Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Přírodní minerály

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Lokalita
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Přírodní minerály

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 6 231 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 6 231 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Pokud si brousíte zuby na nějaký hezký minerál, kterým byste rozšířili svou sbírku, věříme, že na Aukru si vyberte. V této kategorii najdete neopracované, surové minerály v přírodní krásné podobě. V širokém spektru nabídek se nachází přírodní i vybroušené, opracované minerály, šperkové kameny jako je například diamant nebo rubín. Tyto drahokamy jsou navíc i skvělou investicí, a to nejen zasazené do šperku, ale i jako volné kameny. Doporučujeme minerály i drahé kameny uchovávat v dobrých podmínkách, nejlépe uložené v etui, a zjistit si, co danný kámen vyžaduje. Na každý typ minerálu jinak působí sluneční paprsky nebo třeba teplota v místnosti.

Co je to minerál?

Minerál, jinak řečeno nerost, vzniká díky geologickým a přírodním procesům. Minerál lze vyjádřit chemickým vzorcem a jde o přírodní anorganickou látku. V přírodě se nachází téměř šest tisíc druhů minerálů, a toto číslo každým rokem stoupá. Minerály a nerosty se zabývá věda zvaná mineralogie a geologie. Minerály ale mají své silné zastoupení například i v léčitelství.

Přírodní minerály
přírodní minerál

Léčivé minerály a jejich blahodárný vliv na lidské tělo i duši

Můžeme říct, že snad každý minerál má svou vnitřní sílu a energii, která působí na nejrůznější neduhy. Ať už trpíte bolestmi zad, migrénou nebo špatně spíte, možná vám pomůže lapis lazuli. Pro nastávající maminky je zase vhodný růžový achát a pro ochranu vašeho miminka jantarové korále, které navíc zklidňují bolesti rostoucích zoubků. Zkrátka minerály mají sílu léčit, musí se však pravidelně oplachovat a nabíjet, některé na denním světle, jiné zase přes noc.

Minerály a kameny podle znamení

Vhodný minerál si můžete zvolit i podle vašeho znamení zvěrokruhu. Pro znamení Ryb se hodí ametyst, akvamarín nebo opál. Lidé narození ve znamení Lva by se zase měli zaměřit na krásný zelený smaragd, topaz nebo jantar. Amulet v podobě náhrdelníku, přívěsku nebo korálkového náramku vás bude nejen zdobit, ale i dodávat potřebnou energii.

opál
Zobrazit méně keyboard_arrow_up