Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
PRO-EXTENDER 3 zvětšení penisu expander - Erotika
PRO-EXTENDER 3 zvětšení penisu expander - Erotika
PRO-EXTENDER 3 zvětšení penisu expander - Erotika
PRO-EXTENDER 3 zvětšení penisu expander - Erotika
PRO-EXTENDER 3 zvětšení penisu expander - Erotika
1 z 4

PRO-EXTENDER 3 zvětšení penisu expander

Kup teď
5x zakoupeno
360 Kč
K dispozici
995 ks
1 ks
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 89 Kč
Balík Do ruky 100 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 120 Kč
Kurýr 130 Kč
Kurýr s dobírkou 165 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
PRO-EXTENDER 3 zvětšení penisu expander
Popis předmětu
Informace od prodejce

PRO-EXTENDER 3 zvětšení penisu expander

Proextender je komplexní systém určený ke zvětšení a zmenšení zakřivení penisu . Vyvinul jej dánský lékař Jorn Edg Siena, který se specializuje na metodiku zvětšování penisu. Jeho účinky byly prokázány ve studiích a doporučují ho lékaři z 29 zemí. Při nošení na penisu působí Proextender na penis tahem. Tuto sílu lze nastavit a přizpůsobit individuálním potřebám uživatele. Součásti, které tvoří toto zařízení, jsou vzájemně propojené a postupně natahují tkáně penisu. Výsledky používání přístroje proextender jsou patrné již po prvním měsíci. Pravidelné a postupné působení natahovací síly penis nejen prodlužuje, ale také zvětšuje jeho objem. Jedná se o přirozený jev vyplývající z toho, že se tkáň násobí a zvětšuje svou hmotnost. Kromě toho při jeho používání efektivněji proudí krev tepnami v blízkosti penisu, což vede k pevnější a silnější erekci. 
Zvětšení délky a tloušťky penisu je individuální vlastností. Studie provedené lékaři uvádějí průměrný měsíční nárůst penisu o 0,5 cm. Pravidelné používání tohoto zařízení může vést k trvalému zvětšení o více než 4 cm a zvětšení průměru o více než 1 cm. 
Používáním tohoto přístroje dosáhneme silnější erekce, což může mít za následek zlepšení našeho erotického života.

PRO-EXTENDER 3 zvětšení penisu expander Proextender je komplexní systém určený ke zvětšení a zmenšení zakřivení penisu . Vyvinul jej dánský lékař Jorn Edg Siena, který se specializuje na metodiku zvětšování penisu. Jeho účinky byly prokázány ve studiích a doporučují ho lékaři z 29 zemí. Při nošení na penisu působí Proextender na penis tahem. Tuto sílu lze nastavit a přizpůsobit individuálním potřebám uživatele. Součásti, které tvoří toto zařízení, jsou vzájemně propojené a postupně natahují tkáně penisu. Výsledky používání přístroje proextender jsou patrné již po prvním měsíci. Pravidelné a postupné působení natahovací síly penis nejen prodlužuje, ale také zvětšuje jeho objem. Jedná se o přirozený jev vyplývající z toho, že se tkáň násobí a zvětšuje svou hmotnost. Kromě toho při jeho používání efektivněji proudí krev tepnami v blízkosti penisu, což vede k pevnější a silnější erekci. Zvětšení délky a tloušťky penisu je individuální vlastností. Studie provedené lékaři uvádějí průměrný měsíční nárůst penisu o 0,5 cm. Pravidelné používání tohoto zařízení může vést k trvalému zvětšení o více než 4 cm a zvětšení průměru o více než 1 cm. Používáním tohoto přístroje dosáhneme silnější erekce, což může mít za následek zlepšení našeho erotického života.

Nabídka č. 7061741135 Vystaveno 25.05. 17:05 Zobrazení: 32