search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

chevron_left Starožitné bižuterní prsteny
Kategorie chevron_left Starožitné bižuterní prsteny

Parametry zrušit filtry Typ nabídky
Lokalita PSČ: 301 00 - 40km
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Vystavené před
Končící za méně než
keyboard_arrow_left

Starožitné bižuterní prsteny - Plzeň

Kupte si jedinečný starožitný prsten, který bude vystihovat vaši osobnost. Kruh, který nemá začátek ani konec, symbolizuje věčnost a může se dědit z generace na generaci. Nejčastěji narazíme na prsteny vyrobené z drahých kovů posázeny drahokamy. Ale pokud si chcete udělat radost a zároveň se finančně nezruinovat, starožitný bižuterní prsten je správnou volbou.

Prsten s kamenem

Nevíte jistě, jaký prsten by to měl být, ale víte, že chcete, aby byl zdoben kamenem? Pojďme si říct, jaké jsou možnosti. Bižuterie je vyrobena z obecného kovu, ten se ale bez problému může pozlatit nebo postříbřit. Vrstva časem sice vybledne, ale není problém si šperk nechat znovu pozlatit. Do obecného kovu se nezasazují drahé kameny (diamant, smaragd, safír, rubín), ale jejich syntetické podoby už v bižuterních prstenech najít můžete. Přesto nejčastějším typem “kamene” u bižuterních šperků bývá vybroušené sklo, syntetický spinel, markazit, měsíční kámen nebo třeba tyrkys a další materiály, jako jsou perly, kamej nebo mořský korál. I ty ovšem mohou být pouhou imitací. Pokud se zaměříme na prsteny s přírodními kameny, za pozornost jistě stojí prsten s měsíčním kamenem. Jedná se o krásný namodralý kámen měsíčního třpytu. Aby vynikla jeho krása, je často broušen do brusu kabošon, to znamená, že kámen má horní stranu vypouklou a spodní plochou. V neposlední řadě disponuje řadou léčivých schopností, mezi které patří podpora reprodukčních orgánů nebo lymfatického systému.

Prsteny s kamejí

Jeden z materiálů, na který můžete narazit u starožitných i bižuterních šperků, je “kamej”. Jedná se o malou reliéfní skulpturu, která je vyrytá nebo vybroušená do polodrahokamu, skla, mušle nebo třeba želvoviny. Nejčastěji se využívá právě ve šperkařství. Kamejemi jsou zdobeny brože, přívěsky, náušnice i prsteny.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up
my_locationV mém okolí
close

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 0 nabídek. Pro přesnější výsledky použijte filtraci.
Seřadit podle:Počet kupujících, nejvícekeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
PSČ: 301 00 cancel
Zrušit filtry
V pořádku