Vyberte si kategorii
Roční licence na blokátor reklam AdGuard pro 1 zařízení * 10Kč měsíčně - Počítače a hry
Roční licence na blokátor reklam AdGuard pro 1 zařízení * 10Kč měsíčně - Počítače a hry
1 z 1
Použité

Roční licence na blokátor reklam AdGuard pro 1 zařízení * 10Kč měsíčně

(7029730738)
42x zakoupeno
120 Kč
K dispozici
12 ks
1 ks
7 sleduje
42x zakoupeno
Doprava
Mezinárodní Zdarma
E-mail Zdarma
Kurýr Zdarma
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Doba dodání (od obdržení platby)

Předmětem prodeje je legální sdílený licenční kód pro blokátor reklam AdGuard platný 12 měsíců pro 1 libovolné zařízení (např. počítač, telefon, tablet, notebook,.. ).


AdGuard - Nejpokročilejší blokátor reklam na světě!


  • za 120 korun budete celý rok osvobozeni od veškerých otravných reklam na internetu. Žádná reklama před videem, žádná reklama v půli videa, žádná reklama na pozadí, žádná reklama skrytá mezi textem, žádná reklama na YouTube. Prostě žádná reklama.


  • Co se týče Youtube, tak pokud se díváte přes internetový prohlížeč, tak blokátor funguje na 100%, ale mobilní aplikace YouTube má všechny blokátory reklam dobře podchycené. Já místo aplikace Youtube používám jinou (zástupnou aplikaci), která vypadá úplně stejně a je vytvořená speciálně jako náhrada původní aplikace Youtube. Můžete se i přihlásit ke svému účtu na Youtube. Funguje perfektně a navíc přehrává i když vypnete displej. Na Vaši žádost Vám můžu poslat odkaz.


  • Licenci lze na kterémkoli zařízení deaktivovat a aktivovat ji na jiném zařízení. (Například při koupi nového telefonu.)


  • Na rozdíl od blokátorů v prohlížečích, AdGuard blokuje reklamy ještě dříve, než se načtou do prohlížeče. To šetří data a zrychluje načítání.AdGuard lze nainstalovat do operačních systémů Windows, Android, macOS, iOS


Upozornění pro uživatele zařízení Apple:

  • Funkčnost na zařízeních Apple nemám osobně vyzkoušenou a doporučuji tedy aplikaci / program otestovat v bezplatné zkušební verzi.
  • Zástupná aplikace Youtube pro Apple zařízení je zatím jen beta verze a ani tu nemám osobně odzkoušenou.


Nejaktuálnější program se 14-ti denní zkušební dobou zdarma stáhnete na oficiálních stránkách: https://adguard.com/cs/welcome.html
Postup při aktivaci licenčního klíče:

Vždy si stáhněte aplikaci/program z oficiálních stránek (nebo přes odkaz na oficiálních stránkách), ať máte jistotu, že nestáhnete omylem doplněk nebo nějakou "poloverzi".

Na horní liště pod záložkou produkty vyberte příslušný operační systém.

Po nainstalování aplikace/programu vložte licenční klíč v nabídce "Licence" nebo "Stav licence"

Jedná se o sdílenou licenci, nemusíte se tedy nikam registrovat.

Předmětem prodeje je legální sdílený licenční kód pro blokátor reklam AdGuard platný 12 měsíců pro 1 libovolné zařízení (např. počítač, telefon, tablet, notebook,.. ). AdGuard - Nejpokročilejší blokátor reklam na světě! za 120 korun budete celý rok osvobozeni od veškerých otravných reklam na internetu. Žádná reklama před videem, žádná reklama v půli videa, žádná reklama na pozadí, žádná reklama skrytá mezi textem, žádná reklama na YouTube. Prostě žádná reklama. Co se týče Youtube, tak pokud se díváte přes internetový prohlížeč, tak blokátor funguje na 100%, ale mobilní aplikace YouTube má všechny blokátory reklam dobře podchycené. Já místo aplikace Youtube používám jinou (zástupnou aplikaci), která vypadá úplně stejně a je vytvořená speciálně jako náhrada původní aplikace Youtube. Můžete se i přihlásit ke svému účtu na Youtube. Funguje perfektně a navíc přehrává i když vypnete displej. Na Vaši žádost Vám můžu poslat odkaz. Licenci lze na kterémkoli zařízení deaktivovat a aktivovat ji na jiném zařízení. (Například při koupi nového telefonu.) Na rozdíl od blokátorů v prohlížečích, AdGuard blokuje reklamy ještě dříve, než se načtou do prohlížeče. To šetří data a zrychluje načítání. AdGuard lze nainstalovat do operačních systémů Windows, Android, macOS, iOS Upozornění pro uživatele zařízení Apple: Funkčnost na zařízeních Apple nemám osobně vyzkoušenou a doporučuji tedy aplikaci / program otestovat v bezplatné zkušební verzi. Zástupná aplikace Youtube pro Apple zařízení je zatím jen beta verze a ani tu nemám osobně odzkoušenou. Nejaktuálnější program se 14-ti denní zkušební dobou zdarma stáhnete na oficiálních stránkách: https://adguard.com/cs/welcome.html Postup při aktivaci licenčního klíče: Vždy si stáhněte aplikaci/program z oficiálních stránek (nebo přes odkaz na oficiálních stránkách), ať máte jistotu, že nestáhnete omylem doplněk nebo nějakou "poloverzi". Na horní liště pod záložkou produkty vyberte příslušný operační systém. Po nainstalování aplikace/programu vložte licenční klíč v nabídce "Licence" nebo "Stav licence" Jedná se o sdílenou licenci, nemusíte se tedy nikam registrovat.
Nabídka č. 7029730738Zobrazení: 139