Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Sport a turistika

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Sport a turistika

Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 26 080 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 26 080 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Provozujete aktivně nějaký sport nebo chcete vyrazit do přírody? V tom případě se neobejdete bez kvalitního vybavení a příslušenství. Právě pro vás jsme připravili nabídku produktů vhodnou pro sport a turistiku. Prozradíme vám, jaké vybavení můžete objevit v naší nabídce nebo jaké využijete pro daný sport. Prověřené obchodníky TOP Seller poznáte podle symbolu Symbol Aukro+. Valná většina transakcí proběhne bez problému. Aby vás i tak nic nepřekvapilo, doporučujeme přečíst Jaké jsou výhody TOP Seller.

Zimní sporty

V zimních měsících spousta lidí vyráží na hory za zimními sporty, na které je však potřeba kvalitní vybavení, aby nedošlo k úrazu. Je však důležité nepřecenit vlastní síly. K nejoblíbenějším sportům patří lední bruslení, běh na lyžích, lyžování nebo snowboarding.

Lyže
Lyžáky

Lyžování

Než vyrazíte na svah, je potřeba zkontrolovat funkčnost vašeho vybavení na lyžování, mezi které patří lyže společně s vázáním, lyžáky, helma, brýle, hůlky na sjezdovky a lyžařské oblečení. Speciálně lyže se rozdělují podle stylu jízdy na klasické, slalomky, all-mountain, freeride a obřačky, proto je důležité vědět, jakým stylem budete jezdit. Kromě základního vybavení si můžete pořídit i vak na lyže, příslušenství nebo páteřák.

Lední bruslení

Většina národa sleduje naši hokejovou reprezentaci na Zimních olympijských hrách nebo Mistrovstvích světa v hokeji, a proto se u nás hraje hokej na zamrzlých rybnících nebo jen tak bruslí na zimních stadionech při veřejných hodinách. Lední brusle se rozdělují na dětské, dámské, pánské a zároveň na rekreační, hokejové a krasobruslařské.

Brusle
Snowboard

Snowboarding

Kromě klasického lyžování je na sjezdovkách poslední dobou velmi populární snowboarding. K sjíždění sjezdovky potřebujete kromě prkna neboli snowboardu ještě vázání, boty na snowboard, helmu, brýle, páteřák a kvalitní oblečení. Stejně jako u lyží si můžete vybrat snowboard na freestyle, all-mountain a freeride.

Běh na lyžích

Pokud vás baví procházky na horách nebo běhání, ale nechcete se bořit ve sněhu, je pro vás ideální volbou běh na lyžích. K tomuto sportu vám úplně bude stačit teplé kvalitní oblečení, běžky, běžecké hole, vázání a boty.

Běžky
Plavky

Vodní sporty

Naopak v letních měsících jsou populární projížďky na lodích nebo vodní sporty, jako jsou například kanoistika, potápění, windsurfing a plavání. Pokud se rozhodnete, že pojedete do bazénu, k moři nebo jezeru, neobejdete se bez pohodlných a kvalitních plavek. V posledních letech se stal velice populární paddleboarding, při kterém si můžete užít zasloužený relax na vodě a zvýšit vaši fyzickou kondici.

Kolektivní sporty

V hale nebo venku můžete hrát s vašimi přáteli kolektivní sporty, do kterých patří fotbal, basketbal, florbal, hokej, volejbal, squash, badminton, stolní nebo klasický tenis. Pro provozování těchto sportů se neobejdete bez specifického vybavení, které můžete objevit v naší nabídce. Mezi toto vybavení patří například rakety, obuv, míče, míčky a košíčky.

Kopačky
Běžecký pás

Posilování a fitness

Pokud chcete zvýšit fyzickou kondici bez hraní kolektivních sportů, doporučujeme zkusit běhání nebo fitness a posilování vašeho těla. Vlastní rodinný dům nebo byt můžete vybavit o běžecké pásy, posilovací stroje a věže. Stejně jako u ostatních sportů si můžete pořídit specifické oblečení a vybavení. Zvýšením kondice se sami budete cítit lépe a zlepšíte svůj zdravotní stav.

Turistika a cestování

Po náročném dni, o víkendu nebo při dovolené, je u mnoha z nás oblíbená turistika a s tím spojené objevování nových míst nejen na našem území. Pokud chcete navštívit vzdálenější turistická místa nebo se jen vyvětrat a zároveň si zvýšit kondici, doporučujeme pořídit jízdní kolo nebo elektrokolo. Ty se rozdělují podle velikosti, hmotnosti a terénu, pro který jsou určené.

Elektrokolo
Zobrazit méně keyboard_arrow_up