Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Solária

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Solária

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 2 nabídky O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 2 nabídky O výsledcích
Seznam nabídek
1 nabídek na stránce
1

Chcete mít krásné opálení po celý rok a nejen když se vrátíte z dovolené od moře? V tom případě potřebujete solárium. Takové pravidelné docházení do solárního studia se může ale pěkně prodražit, proto se podívejte na nabídky níže a zainvestujte do domácího solária, které budete mít k dispozici kdykoliv si zamanete.

domácí solárium

Proč si pořídit domácí solárium?

Důvodů je hned několik. Domácí solárium může být užitečným nástrojem pro zlepšení zdraví pokožky, prohřátí těla a získání krásného odstínu pokožky, kterou byste normálně pouhým chozením ven nezískali. Solária jsou určena i pro ty, kteří nemají možnost se opalovat venku nebo nechtějí být vystaveni škodlivým ultrafialovým paprskům, které mohou poškozovat pokožku.


Horizontální solárium

Horizontální solárium je typ UVB lampy. Solárium se skládá z několika žárovek umístěných ve speciálním krytu. Tyto lampy poskytují pokročilou formu solární terapie, která funguje tím, že vyzařuje UVA a UVB záření, to je velmi účinné při léčbě kožních onemocnění. Horizontální solária také mohou být používána k získání bronzového opálení bez nutnosti být vystaveni slunečnímu záření, a to bez rizika poškození pokožky.

horizontální solárium
vertikální solárium

Vertikální solárium


Vertikální solárium je typ solária, který se liší od klasických solárií tím, že používá více světelných zdrojů na postupné opálení celého těla. Může být spojen s tzv. "kabinou" nebo možností stání přímo pod zdrojem světla. Vertikální solária jsou obvykle vybavena filtry, které chrání pokožku před nežádoucím působením UV záření. Po dokončení opalování je obvykle vždy dobré aplikovat hydratační krém.

Obličejové solárium

Obličejové solárium vám dopomůže ke krásné a zdravě vypadající pleti. Jde o zařízení, které využívá ultrazvukové vlny, světlo nebo infračervené světlo. Tento typ solária se používá k zmírnění vrásek, zesvětlení pigmentových skvrn a zvýšení elasticity pleti. Dokáže také zmírnit akné a zlepšit obecný stav pleti. Tyto terapie jsou bezpečné, pokud jsou použity správně. Je však důležité se před každou terapií poradit s odborníkem.

obličejové solárium
Sauna na vlasy

Kadeřnická sauna na vlasy 

Kadeřnická sauna na vlasy je zařízení, které slouží k posílení vlasů a zabránění jejich ztrátě. Je to zařízení, které se skládá z malého boxu s malým výměníkem tepla. Do boxu se vloží vlasy a teplo se přenáší pomocí vzduchu, který se ohřívá na požadovanou teplotu. Poté, co se vlasy ohřejí, je možné je rozčesat a nanášet na ně různé přípravky, jako je například kondicionér nebo balzám.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up