Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Šperkovnice se 4 úrovněmi černá song   - Šperky a hodinky
Šperkovnice se 4 úrovněmi černá song   - Šperky a hodinky
Šperkovnice se 4 úrovněmi černá song   - Šperky a hodinky
Šperkovnice se 4 úrovněmi černá song   - Šperky a hodinky
Šperkovnice se 4 úrovněmi černá song   - Šperky a hodinky
1 z 4
Nové

Šperkovnice se 4 úrovněmi černá song

Kup teď
3x zakoupeno
990 Kč
K dispozici
5 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 180 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 180 Kč
Přeprava s dobírkou 180 Kč
Osobní převzetí
Týniště nad Orlicí
Doba dodání 1-2 dny
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Šperkovnice se 4 úrovněmi černá song
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Vysoce kvalitní ruční práce: Vyrobeno ze středně husté dřevovláknité desky (MDF), potaženo vysoce kvalitní umělou kůží a vypodšívkovaným vysoce kvalitním sametem, šperkovnice je měkká na dotek a dobře chrání váš šperk.

Velká kapacita: Celková velikost: 26 x 19 x 18 cm, celkem 4 vrstvy s praktickým rozložením. Horní kryt má rukojeť, snadno se přenáší; 3 zásuvky mají kovové rukojeti a různé vnitřní přihrádky, aby vyhovovaly různým potřebám pro uložení šperků. Stranu šperkovnice lze otevřít směrem ven a na každé straně jsou 4 háčky pro zavěšení řetízku.

Díky praktické rukojeti se snadno nosí. Elegantní vzhled, jednoduchý a velkorysý.

Funkce bezpečnostního zámku: ideální pro osobní použití a komerční využití. K dispozici je kovový knoflík s drobným malým zámkem a malým klíčem. Chrání váš šperk před prachem a poškrábáním a také bezpečně drží šperk.

Vícenásobné použití: Tato šperkovnice nabízí mnoho možností ukládání, např. prsteny, náramky, náhrdelníky, náušnice, hodinky a jiné poklady. Existuje mnoho místa pro různé šperky a je to dobrý dárek pro ženy, přátele, slavnost a party.

Cena šperkovnice uvedená bez šperku.

 

 

 

Vysoce kvalitní ruční práce: Vyrobeno ze středně husté dřevovláknité desky (MDF), potaženo vysoce kvalitní umělou kůží a vypodšívkovaným vysoce kvalitním sametem, šperkovnice je měkká na dotek a dobře chrání váš šperk. Velká kapacita: Celková velikost: 26 x 19 x 18 cm, celkem 4 vrstvy s praktickým rozložením. Horní kryt má rukojeť, snadno se přenáší; 3 zásuvky mají kovové rukojeti a různé vnitřní přihrádky, aby vyhovovaly různým potřebám pro uložení šperků. Stranu šperkovnice lze otevřít směrem ven a na každé straně jsou 4 háčky pro zavěšení řetízku. Díky praktické rukojeti se snadno nosí. Elegantní vzhled, jednoduchý a velkorysý. Funkce bezpečnostního zámku: ideální pro osobní použití a komerční využití. K dispozici je kovový knoflík s drobným malým zámkem a malým klíčem. Chrání váš šperk před prachem a poškrábáním a také bezpečně drží šperk. Vícenásobné použití: Tato šperkovnice nabízí mnoho možností ukládání, např. prsteny, náramky, náhrdelníky, náušnice, hodinky a jiné poklady. Existuje mnoho místa pro různé šperky a je to dobrý dárek pro ženy, přátele, slavnost a party. Cena šperkovnice uvedená bez šperku.

Nabídka č. 7023446634 Vystaveno 15.07. 14:07 Zobrazení: 12