiče a pro veškeré sportovní aktivity. Nepostradatelné jsou v případě vodních sportů, rybaření, ale velmi výhodně jsou např. i při lyžování. UV filtr faktor 400 zaručuje 100 % ochranu proti UVA i UVB záření. Čočky brýlí jsou polykarbonátové, lehké a přitom velmi odolné a nárazuvzdorné. Brýle zajišťují očím bezpečnou ochranu proti slunečnímu záření, vysokou úroveň ostrosti a věrnosti vidění a velmi dobré vnímání barev. Brýle jsou nové, dovezené z USA. Rozměry brýlí: šířka čoček: 64 mm, šířka nosníku: 17 mm, výška čoček včetně obroučky: 43 mm, délka nožičky: 118 mm
Nabídka č. 7041357625Zobrazení: 6