search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii
Simbircitová geoda s Ammonitem, ID 604, 61x42 mm
visibility
Simbircitová geoda s Ammonitem, ID 604, 61x42 mm - Minerály a zkameněliny
Simbircitová geoda s Ammonitem, ID 604, 61x42 mm - Minerály a zkameněliny
Simbircitová geoda s Ammonitem, ID 604, 61x42 mm - Minerály a zkameněliny
1 z 3
Cena Kup teď
640 Kč
Nikdo nezakoupil
access_time
Ukončeno čtvrtek , 28. 10. 2021, 17:13:37
access_time
Ukončeno čtvrtek , 28. 10. 2021, 17:13:37
visibility4  sledovali
Prodejce favorite

  Simbircitová geoda s Ammonitem, ID 604, 61x42 mm


  - kombinovaný kabošon


  Magické vlastnosti Simbircitu


  Simbircite má příznivý vliv na intelektuální potenciál, mobilizuje mysl a rozvíjí intuici. Pomáhá také překonat únavu a lenost, stimuluje schopnost pracovat a vznik nových idejí. Energie tohoto minerálu, vám umožní chránit se před “nadměrnou pozorností” a zvědavostí, od “zlého oka”, poškození a dalších negativních projevů.


  Majitelé Simbircitu, kteří nosí minerál u sebe, zpravidla zažívají duchovní harmonii a vlnu vitality. Tím, že se ho člověk dotkne, je schopen naladit se na pozitivní emoce a pozvednout svou náladu. Tento kámen symbolizuje blahobyt, prosperitu a úspěch. Klíčovou vlastností Simbircitu, je ochránit svého majitele v jakékoliv oblasti jeho života, ať už je to rodina, láska, zdraví, finance, obchod nebo kariéra.


  Léčivé vlastnosti Simbircitu


  Minerál, který má neuvěřitelně velký energetický náboj a díky záření své teplé energie, anestetický a antispasmodický účinek na tělo. Přináší úlevu lidem trpícím bolestmi hlavy a migrénami, zklidňuje při stresu a neurózách, zbavuje deprese, různých druhů fobií a strachu, obnovuje vnitřní klid a rovnováhu.

  Simbircit navozuje zlepšení aktivity trávicího ústrojí: žaludku, střev, jater, sleziny, slinivky břišní, žlučníku. Léčivá energie a tepelné vyzařování tohoto minerálu působí také pozitivně na léčbu onemocnění kloubů, jako je artritida, revmatismus, dna.

  Od nepaměti, místní obyvatelé, používali Simbircit jako prostředek k rychlému hojení ran a jiných poranění kůže, stejně jako např. k odstranění ekzému.


  Popis


  Simbercit nebo Simbircit z ruského města Simbirsk (nyní Uljanovsk) je jedním z těch polodrahokamů, které na první pohled, zaujmou svou krásou a pestrostí. První záznamy o tomto minerálu pocházejí z roku 1765, oficiální název však získal teprve v roce 1985. Jsou krásné, bohaté, jantarově zbarvené, s odstíny hnědé, bílé, červené nebo zelené. Simbircit byl formovaný před více než 180 miliony let a společně s pyritem je považován za polodrahokam, stejně tak i fosilií.V pořádku