Kategorieclose
Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

SKVĚLÝ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT NIKON D3000 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ (7023605428)

SKVĚLÝ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT NIKON D3000 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - FotoaparátySKVĚLÝ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT NIKON D3000 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - FotoaparátySKVĚLÝ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT NIKON D3000 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - FotoaparátySKVĚLÝ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT NIKON D3000 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - FotoaparátySKVĚLÝ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT NIKON D3000 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - FotoaparátySKVĚLÝ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT NIKON D3000 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - FotoaparátySKVĚLÝ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT NIKON D3000 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - FotoaparátySKVĚLÝ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT NIKON D3000 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Fotoaparáty
SKVĚLÝ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT NIKON D3000 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Fotoaparáty
1 z 8
Prodáno za
3 200 Kč
Vyhráno uživatelem b...2
Ukončeno čtvrtek 1. 12. 2022, 21:30:00
71 sledovalo
13 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování

Nabízím

SKVĚLOU DIGITÁLNÍ ZRCADLOVKU S ROZLIŠENÍM 10,2Mpix NIKON D3000 VČETNĚ OBJEKTIVU NIKON VR NIKKOR AF-S DX 18-55mm 1:3,5-5,6G

****kvalitní digitální fotoaparát za naprosto super cenu****

KVALITNÍ FOTOAPARÁT SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A SLUŠNÝM VÝKONEM

AUDIO TECHNICA - SPECIALISTA NA AUDIO ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

FOTOAPARÁT JE MINIMÁLNĚ POUŽÍVANÝ,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ

JAKO DÁREK ZDARMA 2 TRANSPORTNÍ POUZDRA NIKON A YENKEE

POPIS VÝROBCE

Společnost Nikon uvádí doposud nejjednodušší a nejdostupnější digitální jednookou zrcadlovku, model D3000.Jordi Brinkman, Product Manager u společnosti Nikon Europe, říká: „Fotoaparát D3000 boří mýty o digitálních zrcadlovkách jako o složitých přístrojích. Pořizování skvělých fotografií je s ním totiž snazší než kdykoliv předtím. Můžete se plně soustředit na zábavu, která je s fotografováním spojena a režim Průvodce vám pomůže dosáhnout s minimem námahy těch nejlepších výsledků."

D3000 je vysoce výkonná digitální jednooká zrcadlovka formátu DX produkující vynikající snímky a vybavená množstvím funkcí pro jednoduché a zábavné fotografování. Inteligentní režim průvodce Nikon nabízí neuvěřitelně uživatelsky přívětivou nápovědu a umožňuje i naprostým začátečníkům pořizovat vynikající snímky. Režim průvodce je ideální při pořizování snímků, u kterých si nejste jisti správným postupem - průvodce se vás dotáže, jaký snímek chcete pořídit, a automaticky upraví nastavení fotoaparátu pro dosažení nejlepšího možného výsledku. Chcete-li se naučit více, můžete za pomoci průvodce zjistit, jak sami provést všechna potřebná nastavení.

Obrazový snímač s 10,2 milionu pixelů a rychlý autofokus zaručují pořízení precizních snímků s vysokým množstvím detailů. Rozměrný 3" LCD monitor je vysoce praktický pro tvorbu kompozice obrazu a kontrolu pořizovaných snímků a usnadňuje používání vestavěných retušovacích funkcí umožňujících upravovat uložené snímky bez použití počítače. D3000 - fotoaparát, která vám ukáže, jak snadno pořídit vynikající snímky.

Digitální jednooká zrcadlovka se snadným ovládáním. Fotoaparát D3000 je určen pro každého, kdo chce pořizovat vynikající snímky bez starostí se správným nastavením. Stačí jen zvolit parametry fotografovaného objektu a fotoaparát se postará o vše ostatní. Navíc díky okamžité reakci přístroje už nikdy nezmeškáte ten správný okamžik. 11bodový AF systém zaručuje správné zaostření a jasný hledáček je zárukou toho, že vždy vyfotografujete přesně to, co chcete.

Automatické pořízení vynikajících snímků. Obrazový snímač s 10,2 milionu pixelů, výkonný systém zpracování obrazu EXPEED a brilantní objektivy NIKKOR zaručují pořízení excelentních snímků bez ohledu na to, co vy nebo váš objekt právě děláte. Komplexní systém měření expozice, citlivost ISO 1600 a vestavěný výklopný blesk se postarají o prosvětlení tmavých míst ve fotografované scéně.

Fotoaparát, který vám ukáže cestu. Poprvé u digitálních jednookých zrcadlovek vám inteligentní režim Průvodce pomůže maximálně využít potenciál fotografování s těmito typy přístrojů. Ukáže vám, jak jednoduše nastavit fotoaparát a pořídit co nejlepší snímky.

Své fotografické schopnosti můžete dále rozvíjet nebo se můžete soustředit jen na fotografovaný objekt. V obou případech vám fotoaparát D3000 umožní pracovat automaticky a bez námahy.

Nikon D3000 je vybaven také řadou SW funkcí. V žádném moderním fotoaparátu dnes nesmí chybět funkce pro zvýraznění dynamického rozsahu a nejinak je tomu i u modelu D3000. K dispozici máme i nástroje pro úpravy a retušování fotografií.

Třípalcový LCD monitor. Díky velkému 3" LCD monitoru můžete sdílet výsledky svého fotografického snažení s rodinou a přáteli a pořízené snímky můžete lehce retušovat ve fotoaparátu. Kromě režimu Průvodce je fotoaparát vybaven rozsáhlým a přitom jednoduchým uživatelským menu, které lze zobrazit formou vizuálních prvků namísto textu. Široké spektrum vynikajících funkcí pro zpracování snímků ve fotoaparátu znamená, že můžete své snímky zpracovávat s maximální tvořivostí a sdílet je s přáteli a rodinou.

Kdykoli a kdekoli. Kdykoli někam půjdete, fotoaparát D3000 bude vaším naprosto nepostradatelným společníkem, ať již jde o rodinnou událost nebo výlet. Odolné provedení a komplexní technologie fotoaparátu jsou připraveny zvládnout situace, do kterých se ve svém volném čase dostanete.

Exkluzivní redukce prachu využívající systém kontroly toku vzduchu v zrcadlovém boxu minimalizuje ulpívání prachu na obrazovém snímači. Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a odolné tělo fotoaparátu i objektivu jsou dobrým důvodem k tomu, abyste fotoaparát měli vždy při sobě.

Režim průvodce: Rychle a snadno použitelný asistenční režim. Průvodce se vás dotáže, jaký snímek chcete pořídit, a automaticky upraví nastavení fotoaparátu pro dosažení nejlepšího možného výsledku. Průvodce lze nastavit rovněž tak, aby zobrazoval, jak sami provedete potřebná nastavení, a pomohl vám tak naučit se pracovat s fotoaparátem a zvládnout základy fotografování s digitální jednookou zrcadlovkou

Obrazový snímač CCD formátu DX s 10,2 milionu pixelů umožňuje zachycovat snímky s úžasnou mírou detailů a vytvářet brilantní zvětšeniny.

Řezavě ostrý 11bodový AF systém nabízí rychlé a přesné automatické zaostřování ve stěžejních oblastech obrazového pole. Čtyři režimy činnosti zaostřovacích polí včetně režimu 3D-tracking AF poskytují ostré výsledky bez ohledu na to, jestli se fotografovaný objekt nachází mimo střed obrazu a/nebo se rychle či zcela nepředvídatelně pohybuje.

Zabudovaný duální systém redukce prachu: Jednotka čištění obrazového snímače a systém kontroly toku vzduchu v zrcadlovém boxu udržují prach mimo obrazový snímač a zaručují tak čisté snímky bez skvrn.

Systém detekce motivu zaručuje ostré snímky prostřednictvím optimalizace nastavení fotoaparátu bezprostředně před otevřením závěrky.

Vysoká citlivost ISO (100-1600): Nabízí automatickou regulaci citlivosti a nastavení citlivosti až do hodnoty ISO 3200 (při použití nastavení Hi1). Lze tak použít kratší časy závěrky a výrazně snížit riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a při fotografování za nízké hladiny osvětlení.

Rozměrný 3" LCD monitor s vysokým rozlišením a 230 000 pixely usnadňuje kontrolu základních informací o fotoaparátu a potěší při prohlížení a úpravách uložených snímků.

Sériové snímání s frekvencí 3 obr./s umožňuje fotografovat rychlé akce frekvencí 3 obr./s.

Nastavení pro optimalizaci snímků umožňují uživatelsky přizpůsobit vzhled a působení výsledných snímků ještě před jejich pořízením. K dispozici je šest pevných předvoleb pro optimalizaci snímků: Standard, Vivid, Neutral, Monochrome, Portrait a Landscape.

Rozsáhlé menu Retouch umožňuje upravovat a vylepšovat snímky přímo ve fotoaparátu. Menu nabízí množství fotografických efektů včetně funkce D-Lighting, filtrových efektů a důvtipného efektu miniatury, který snímkům propůjčí vzhled snímků modelů v malém měřítku.

Rozšiřitelnost systému: Přístroj je kompatibilní s širokým spektrem objektivů DX NIKKOR, které jsou známé svou vynikající ostrostí, vysokým kontrastem a věrným barevným podáním. Je optimalizovaný pro použití v kombinaci s objektivy AF-S a AF-I NIKKOR.

Srdcem každého fotoaparátu je bezesporu obrazový snímač. V zrcadlovce Nikon D3000 nalezneme CCD snímač s rozměry 23,6 x 15,8 mm a efektivním rozlišením 10,2 MPix. Snímač je vybaven i systémem pro odstraňování nečistot. Jako výstupní formát můžeme zvolit surový formát NEF(RAW) a JPEG s volitelnou kvalitou. Maximální rozměr fotografií činí 3872 x 2592 pixelů.

Systém zaostřování pracuje s jedenácti zaostřovacími body. Zvolit můžeme některý z klasických zaostřovacích módu jako je automatika, kontinuální ostření, jednosnímkové ostření nebo prediktivní ostření. Čas rychlosti závěrky lze nastavit v rozsahu 1/4000 s až 30 s. K dispozici je také mód bulb, kdy je závěrka otevřená, dokud držíme spoušť. Hodnoty citlivosti ISO můžeme standardně nastavit v rozmezí 100 – 3200. Jak je vidět z přiložených fotografií, šum začíná být problém zhruba od hodnoty ISO 800.

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ INFORMACE

S vysoce výkonnou zrcadlovkou Nikon D3000, se budete cítit jako v ráji, vytvoříte s ní snímky, o kterých se Vám ani nesnilo, navíc je vybavena množstvím funkcí pro jednoduché a zábavné fotografování. I začátečník s ní vše hravě zvládne. 

Obrazový snímač CCD s 10,2 milionu efektivních pixelů Záruka snadného zhotovení velkých výtisků s vysokou ostrostí obrazu i ze snímků pořízených za nízké hladiny osvětlení

11bodový AF systém I ty nejrychleji se pohybující objekty, které jsou často problémem pro kompaktní fotoaparáty, budou vždy perfektně zaostřené

Rychlá reakce Rychlé spuštění a minimální zpoždění závěrky znamenají, že můžete prakticky okamžitě exponovat – bez zpoždění běžného u kompaktních fotoaparátů

Režim průvodce Nejjednodušší cesta k pořízení vynikajících snímků bez nutnosti čtení návodu k obsluze.

3" TFT LCD monitor S takto kvalitními snímky budete potřebovat skvělý monitor, abyste je mohli sdílet s rodinou a přáteli

Systém zpracování obrazu EXPEED Exkluzivní systém poskytující snímky s bohatými detaily a jasnými barvami, které jsou velmi blízké tomu, jak vidíte fotografovanou scénu vlastníma očima

Nastavení pro optimalizaci snímků Umožňují uživatelsky přizpůsobit vzhled a působení výsledných snímků ještě před jejich pořízením

Sériové snímání frekvencí 3 obr./s Sériové snímání s frekvencí 3 obr./s umožňující fotografovat rychlé akce frekvencí 3 obr./s.

Intuitivní ergonomie Každý, kdo uchopí fotoaparát D3000 pocítí, že se přístroj stal přirozenou součástí jeho ruky.

Stylový a diskrétní vzhled Fotoaparát D3000 nepředstavuje překážku mezi vámi a fotografovaným objektem – výsledkem je přirozený výraz fotografované osoby

Kompaktní, lehký a odolný fotoaparát se vám vejde do kapsy, ale kvůli kvalitním snímkům z této digitální zrcadlovky Nikon D3000 jistě najdete rameno, na kterém ji budete nosit

Fotoaparát je minimálně použitý. Vše v naprostém pořádku a 100% funkční.Stav draženého fotoaparátu a vše co je součástí nabídky - viz autentické fotografie. Autentická fota je posledních 5 fotografií. Ostatní jsou fota ilustrační. Jako dárek zdarma 2 transportní pouzdra. Jedno originální Nikon, druhá je značky Yenkee.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.

Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím SKVĚLOU DIGITÁLNÍ ZRCADLOVKU S ROZLIŠENÍM 10,2Mpix NIKON D3000 VČETNĚ OBJEKTIVU NIKON VR NIKKOR AF-S DX 18-55mm 1:3,5-5,6G ****kvalitní digitální fotoaparát za naprosto super cenu**** KVALITNÍ FOTOAPARÁT SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A SLUŠNÝM VÝKONEM AUDIO TECHNICA - SPECIALISTA NA AUDIO ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA FOTOAPARÁT JE MINIMÁLNĚ POUŽÍVANÝ,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ JAKO DÁREK ZDARMA 2 TRANSPORTNÍ POUZDRA NIKON A YENKEE POPIS VÝROBCE Společnost Nikon uvádí doposud nejjednodušší a nejdostupnější digitální jednookou zrcadlovku, model D3000.Jordi Brinkman, Product Manager u společnosti Nikon Europe, říká: „Fotoaparát D3000 boří mýty o digitálních zrcadlovkách jako o složitých přístrojích. Pořizování skvělých fotografií je sním totiž snazší než kdykoliv předtím. Můžete se plně soustředit na zábavu, která je sfotografováním spojena a režim Průvodce vám pomůže dosáhnout sminimem námahy těch nejlepších výsledků." D3000 je vysoce výkonná digitální jednooká zrcadlovka formátu DX produkující vynikající snímky a vybavená množstvím funkcí pro jednoduché a zábavné fotografování. Inteligentní režim průvodce Nikon nabízí neuvěřitelně uživatelsky přívětivou nápovědu a umožňuje i naprostým začátečníkům pořizovat vynikající snímky. Režim průvodce je ideální při pořizování snímků, u kterých si nejste jisti správným postupem - průvodce se vás dotáže, jaký snímek chcete pořídit, a automaticky upraví nastavení fotoaparátu pro dosažení nejlepšího možného výsledku. Chcete-li se naučit více, můžete za pomoci průvodce zjistit, jak sami provést všechna potřebná nastavení. Obrazový snímač s 10,2 milionu pixelů a rychlý autofokus zaručují pořízení precizních snímků s vysokým množstvím detailů. Rozměrný 3" LCD monitor je vysoce praktický pro tvorbu kompozice obrazu a kontrolu pořizovaných snímků a usnadňuje používání vestavěných retušovacích funkcí umožňujících upravovat uložené snímky bez použití počítače. D3000 - fotoaparát, která vám ukáže, jak snadno pořídit vynikající snímky. Digitální jednooká zrcadlovka se snadným ovládáním. Fotoaparát D3000 je určen pro každého, kdo chce pořizovat vynikající snímky bez starostí se správným nastavením. Stačí jen zvolit parametry fotografovaného objektu a fotoaparát se postará o vše ostatní. Navíc díky okamžité reakci přístroje už nikdy nezmeškáte ten správný okamžik. 11bodový AF systém zaručuje správné zaostření a jasný hledáček je zárukou toho, že vždy vyfotografujete přesně to, co chcete. Automatické pořízení vynikajících snímků. Obrazový snímač s10,2 milionu pixelů, výkonný systém zpracování obrazu EXPEED a brilantní objektivy NIKKOR zaručují pořízení excelentních snímků bez ohledu na to, co vy nebo váš objekt právě děláte. Komplexní systém měření expozice, citlivost ISO 1600 a vestavěný výklopný blesk se postarají o prosvětlení tmavých míst ve fotografované scéně. Fotoaparát, který vám ukáže cestu. Poprvé u digitálních jednookých zrcadlovek vám inteligentní režim Průvodce pomůže maximálně využít potenciál fotografování stěmito typy přístrojů. Ukáže vám, jak jednoduše nastavit fotoaparát a pořídit co nejlepší snímky. Své fotografické schopnosti můžete dále rozvíjet nebo se můžete soustředit jen na fotografovaný objekt. Vobou případech vám fotoaparát D3000 umožní pracovat automaticky a bez námahy. Nikon D3000 je vybaven také řadou SW funkcí. V žádném moderním fotoaparátu dnes nesmí chybět funkce pro zvýraznění dynamického rozsahu a nejinak je tomu i u modelu D3000. K dispozici máme i nástroje pro úpravy a retušování fotografií. Třípalcový LCD monitor. Díky velkému 3" LCD monitoru můžete sdílet výsledky svého fotografického snažení srodinou a přáteli a pořízené snímky můžete lehce retušovat ve fotoaparátu. Kromě režimu Průvodce je fotoaparát vybaven rozsáhlým a přitom jednoduchým uživatelským menu, které lze zobrazit formou vizuálních prvků namísto textu. Široké spektrum vynikajících funkcí pro zpracování snímků ve fotoaparátu znamená, že můžete své snímky zpracovávat smaximální tvořivostí a sdílet je spřáteli a rodinou. Kdykoli a kdekoli. Kdykoli někam půjdete, fotoaparát D3000 bude vaším naprosto nepostradatelným společníkem, ať již jde o rodinnou událost nebo výlet.Odolné provedení a komplexní technologie fotoaparátu jsou připraveny zvládnout situace, do kterých se ve svém volném čase dostanete. Exkluzivní redukce prachu využívající systém kontroly toku vzduchu vzrcadlovém boxu minimalizuje ulpívání prachu na obrazovém snímači. Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a odolné tělo fotoaparátu i objektivu jsou dobrým důvodem ktomu, abyste fotoaparát měli vždy při sobě. Režim průvodce: Rychle a snadno použitelný asistenční režim. Průvodce se vás dotáže, jaký snímek chcete pořídit, a automaticky upraví nastavení fotoaparátu pro dosažení nejlepšího možného výsledku. Průvodce lze nastavit rovněž tak, aby zobrazoval, jak sami provedete potřebná nastavení, a pomohl vám tak naučit se pracovat s fotoaparátem a zvládnout základy fotografování s digitální jednookou zrcadlovkou Obrazový snímač CCD formátu DX s 10,2 milionu pixelů umožňuje zachycovat snímky s úžasnou mírou detailů a vytvářet brilantní zvětšeniny. Řezavě ostrý 11bodový AF systém nabízí rychlé a přesné automatické zaostřování ve stěžejních oblastech obrazového pole. Čtyři režimy činnosti zaostřovacích polí včetně režimu 3D-tracking AF poskytují ostré výsledky bez ohledu na to, jestli se fotografovaný objekt nachází mimo střed obrazu a/nebo se rychle či zcela nepředvídatelně pohybuje. Zabudovaný duální systém redukce prachu: Jednotka čištění obrazového snímače a systém kontroly toku vzduchu v zrcadlovém boxu udržují prach mimo obrazový snímač a zaručují tak čisté snímky bez skvrn. Systém detekce motivu zaručuje ostré snímky prostřednictvím optimalizace nastavení fotoaparátu bezprostředně před otevřením závěrky. Vysoká citlivost ISO (100-1600): Nabízí automatickou regulaci citlivosti a nastavení citlivosti až do hodnoty ISO 3200 (při použití nastavení Hi1). Lze tak použít kratší časy závěrky a výrazně snížit riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Rozměrný 3" LCD monitor s vysokým rozlišením a 230 000 pixely usnadňuje kontrolu základních informací o fotoaparátu a potěší při prohlížení a úpravách uložených snímků. Sériové snímání s frekvencí 3 obr./s umožňuje fotografovat rychlé akce frekvencí 3 obr./s. Nastavení pro optimalizaci snímků umožňují uživatelsky přizpůsobit vzhled a působení výsledných snímků ještě před jejich pořízením. K dispozici je šest pevných předvoleb pro optimalizaci snímků: Standard, Vivid, Neutral, Monochrome, Portrait a Landscape. Rozsáhlé menu Retouch umožňuje upravovat a vylepšovat snímky přímo ve fotoaparátu. Menu nabízí množství fotografických efektů včetně funkce D-Lighting, filtrových efektů a důvtipného efektu miniatury, který snímkům propůjčí vzhled snímků modelů v malém měřítku. Rozšiřitelnost systému: Přístroj je kompatibilní s širokým spektrem objektivů DX NIKKOR, které jsou známé svou vynikající ostrostí, vysokým kontrastem a věrným barevným podáním. Je optimalizovaný pro použití v kombinaci s objektivy AF-S a AF-I NIKKOR. Srdcem každého fotoaparátu je bezesporu obrazový snímač. V zrcadlovce Nikon D3000 nalezneme CCD snímač s rozměry 23,6 x 15,8 mm a efektivním rozlišením 10,2 MPix. Snímač je vybaven i systémem pro odstraňování nečistot. Jako výstupní formát můžeme zvolit surový formát NEF(RAW) a JPEG s volitelnou kvalitou. Maximální rozměr fotografií činí 3872 x 2592 pixelů. Systém zaostřování pracuje s jedenácti zaostřovacími body. Zvolit můžeme některý z klasických zaostřovacích módu jako je automatika, kontinuální ostření, jednosnímkové ostření nebo prediktivní ostření. Čas rychlosti závěrky lze nastavit v rozsahu 1/4000 s až 30 s. K dispozici je také mód bulb, kdy je závěrka otevřená, dokud držíme spoušť. Hodnoty citlivosti ISO můžeme standardně nastavit v rozmezí 100 – 3200. Jak je vidět z přiložených fotografií, šum začíná být problém zhruba od hodnoty ISO 800. TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ INFORMACE Svysoce výkonnou zrcadlovkou Nikon D3000, se budete cítit jako vráji, vytvoříte sní snímky, okterých se Vám ani nesnilo, navíc je vybavena množstvím funkcí pro jednoduché a zábavné fotografování.Izačátečník sní vše hravě zvládne. Obrazový snímač CCD s10,2milionu efektivních pixelůZáruka snadného zhotovení velkých výtisků svysokou ostrostí obrazu ize snímků pořízených za nízké hladiny osvětlení 11bodový AF systémIty nejrychleji se pohybující objekty, které jsou často problémem pro kompaktní fotoaparáty, budou vždy perfektně zaostřené Rychlá reakceRychlé spuštění a minimální zpoždění závěrky znamenají, že můžete prakticky okamžitě exponovat– bez zpoždění běžného ukompaktních fotoaparátů Režim průvodceNejjednodušší cesta kpořízení vynikajících snímků bez nutnosti čtení návodu kobsluze. 3" TFT LCD monitorStakto kvalitními snímky budete potřebovat skvělý monitor, abyste je mohli sdílet srodinou a přáteli Systém zpracování obrazu EXPEEDExkluzivní systém poskytující snímky sbohatými detaily a jasnými barvami, které jsou velmi blízké tomu, jak vidíte fotografovanou scénu vlastnímaočima Nastavení pro optimalizaci snímkůUmožňují uživatelsky přizpůsobit vzhled a působení výsledných snímků ještě před jejich pořízením Sériové snímání frekvencí 3obr./sSériové snímání sfrekvencí 3obr./sumožňující fotografovat rychlé akce frekvencí 3obr./s. Intuitivní ergonomieKaždý, kdo uchopí fotoaparát D3000 pocítí, že se přístroj stal přirozenou součástí jehoruky. Stylový a diskrétní vzhledFotoaparát D3000 nepředstavuje překážku mezi vámi a fotografovaným objektem– výsledkem je přirozený výraz fotografovanéosoby Kompaktní, lehký a odolný fotoaparát se vám vejde do kapsy, ale kvůli kvalitním snímkům ztéto digitální zrcadlovky Nikon D3000 jistě najdete rameno, na kterém ji budetenosit Fotoaparát je minimálně použitý. Vše v naprostém pořádku a 100% funkční.Stav draženého fotoaparátu a vše co je součástí nabídky - viz autentické fotografie. Autentická fota je posledních 5 fotografií. Ostatní jsou fota ilustrační. Jako dárek zdarma 2 transportní pouzdra. Jedno originální Nikon, druhá je značky Yenkee. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování. Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7023605428Zobrazení: 454
Popis předmětu

Nabízím

SKVĚLOU DIGITÁLNÍ ZRCADLOVKU S ROZLIŠENÍM 10,2Mpix NIKON D3000 VČETNĚ OBJEKTIVU NIKON VR NIKKOR AF-S DX 18-55mm 1:3,5-5,6G

****kvalitní digitální fotoaparát za naprosto super cenu****

KVALITNÍ FOTOAPARÁT SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A SLUŠNÝM VÝKONEM

AUDIO TECHNICA - SPECIALISTA NA AUDIO ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

FOTOAPARÁT JE MINIMÁLNĚ POUŽÍVANÝ,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ

JAKO DÁREK ZDARMA 2 TRANSPORTNÍ POUZDRA NIKON A YENKEE

POPIS VÝROBCE

Společnost Nikon uvádí doposud nejjednodušší a nejdostupnější digitální jednookou zrcadlovku, model D3000.Jordi Brinkman, Product Manager u společnosti Nikon Europe, říká: „Fotoaparát D3000 boří mýty o digitálních zrcadlovkách jako o složitých přístrojích. Pořizování skvělých fotografií je s ním totiž snazší než kdykoliv předtím. Můžete se plně soustředit na zábavu, která je s fotografováním spojena a režim Průvodce vám pomůže dosáhnout s minimem námahy těch nejlepších výsledků."

D3000 je vysoce výkonná digitální jednooká zrcadlovka formátu DX produkující vynikající snímky a vybavená množstvím funkcí pro jednoduché a zábavné fotografování. Inteligentní režim průvodce Nikon nabízí neuvěřitelně uživatelsky přívětivou nápovědu a umožňuje i naprostým začátečníkům pořizovat vynikající snímky. Režim průvodce je ideální při pořizování snímků, u kterých si nejste jisti správným postupem - průvodce se vás dotáže, jaký snímek chcete pořídit, a automaticky upraví nastavení fotoaparátu pro dosažení nejlepšího možného výsledku. Chcete-li se naučit více, můžete za pomoci průvodce zjistit, jak sami provést všechna potřebná nastavení.

Obrazový snímač s 10,2 milionu pixelů a rychlý autofokus zaručují pořízení precizních snímků s vysokým množstvím detailů. Rozměrný 3" LCD monitor je vysoce praktický pro tvorbu kompozice obrazu a kontrolu pořizovaných snímků a usnadňuje používání vestavěných retušovacích funkcí umožňujících upravovat uložené snímky bez použití počítače. D3000 - fotoaparát, která vám ukáže, jak snadno pořídit vynikající snímky.

Digitální jednooká zrcadlovka se snadným ovládáním. Fotoaparát D3000 je určen pro každého, kdo chce pořizovat vynikající snímky bez starostí se správným nastavením. Stačí jen zvolit parametry fotografovaného objektu a fotoaparát se postará o vše ostatní. Navíc díky okamžité reakci přístroje už nikdy nezmeškáte ten správný okamžik. 11bodový AF systém zaručuje správné zaostření a jasný hledáček je zárukou toho, že vždy vyfotografujete přesně to, co chcete.

Automatické pořízení vynikajících snímků. Obrazový snímač s 10,2 milionu pixelů, výkonný systém zpracování obrazu EXPEED a brilantní objektivy NIKKOR zaručují pořízení excelentních snímků bez ohledu na to, co vy nebo váš objekt právě děláte. Komplexní systém měření expozice, citlivost ISO 1600 a vestavěný výklopný blesk se postarají o prosvětlení tmavých míst ve fotografované scéně.

Fotoaparát, který vám ukáže cestu. Poprvé u digitálních jednookých zrcadlovek vám inteligentní režim Průvodce pomůže maximálně využít potenciál fotografování s těmito typy přístrojů. Ukáže vám, jak jednoduše nastavit fotoaparát a pořídit co nejlepší snímky.

Své fotografické schopnosti můžete dále rozvíjet nebo se můžete soustředit jen na fotografovaný objekt. V obou případech vám fotoaparát D3000 umožní pracovat automaticky a bez námahy.

Nikon D3000 je vybaven také řadou SW funkcí. V žádném moderním fotoaparátu dnes nesmí chybět funkce pro zvýraznění dynamického rozsahu a nejinak je tomu i u modelu D3000. K dispozici máme i nástroje pro úpravy a retušování fotografií.

Třípalcový LCD monitor. Díky velkému 3" LCD monitoru můžete sdílet výsledky svého fotografického snažení s rodinou a přáteli a pořízené snímky můžete lehce retušovat ve fotoaparátu. Kromě režimu Průvodce je fotoaparát vybaven rozsáhlým a přitom jednoduchým uživatelským menu, které lze zobrazit formou vizuálních prvků namísto textu. Široké spektrum vynikajících funkcí pro zpracování snímků ve fotoaparátu znamená, že můžete své snímky zpracovávat s maximální tvořivostí a sdílet je s přáteli a rodinou.

Kdykoli a kdekoli. Kdykoli někam půjdete, fotoaparát D3000 bude vaším naprosto nepostradatelným společníkem, ať již jde o rodinnou událost nebo výlet. Odolné provedení a komplexní technologie fotoaparátu jsou připraveny zvládnout situace, do kterých se ve svém volném čase dostanete.

Exkluzivní redukce prachu využívající systém kontroly toku vzduchu v zrcadlovém boxu minimalizuje ulpívání prachu na obrazovém snímači. Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a odolné tělo fotoaparátu i objektivu jsou dobrým důvodem k tomu, abyste fotoaparát měli vždy při sobě.

Režim průvodce: Rychle a snadno použitelný asistenční režim. Průvodce se vás dotáže, jaký snímek chcete pořídit, a automaticky upraví nastavení fotoaparátu pro dosažení nejlepšího možného výsledku. Průvodce lze nastavit rovněž tak, aby zobrazoval, jak sami provedete potřebná nastavení, a pomohl vám tak naučit se pracovat s fotoaparátem a zvládnout základy fotografování s digitální jednookou zrcadlovkou

Obrazový snímač CCD formátu DX s 10,2 milionu pixelů umožňuje zachycovat snímky s úžasnou mírou detailů a vytvářet brilantní zvětšeniny.

Řezavě ostrý 11bodový AF systém nabízí rychlé a přesné automatické zaostřování ve stěžejních oblastech obrazového pole. Čtyři režimy činnosti zaostřovacích polí včetně režimu 3D-tracking AF poskytují ostré výsledky bez ohledu na to, jestli se fotografovaný objekt nachází mimo střed obrazu a/nebo se rychle či zcela nepředvídatelně pohybuje.

Zabudovaný duální systém redukce prachu: Jednotka čištění obrazového snímače a systém kontroly toku vzduchu v zrcadlovém boxu udržují prach mimo obrazový snímač a zaručují tak čisté snímky bez skvrn.

Systém detekce motivu zaručuje ostré snímky prostřednictvím optimalizace nastavení fotoaparátu bezprostředně před otevřením závěrky.

Vysoká citlivost ISO (100-1600): Nabízí automatickou regulaci citlivosti a nastavení citlivosti až do hodnoty ISO 3200 (při použití nastavení Hi1). Lze tak použít kratší časy závěrky a výrazně snížit riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a při fotografování za nízké hladiny osvětlení.

Rozměrný 3" LCD monitor s vysokým rozlišením a 230 000 pixely usnadňuje kontrolu základních informací o fotoaparátu a potěší při prohlížení a úpravách uložených snímků.

Sériové snímání s frekvencí 3 obr./s umožňuje fotografovat rychlé akce frekvencí 3 obr./s.

Nastavení pro optimalizaci snímků umožňují uživatelsky přizpůsobit vzhled a působení výsledných snímků ještě před jejich pořízením. K dispozici je šest pevných předvoleb pro optimalizaci snímků: Standard, Vivid, Neutral, Monochrome, Portrait a Landscape.

Rozsáhlé menu Retouch umožňuje upravovat a vylepšovat snímky přímo ve fotoaparátu. Menu nabízí množství fotografických efektů včetně funkce D-Lighting, filtrových efektů a důvtipného efektu miniatury, který snímkům propůjčí vzhled snímků modelů v malém měřítku.

Rozšiřitelnost systému: Přístroj je kompatibilní s širokým spektrem objektivů DX NIKKOR, které jsou známé svou vynikající ostrostí, vysokým kontrastem a věrným barevným podáním. Je optimalizovaný pro použití v kombinaci s objektivy AF-S a AF-I NIKKOR.

Srdcem každého fotoaparátu je bezesporu obrazový snímač. V zrcadlovce Nikon D3000 nalezneme CCD snímač s rozměry 23,6 x 15,8 mm a efektivním rozlišením 10,2 MPix. Snímač je vybaven i systémem pro odstraňování nečistot. Jako výstupní formát můžeme zvolit surový formát NEF(RAW) a JPEG s volitelnou kvalitou. Maximální rozměr fotografií činí 3872 x 2592 pixelů.

Systém zaostřování pracuje s jedenácti zaostřovacími body. Zvolit můžeme některý z klasických zaostřovacích módu jako je automatika, kontinuální ostření, jednosnímkové ostření nebo prediktivní ostření. Čas rychlosti závěrky lze nastavit v rozsahu 1/4000 s až 30 s. K dispozici je také mód bulb, kdy je závěrka otevřená, dokud držíme spoušť. Hodnoty citlivosti ISO můžeme standardně nastavit v rozmezí 100 – 3200. Jak je vidět z přiložených fotografií, šum začíná být problém zhruba od hodnoty ISO 800.

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ INFORMACE

S vysoce výkonnou zrcadlovkou Nikon D3000, se budete cítit jako v ráji, vytvoříte s ní snímky, o kterých se Vám ani nesnilo, navíc je vybavena množstvím funkcí pro jednoduché a zábavné fotografování. I začátečník s ní vše hravě zvládne. 

Obrazový snímač CCD s 10,2 milionu efektivních pixelů Záruka snadného zhotovení velkých výtisků s vysokou ostrostí obrazu i ze snímků pořízených za nízké hladiny osvětlení

11bodový AF systém I ty nejrychleji se pohybující objekty, které jsou často problémem pro kompaktní fotoaparáty, budou vždy perfektně zaostřené

Rychlá reakce Rychlé spuštění a minimální zpoždění závěrky znamenají, že můžete prakticky okamžitě exponovat – bez zpoždění běžného u kompaktních fotoaparátů

Režim průvodce Nejjednodušší cesta k pořízení vynikajících snímků bez nutnosti čtení návodu k obsluze.

3" TFT LCD monitor S takto kvalitními snímky budete potřebovat skvělý monitor, abyste je mohli sdílet s rodinou a přáteli

Systém zpracování obrazu EXPEED Exkluzivní systém poskytující snímky s bohatými detaily a jasnými barvami, které jsou velmi blízké tomu, jak vidíte fotografovanou scénu vlastníma očima

Nastavení pro optimalizaci snímků Umožňují uživatelsky přizpůsobit vzhled a působení výsledných snímků ještě před jejich pořízením

Sériové snímání frekvencí 3 obr./s Sériové snímání s frekvencí 3 obr./s umožňující fotografovat rychlé akce frekvencí 3 obr./s.

Intuitivní ergonomie Každý, kdo uchopí fotoaparát D3000 pocítí, že se přístroj stal přirozenou součástí jeho ruky.

Stylový a diskrétní vzhled Fotoaparát D3000 nepředstavuje překážku mezi vámi a fotografovaným objektem – výsledkem je přirozený výraz fotografované osoby

Kompaktní, lehký a odolný fotoaparát se vám vejde do kapsy, ale kvůli kvalitním snímkům z této digitální zrcadlovky Nikon D3000 jistě najdete rameno, na kterém ji budete nosit

Fotoaparát je minimálně použitý. Vše v naprostém pořádku a 100% funkční.Stav draženého fotoaparátu a vše co je součástí nabídky - viz autentické fotografie. Autentická fota je posledních 5 fotografií. Ostatní jsou fota ilustrační. Jako dárek zdarma 2 transportní pouzdra. Jedno originální Nikon, druhá je značky Yenkee.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.

Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím SKVĚLOU DIGITÁLNÍ ZRCADLOVKU S ROZLIŠENÍM 10,2Mpix NIKON D3000 VČETNĚ OBJEKTIVU NIKON VR NIKKOR AF-S DX 18-55mm 1:3,5-5,6G ****kvalitní digitální fotoaparát za naprosto super cenu**** KVALITNÍ FOTOAPARÁT SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A SLUŠNÝM VÝKONEM AUDIO TECHNICA - SPECIALISTA NA AUDIO ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA FOTOAPARÁT JE MINIMÁLNĚ POUŽÍVANÝ,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ JAKO DÁREK ZDARMA 2 TRANSPORTNÍ POUZDRA NIKON A YENKEE POPIS VÝROBCE Společnost Nikon uvádí doposud nejjednodušší a nejdostupnější digitální jednookou zrcadlovku, model D3000.Jordi Brinkman, Product Manager u společnosti Nikon Europe, říká: „Fotoaparát D3000 boří mýty o digitálních zrcadlovkách jako o složitých přístrojích. Pořizování skvělých fotografií je sním totiž snazší než kdykoliv předtím. Můžete se plně soustředit na zábavu, která je sfotografováním spojena a režim Průvodce vám pomůže dosáhnout sminimem námahy těch nejlepších výsledků." D3000 je vysoce výkonná digitální jednooká zrcadlovka formátu DX produkující vynikající snímky a vybavená množstvím funkcí pro jednoduché a zábavné fotografování. Inteligentní režim průvodce Nikon nabízí neuvěřitelně uživatelsky přívětivou nápovědu a umožňuje i naprostým začátečníkům pořizovat vynikající snímky. Režim průvodce je ideální při pořizování snímků, u kterých si nejste jisti správným postupem - průvodce se vás dotáže, jaký snímek chcete pořídit, a automaticky upraví nastavení fotoaparátu pro dosažení nejlepšího možného výsledku. Chcete-li se naučit více, můžete za pomoci průvodce zjistit, jak sami provést všechna potřebná nastavení. Obrazový snímač s 10,2 milionu pixelů a rychlý autofokus zaručují pořízení precizních snímků s vysokým množstvím detailů. Rozměrný 3" LCD monitor je vysoce praktický pro tvorbu kompozice obrazu a kontrolu pořizovaných snímků a usnadňuje používání vestavěných retušovacích funkcí umožňujících upravovat uložené snímky bez použití počítače. D3000 - fotoaparát, která vám ukáže, jak snadno pořídit vynikající snímky. Digitální jednooká zrcadlovka se snadným ovládáním. Fotoaparát D3000 je určen pro každého, kdo chce pořizovat vynikající snímky bez starostí se správným nastavením. Stačí jen zvolit parametry fotografovaného objektu a fotoaparát se postará o vše ostatní. Navíc díky okamžité reakci přístroje už nikdy nezmeškáte ten správný okamžik. 11bodový AF systém zaručuje správné zaostření a jasný hledáček je zárukou toho, že vždy vyfotografujete přesně to, co chcete. Automatické pořízení vynikajících snímků. Obrazový snímač s10,2 milionu pixelů, výkonný systém zpracování obrazu EXPEED a brilantní objektivy NIKKOR zaručují pořízení excelentních snímků bez ohledu na to, co vy nebo váš objekt právě děláte. Komplexní systém měření expozice, citlivost ISO 1600 a vestavěný výklopný blesk se postarají o prosvětlení tmavých míst ve fotografované scéně. Fotoaparát, který vám ukáže cestu. Poprvé u digitálních jednookých zrcadlovek vám inteligentní režim Průvodce pomůže maximálně využít potenciál fotografování stěmito typy přístrojů. Ukáže vám, jak jednoduše nastavit fotoaparát a pořídit co nejlepší snímky. Své fotografické schopnosti můžete dále rozvíjet nebo se můžete soustředit jen na fotografovaný objekt. Vobou případech vám fotoaparát D3000 umožní pracovat automaticky a bez námahy. Nikon D3000 je vybaven také řadou SW funkcí. V žádném moderním fotoaparátu dnes nesmí chybět funkce pro zvýraznění dynamického rozsahu a nejinak je tomu i u modelu D3000. K dispozici máme i nástroje pro úpravy a retušování fotografií. Třípalcový LCD monitor. Díky velkému 3" LCD monitoru můžete sdílet výsledky svého fotografického snažení srodinou a přáteli a pořízené snímky můžete lehce retušovat ve fotoaparátu. Kromě režimu Průvodce je fotoaparát vybaven rozsáhlým a přitom jednoduchým uživatelským menu, které lze zobrazit formou vizuálních prvků namísto textu. Široké spektrum vynikajících funkcí pro zpracování snímků ve fotoaparátu znamená, že můžete své snímky zpracovávat smaximální tvořivostí a sdílet je spřáteli a rodinou. Kdykoli a kdekoli. Kdykoli někam půjdete, fotoaparát D3000 bude vaším naprosto nepostradatelným společníkem, ať již jde o rodinnou událost nebo výlet.Odolné provedení a komplexní technologie fotoaparátu jsou připraveny zvládnout situace, do kterých se ve svém volném čase dostanete. Exkluzivní redukce prachu využívající systém kontroly toku vzduchu vzrcadlovém boxu minimalizuje ulpívání prachu na obrazovém snímači. Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a odolné tělo fotoaparátu i objektivu jsou dobrým důvodem ktomu, abyste fotoaparát měli vždy při sobě. Režim průvodce: Rychle a snadno použitelný asistenční režim. Průvodce se vás dotáže, jaký snímek chcete pořídit, a automaticky upraví nastavení fotoaparátu pro dosažení nejlepšího možného výsledku. Průvodce lze nastavit rovněž tak, aby zobrazoval, jak sami provedete potřebná nastavení, a pomohl vám tak naučit se pracovat s fotoaparátem a zvládnout základy fotografování s digitální jednookou zrcadlovkou Obrazový snímač CCD formátu DX s 10,2 milionu pixelů umožňuje zachycovat snímky s úžasnou mírou detailů a vytvářet brilantní zvětšeniny. Řezavě ostrý 11bodový AF systém nabízí rychlé a přesné automatické zaostřování ve stěžejních oblastech obrazového pole. Čtyři režimy činnosti zaostřovacích polí včetně režimu 3D-tracking AF poskytují ostré výsledky bez ohledu na to, jestli se fotografovaný objekt nachází mimo střed obrazu a/nebo se rychle či zcela nepředvídatelně pohybuje. Zabudovaný duální systém redukce prachu: Jednotka čištění obrazového snímače a systém kontroly toku vzduchu v zrcadlovém boxu udržují prach mimo obrazový snímač a zaručují tak čisté snímky bez skvrn. Systém detekce motivu zaručuje ostré snímky prostřednictvím optimalizace nastavení fotoaparátu bezprostředně před otevřením závěrky. Vysoká citlivost ISO (100-1600): Nabízí automatickou regulaci citlivosti a nastavení citlivosti až do hodnoty ISO 3200 (při použití nastavení Hi1). Lze tak použít kratší časy závěrky a výrazně snížit riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Rozměrný 3" LCD monitor s vysokým rozlišením a 230 000 pixely usnadňuje kontrolu základních informací o fotoaparátu a potěší při prohlížení a úpravách uložených snímků. Sériové snímání s frekvencí 3 obr./s umožňuje fotografovat rychlé akce frekvencí 3 obr./s. Nastavení pro optimalizaci snímků umožňují uživatelsky přizpůsobit vzhled a působení výsledných snímků ještě před jejich pořízením. K dispozici je šest pevných předvoleb pro optimalizaci snímků: Standard, Vivid, Neutral, Monochrome, Portrait a Landscape. Rozsáhlé menu Retouch umožňuje upravovat a vylepšovat snímky přímo ve fotoaparátu. Menu nabízí množství fotografických efektů včetně funkce D-Lighting, filtrových efektů a důvtipného efektu miniatury, který snímkům propůjčí vzhled snímků modelů v malém měřítku. Rozšiřitelnost systému: Přístroj je kompatibilní s širokým spektrem objektivů DX NIKKOR, které jsou známé svou vynikající ostrostí, vysokým kontrastem a věrným barevným podáním. Je optimalizovaný pro použití v kombinaci s objektivy AF-S a AF-I NIKKOR. Srdcem každého fotoaparátu je bezesporu obrazový snímač. V zrcadlovce Nikon D3000 nalezneme CCD snímač s rozměry 23,6 x 15,8 mm a efektivním rozlišením 10,2 MPix. Snímač je vybaven i systémem pro odstraňování nečistot. Jako výstupní formát můžeme zvolit surový formát NEF(RAW) a JPEG s volitelnou kvalitou. Maximální rozměr fotografií činí 3872 x 2592 pixelů. Systém zaostřování pracuje s jedenácti zaostřovacími body. Zvolit můžeme některý z klasických zaostřovacích módu jako je automatika, kontinuální ostření, jednosnímkové ostření nebo prediktivní ostření. Čas rychlosti závěrky lze nastavit v rozsahu 1/4000 s až 30 s. K dispozici je také mód bulb, kdy je závěrka otevřená, dokud držíme spoušť. Hodnoty citlivosti ISO můžeme standardně nastavit v rozmezí 100 – 3200. Jak je vidět z přiložených fotografií, šum začíná být problém zhruba od hodnoty ISO 800. TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ INFORMACE Svysoce výkonnou zrcadlovkou Nikon D3000, se budete cítit jako vráji, vytvoříte sní snímky, okterých se Vám ani nesnilo, navíc je vybavena množstvím funkcí pro jednoduché a zábavné fotografování.Izačátečník sní vše hravě zvládne. Obrazový snímač CCD s10,2milionu efektivních pixelůZáruka snadného zhotovení velkých výtisků svysokou ostrostí obrazu ize snímků pořízených za nízké hladiny osvětlení 11bodový AF systémIty nejrychleji se pohybující objekty, které jsou často problémem pro kompaktní fotoaparáty, budou vždy perfektně zaostřené Rychlá reakceRychlé spuštění a minimální zpoždění závěrky znamenají, že můžete prakticky okamžitě exponovat– bez zpoždění běžného ukompaktních fotoaparátů Režim průvodceNejjednodušší cesta kpořízení vynikajících snímků bez nutnosti čtení návodu kobsluze. 3" TFT LCD monitorStakto kvalitními snímky budete potřebovat skvělý monitor, abyste je mohli sdílet srodinou a přáteli Systém zpracování obrazu EXPEEDExkluzivní systém poskytující snímky sbohatými detaily a jasnými barvami, které jsou velmi blízké tomu, jak vidíte fotografovanou scénu vlastnímaočima Nastavení pro optimalizaci snímkůUmožňují uživatelsky přizpůsobit vzhled a působení výsledných snímků ještě před jejich pořízením Sériové snímání frekvencí 3obr./sSériové snímání sfrekvencí 3obr./sumožňující fotografovat rychlé akce frekvencí 3obr./s. Intuitivní ergonomieKaždý, kdo uchopí fotoaparát D3000 pocítí, že se přístroj stal přirozenou součástí jehoruky. Stylový a diskrétní vzhledFotoaparát D3000 nepředstavuje překážku mezi vámi a fotografovaným objektem– výsledkem je přirozený výraz fotografovanéosoby Kompaktní, lehký a odolný fotoaparát se vám vejde do kapsy, ale kvůli kvalitním snímkům ztéto digitální zrcadlovky Nikon D3000 jistě najdete rameno, na kterém ji budetenosit Fotoaparát je minimálně použitý. Vše v naprostém pořádku a 100% funkční.Stav draženého fotoaparátu a vše co je součástí nabídky - viz autentické fotografie. Autentická fota je posledních 5 fotografií. Ostatní jsou fota ilustrační. Jako dárek zdarma 2 transportní pouzdra. Jedno originální Nikon, druhá je značky Yenkee. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování. Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7023605428Zobrazení: 454