Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Ruční výsekový lis VEVOR 360 x 260 mm na kůži a jiné materiály - nový - Podnikání a průmysl
Ruční výsekový lis VEVOR 360 x 260 mm na kůži a jiné materiály - nový - Podnikání a průmysl
Ruční výsekový lis VEVOR 360 x 260 mm na kůži a jiné materiály - nový - Podnikání a průmysl
Ruční výsekový lis VEVOR 360 x 260 mm na kůži a jiné materiály - nový - Podnikání a průmysl
1 z 3
Nové

Ruční výsekový lis VEVOR 360 x 260 mm na kůži a jiné materiály - nový

Kup teď
Cena
9 900 Kč

nebo
Doprava a platba
Osobní převzetí
Frýdek-Místek
Doba dodání 1-2 dny
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Ruční výsekový lis VEVOR 360 x 260 mm na kůži a jiné materiály - nový
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Mechanický ruční výsekový lis VEVOR na kůži a jiné materiály


   Vysoce přesné vysekávání: Pokročilý design jehlových ložisek stroje na řezání kůže vydrží větší zatížení, dosáhne vysoce přesného vysekávání a má lisovací schopnosti s vysokou pevností. Konstrukce s ocelí taženou za studena s černou oxidační úpravou. Použitelný rozsah lisování / výseku: 360 x 260 mm

   Snadná obsluha: Vysekávací stroj na kůži má protiskluzovou prodlouženou rukojeť, dvojité vodicí hřídele a PP podložku pro odlehčení tlaku. Můžete jej provozovat efektivně s menší námahou.

   Vynikající stabilita: Razicí stroj je integrován s pružinovým drátem z křemíkové manganové oceli pro zajištění zvýšené stability během provozu. Velká základní deska z prémiové manganové oceli s vysokou pevností také zajišťuje silnou stabilitu.

   Nastavitelný přítlačný zdvih: Můžete upravit zdvih stroje na lisování či vysekávání materiálu podle vašich potřeb, až do 10 mm. Je také vybaven samomazným měděným kroužkem – není třeba přidávat mazivo, dlouhá životnost.


Všestranné použití: Lis na výsek je vhodný pro různé materiály, jako je látka, kůže, pěnové PVC/EVA, samolepky, papír, plast/guma, houba, střední nebo měkký listový materiál atd.


V prodeji pouze jeden kus.


Před nákupem možnost vyzkoušet s vlastní raznicí.


Možnost vystavit prodejní doklad.


Perfektní funkční stav. Nové - pouze odzkoušeno. Včetně příslušenství: deska pro výsek - nepoužitá, klíč, apod.


Upínací síla 1,5 tuny.


Celková váha asi něco přes 50 kg.

Mechanický ruční výsekový lis VEVOR na kůži a jiné materiály Vysoce přesné vysekávání: Pokročilý design jehlových ložisek stroje na řezání kůže vydrží větší zatížení, dosáhne vysoce přesného vysekávání a má lisovací schopnosti s vysokou pevností. Konstrukce s ocelí taženou za studena s černou oxidační úpravou. Použitelný rozsah lisování / výseku: 360 x 260 mm Snadná obsluha: Vysekávací stroj na kůži má protiskluzovou prodlouženou rukojeť, dvojité vodicí hřídele a PP podložku pro odlehčení tlaku. Můžete jej provozovat efektivně s menší námahou. Vynikající stabilita: Razicí stroj je integrován s pružinovým drátem z křemíkové manganové oceli pro zajištění zvýšené stability během provozu. Velká základní deska z prémiové manganové oceli s vysokou pevností také zajišťuje silnou stabilitu. Nastavitelný přítlačný zdvih: Můžete upravit zdvih stroje na lisování či vysekávání materiálu podle vašich potřeb, až do 10 mm. Je také vybaven samomazným měděným kroužkem – není třeba přidávat mazivo, dlouhá životnost. Všestranné použití: Lis na výsek je vhodný pro různé materiály, jako je látka, kůže, pěnové PVC/EVA, samolepky, papír, plast/guma, houba, střední nebo měkký listový materiál atd. V prodeji pouze jeden kus. Před nákupem možnost vyzkoušet s vlastní raznicí. Možnost vystavit prodejní doklad. Perfektní funkční stav. Nové - pouze odzkoušeno. Včetně příslušenství: deska pro výsek - nepoužitá, klíč, apod. Upínací síla 1,5 tuny. Celková váha asi něco přes 50 kg.

Nabídka č. 7058374338 Vystaveno 16.07. 08:07 Zobrazení: 8