Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Sada 5 análních kolíků, anální korálky, vibrátor, klystýr, kroužky - Erotické pomůcky a příslušenství
Sada 5 análních kolíků, anální korálky, vibrátor, klystýr, kroužky - Erotické pomůcky a příslušenství
1 z 1

Sada 5 análních kolíků, anální korálky, vibrátor, klystýr, kroužky

Kup teď
4x zakoupeno
299 Kč
K dispozici
996 ks
Běžná cena
480 Kč
-38 %
1 ks
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 89 Kč
Balík Do ruky 100 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 120 Kč
Kurýr 130 Kč
Kurýr s dobírkou 165 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Sada 5 análních kolíků, anální korálky, vibrátor, klystýr, kroužky
Popis předmětu
Informace od prodejce
Kód zboží

Sada 5 análních kolíků, anální korálky, vibrátor, klystýr, kroužky

Velká anální sada skládající se z:Čtyři gelové anální kolíky s držadly. Ideální pro začátečníky. Špunty v různých tvarech a velikostech vám pomohou pomalu se připravit na anální sex a také poskytnou jedinečný zážitek během hry.Silikonový anální kolík s krystalem velikosti S. Vkusný anální kolík vyrobený ze silikonu, nedráždí. Dokonale hladké, profilované, aby poskytovalo největší potěšení. Díky své malé velikosti bude ideální pro začátek dobrodružství s anální stimulací. Krásný krystal dodává styl a kouzlo.
Anální kuličky o délce 30 cm. Kuličky různých velikostí stimulují citlivou oblast kolem řitního otvoru a přinášejí jedinečné pocity a potěšení. Největší potěšení je cítit při jejich nasazování a vyjímání, nejen z jejich přítomnosti uvnitř. Odstranění kuliček v době orgasmu umožňuje nové orgastické pocity a výjimečné potěšení.Vyrobeno z bezpečné gelové hmoty, snadno se udržuje v čistotě, s pohodlnou rukojetí
Silikonová vibrační anální sonda s rukojetí. Luxusní anální kolík, vibrátor a masér v jednom vyrobený z nejkvalitnějšího lékařského silikonu. Voděodolné doporučujeme všem náročným lidem, kteří mají rádi vysoce kvalitní produkty. Perfektně vyrobené, dokonale hladké a jemné na dotek.
Tři erekční kroužky. Kroužky jsou univerzální, lze je nasadit na penis na bázi, pod žalud nebo za varlata. Doporučují se při použití jakéhokoli druhu překrytí nebo prodloužení penisu.
Hruška klystýr. Univerzální, vyrobený z netoxického, měkkého a odolného materiálu. Tenký hrot zajišťuje pohodlí při používání a možnost jeho odejmutí umožňuje důkladné čištění. Zajistí dokonalou hygienu a pohodlí při análních hrátkách.
SPECIFIKACE:

 • Materiál: lékařský gel, silikon
 • Délka korku s uchy: 8 - 11 cm
 • Průměr korek s uchy: 1 - 3 cm
 • Délka silikonové zátky: 7,5 cm
 • Průměr silikonové zátky: 2,7
 • Délka silikonové anální sondy: 18 cm
 • Průměr silikonové anální sondy: 1,8-3,5 cm
 • Napájení silikonové anální sondy: 3xLR44 (součástí balení)
 • Délka análních míčků s rukojetí: 30 cm
 • Průměr análních korálků: 1-3 cm
 • Celková délka klystýru: 16 cm
 • Tři gelové univerzální erekční kroužky

Sada 5 análních kolíků, anální korálky, vibrátor, klystýr, kroužky Velká anální sada skládající se z:Čtyři gelové anální kolíky s držadly. Ideální pro začátečníky. Špunty v různých tvarech a velikostech vám pomohou pomalu se připravit na anální sex a také poskytnou jedinečný zážitek během hry.Silikonový anální kolík s krystalem velikosti S. Vkusný anální kolík vyrobený ze silikonu, nedráždí. Dokonale hladké, profilované, aby poskytovalo největší potěšení. Díky své malé velikosti bude ideální pro začátek dobrodružství s anální stimulací. Krásný krystal dodává styl a kouzlo. Anální kuličky o délce 30 cm. Kuličky různých velikostí stimulují citlivou oblast kolem řitního otvoru a přinášejí jedinečné pocity a potěšení. Největší potěšení je cítit při jejich nasazování a vyjímání, nejen z jejich přítomnosti uvnitř. Odstranění kuliček v době orgasmu umožňuje nové orgastické pocity a výjimečné potěšení.Vyrobeno z bezpečné gelové hmoty, snadno se udržuje v čistotě, s pohodlnou rukojetí Silikonová vibrační anální sonda s rukojetí. Luxusní anální kolík, vibrátor a masér v jednom vyrobený z nejkvalitnějšího lékařského silikonu. Voděodolné doporučujeme všem náročným lidem, kteří mají rádi vysoce kvalitní produkty. Perfektně vyrobené, dokonale hladké a jemné na dotek. Tři erekční kroužky. Kroužky jsou univerzální, lze je nasadit na penis na bázi, pod žalud nebo za varlata. Doporučují se při použití jakéhokoli druhu překrytí nebo prodloužení penisu. Hruška klystýr. Univerzální, vyrobený z netoxického, měkkého a odolného materiálu. Tenký hrot zajišťuje pohodlí při používání a možnost jeho odejmutí umožňuje důkladné čištění. Zajistí dokonalou hygienu a pohodlí při análních hrátkách. SPECIFIKACE: Materiál: lékařský gel, silikon Délka korku s uchy: 8 - 11 cm Průměr korek s uchy: 1 - 3 cm Délka silikonové zátky: 7,5 cm Průměr silikonové zátky: 2,7 Délka silikonové anální sondy: 18 cm Průměr silikonové anální sondy: 1,8-3,5 cm Napájení silikonové anální sondy: 3xLR44 (součástí balení) Délka análních míčků s rukojetí: 30 cm Průměr análních korálků: 1-3 cm Celková délka klystýru: 16 cm Tři gelové univerzální erekční kroužky

Nabídka č. 7061790863 Vystaveno 25.06. 15:06 Zobrazení: 80