Vyberte si kategorii
Sloupková paleta stohovatelná - 154,5 cm x 118 cm x 31cm - undefined
Sloupková paleta stohovatelná - 154,5 cm x 118 cm x 31cm - undefined
Sloupková paleta stohovatelná - 154,5 cm x 118 cm x 31cm - undefined
Sloupková paleta stohovatelná - 154,5 cm x 118 cm x 31cm - undefined
Sloupková paleta stohovatelná - 154,5 cm x 118 cm x 31cm - undefined
Sloupková paleta stohovatelná - 154,5 cm x 118 cm x 31cm - undefined
Sloupková paleta stohovatelná - 154,5 cm x 118 cm x 31cm - undefined
Sloupková paleta stohovatelná - 154,5 cm x 118 cm x 31cm - undefined
1 z 7
Nové

Sloupková paleta stohovatelná - 154,5 cm x 118 cm x 31cm

(7037408463)
Cena
7 390 Kč
K dispozici
9 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Garancí vrácení peněz
14 dní na vrácení zboží a záruka 12 měsíců
Žádný sledující
Nepozdává se vám cena? Učiňte prodejci nabídku
Doprava
Zaslat.cz kurýr na adresu 167 Kč
Kurýr 499 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Doba záruky (měsíců)
Kód zboží

Stav produktu: nový

Délka [cm] 154,5

Šířka [cm] 118

Výška [cm] 31

Nosnost [kg] 1500

Povrchová úprava: žárový pozink


Mobilní skladové regály slouží ke skladování zboží s nestandardními rozměry, mají dvojí účel. Lze je použít jako přepravní palety a po instalaci 4 konzolových trubek z nich postavit skladové regály, které lze přepravovat bez nutnosti přeskládávání zboží. Na sloupkové kovové paletě je možné skladovat těžké i lehké výrobky. Mobilní regál dokáže zvětšit úložný prostor během pár okamžiků díky jednoduchosti a rychlosti montáže. Po sezóně můžeme sloupovou paletu demontovat, čímž ušetříme místo ve skladu.


Paleta (základna) má rozměry:délka: 154,5 cm

šířka: 118 cm

výška: 31 cm

Obsahuje: Nosná trubka pro sloupkovou paletu - 150 cm (4ks) -


Sloupkovou paletu lze použít ve skladech, velkoobchodech, automobilovém, oděvním, nábytkářském a výrobním průmyslu. Trubkové palety lze stohovat (skládat na sebe). Mobilní paleta je ideálním řešením pro skladování produktů v neobvyklých rozměrech, které nelze stohovat. Mobilracky se často používají pro skladování bambusů, stromků, sazenic a dřeva v zahradních prodejnách, zahradních školkách.

Stohovatelné palety se často používají v zahradnictví, protože rostliny nevypadnou díky vysokým trubkám, které je drží na místě.

Máme různé velikosti sloupků a palet.

Zkušení poradci vám pomohou vybrat paletu pro Vaši potřebu.

Další výhody mobilních skladových regálů:

Pozinkovaná konstrukce umožňuje pracovat za jakýchkoliv povětrnostních podmínek bez ohledu na roční období.

Konstrukce s oky umožňuje snadné nakládání zboží vysokozdvižným vozíkem.

Pro využití nejvyšších nároků na skladovací prostor během sezóny lze skladové regály rychle demontovat a rozmístit do prostorově úsporných sloupků.

Pojízdné regály jsou perfektní pro skladování zboží atypických rozměrů.

Výšku trubek přizpůsobíme vašim potřebám podle toho, jaké materiály budete skladovat.

Při stavění vysokých skladovacích regálů by se měl být využít vysokozdvižný vozík. Dostupné rozměry:Uvedené rozměry jsou rozměry podstavce na kterou je zboží umístěno. Paleta má trychtýřovité nástavce, které mírně vyčnívají za základnu sloupcové palety. Do objímek se nasazují nosné trubky.

Stav produktu:nový Délka [cm]154,5 Šířka [cm]118 Výška [cm]31 Nosnost [kg]1500 Povrchová úprava: žárový pozink Mobilní skladové regály slouží ke skladování zboží s nestandardními rozměry, mají dvojí účel. Lze je použít jako přepravní palety a po instalaci 4 konzolových trubek z nich postavit skladové regály, které lze přepravovat bez nutnosti přeskládávání zboží. Na sloupkové kovové paletě je možné skladovat těžké i lehké výrobky. Mobilní regál dokáže zvětšit úložný prostor během pár okamžiků díky jednoduchosti a rychlosti montáže. Po sezóně můžeme sloupovou paletu demontovat, čímž ušetříme místo ve skladu. Paleta (základna) má rozměry:délka: 154,5 cm šířka: 118 cm výška: 31 cm Obsahuje: Nosná trubka pro sloupkovou paletu - 150 cm (4ks) - Sloupkovou paletulze použít ve skladech, velkoobchodech, automobilovém, oděvním, nábytkářském a výrobním průmyslu. Trubkové palety lze stohovat (skládat na sebe). Mobilní paleta je ideálním řešením pro skladování produktů v neobvyklých rozměrech, které nelze stohovat.Mobilracky se často používají pro skladování bambusů, stromků, sazenic a dřeva v zahradních prodejnách, zahradních školkách. Stohovatelné palety se často používají v zahradnictví, protože rostliny nevypadnou díky vysokým trubkám, které je drží na místě. Máme různé velikosti sloupků a palet. Zkušení poradci vám pomohou vybrat paletu pro Vaši potřebu. Další výhody mobilních skladových regálů: Pozinkovaná konstrukce umožňuje pracovat za jakýchkoliv povětrnostních podmínek bez ohledu na roční období. Konstrukce s oky umožňuje snadné nakládání zboží vysokozdvižným vozíkem. Pro využití nejvyšších nároků na skladovací prostor během sezóny lze skladové regály rychle demontovat a rozmístit do prostorově úsporných sloupků. Pojízdné regály jsou perfektní pro skladování zboží atypických rozměrů. Výšku trubek přizpůsobíme vašim potřebám podle toho, jaké materiály budete skladovat. Při stavění vysokých skladovacích regálů by se měl být využít vysokozdvižný vozík.Dostupné rozměry:Uvedené rozměry jsou rozměry podstavce na kterou je zboží umístěno. Paleta má trychtýřovité nástavce, které mírně vyčnívají za základnu sloupcové palety. Do objímek se nasazují nosné trubky.
Nabídka č. 7037408463Zobrazení: 1