Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Soundmaster FUR100 FM radiobudík - Přehrávače a multimédia
Soundmaster FUR100 FM radiobudík - Přehrávače a multimédia
Soundmaster FUR100 FM radiobudík - Přehrávače a multimédia
1 z 2
Nové

Soundmaster FUR100 FM radiobudík

Skončeno
4 přihazovali
268,49 Kč
Ukončeno ve středu 1. 5. 2024, 18:59:08
Vyhráno uživatelem l...5
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 77 Kč
Osobní převzetí
Sokolov
Doba dodání 1-2 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Soundmaster FUR100 FM radiobudík
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Tunery
Napájení
Rádio Soundmaster FUR100 FM PLL s rádiem řízenými hodinami, meteorologickou stanicí a bezdrátovým venkovním senzorem
Rádiobudík UKW-PLL s rádiovými hodinami DCF 77, meteostanicí a bezdrátovým venkovním senzorem se vizuálně prezentuje jako menší zakřivený LCD televizor, a je proto zvláštním poutačem, ať už v ložnici, obývacím pokoji nebo moderním kancelářském prostředí.

Funkčnost tohoto designového zázraku nenechá téměř žádná přání nesplněná: Design pouzdra ve vzhledu televizoru nabízí velký zakřivený modrý LED displej, ovládací prvky jsou integrovány na horní straně pouzdra. FM PLL rádio poskytuje pevnou paměť stanic pro snadné ukládání vašich oblíbených rozhlasových stanic.

Integrovaná funkce spánku a odložení dokazuje, že zařízení je dokonalým společníkem po celý den, přičemž dva časy buzení (duální buzení) jsou programovatelné a displej lze ztlumit.

Přiložený bezdrátový venkovní senzor zajišťuje, že kromě vnitřní pokojové teploty se zobrazuje i venkovní teplota a je možná předpověď počasí prostřednictvím senzoru tlaku vzduchu.
Rádio Soundmaster FUR100 FM PLL s rádiem řízenými hodinami, meteorologickou stanicí a bezdrátovým venkovním senzorem Rádiobudík UKW-PLL s rádiovými hodinami DCF 77, meteostanicí a bezdrátovým venkovním senzorem se vizuálně prezentuje jako menší zakřivený LCD televizor, a je proto zvláštním poutačem, ať už v ložnici, obývacím pokoji nebo moderním kancelářském prostředí. Funkčnost tohoto designového zázraku nenechá téměř žádná přání nesplněná: Design pouzdra ve vzhledu televizoru nabízí velký zakřivený modrý LED displej, ovládací prvky jsou integrovány na horní straně pouzdra. FM PLL rádio poskytuje pevnou paměť stanic pro snadné ukládání vašich oblíbených rozhlasových stanic. Integrovaná funkce spánku a odložení dokazuje, že zařízení je dokonalým společníkem po celý den, přičemž dva časy buzení (duální buzení) jsou programovatelné a displej lze ztlumit. Přiložený bezdrátový venkovní senzor zajišťuje, že kromě vnitřní pokojové teploty se zobrazuje i venkovní teplota a je možná předpověď počasí prostřednictvím senzoru tlaku vzduchu.

Nabídka č. 7061694798 Vystaveno 24.04. 19:04 Zobrazení: 68