Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
RODINNÁ HRA JENGA TOWER DŘEVĚNÁ VĚŽ -SKVĚLÁ ZÁBAVA - Hračky
RODINNÁ HRA JENGA TOWER DŘEVĚNÁ VĚŽ -SKVĚLÁ ZÁBAVA - Hračky
1 z 1
Nové

RODINNÁ HRA JENGA TOWER DŘEVĚNÁ VĚŽ -SKVĚLÁ ZÁBAVA

Kup teď
19x zakoupeno
95 Kč
K dispozici
981 ks
1 ks
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
AKCE
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo v červnu již od 60 Kč!
Více informací.
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 91 Kč
Balíkovna Od 93 Kč
Balík Na poštu 109 Kč
Balík Do ruky 147 Kč
Přeprava s dobírkou 199 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
RODINNÁ HRA JENGA TOWER DŘEVĚNÁ VĚŽ -SKVĚLÁ ZÁBAVA
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Věk
Materiál

HRA JENGA TOWER DŘEVĚNÁ VĚŽ - SKVĚLÁ ZÁBAVA

 

Skvělá dřevěná hra, která je velmi populární na celém světě. Je určena dětem ve věku od 8 let, hodí se jak pro kluky, tak i pro holky. Hrát může 2 - 6 hráčů. Zabaví se celá rodina! Tuto hru můžete hrát dvěmi způsoby, je tedy 2 v 1. V této sadě se nachází vše, co budete pro hru. Celek je velmi precizně vyroben ze dřeva. tato hra se stane doma Vaší oblíbenou! Celek je zabalen do krabičky.V sadě:

- 54 kusů herních kostiček

- 4 kostky


Jak hrát?

Způsob 1: Postavte věž na tvrdém nepohyblivém povrchu - 3 kostičky tvoří jedno patro. Poté každý z hráčů po řadě vytahuje jednu kostičku a stavíme je nahoru na věž. Komu věž spadne, ten prohrál. V této variantě nepotřebujeme hrací kostku.

Způsob 2: Každý hráč po řadě všemi kostkami, spočátají se body na kostce a kostičku s tímto číslem vytahujeme z věže a klademe ji nahoru an věž. Komu věž spadne, ten prohrál.
 

 

 

 


 

 
Naše zboží:
© UltraPanel

HRA JENGA TOWER DŘEVĚNÁ VĚŽ - SKVĚLÁ ZÁBAVA Skvělá dřevěná hra, která je velmi populární na celém světě. Je určena dětem ve věku od 8 let, hodí se jak pro kluky, tak i pro holky. Hrát může 2 - 6 hráčů. Zabaví se celá rodina! Tuto hru můžete hrát dvěmi způsoby, je tedy 2 v 1. V této sadě se nachází vše, co budete pro hru. Celek je velmi precizně vyroben ze dřeva. tato hra se stane doma Vaší oblíbenou! Celek je zabalen do krabičky. V sadě: - 54 kusů herních kostiček - 4 kostky Jak hrát? Způsob 1: Postavte věž na tvrdém nepohyblivém povrchu - 3 kostičky tvoří jedno patro. Poté každý z hráčů po řadě vytahuje jednu kostičku a stavíme je nahoru na věž. Komu věž spadne, ten prohrál. V této variantě nepotřebujeme hrací kostku. Způsob 2: Každý hráč po řadě všemi kostkami, spočátají se body na kostce a kostičku s tímto číslem vytahujeme z věže a klademe ji nahoru an věž. Komu věž spadne, ten prohrál. Naše zboží: © UltraPanel

Nabídka č. 5142502025 Vystaveno 19.05. 00:05 Zobrazení: 14