Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Stavebnice R/C CADA sportovní auto 295 dílků na dálkové - (K134340). - Hračky
Stavebnice R/C CADA sportovní auto 295 dílků na dálkové - (K134340). - Hračky
Stavebnice R/C CADA sportovní auto 295 dílků na dálkové - (K134340). - Hračky
Stavebnice R/C CADA sportovní auto 295 dílků na dálkové - (K134340). - Hračky
Stavebnice R/C CADA sportovní auto 295 dílků na dálkové - (K134340). - Hračky
1 z 4
Nové

Stavebnice R/C CADA sportovní auto 295 dílků na dálkové - (K134340).

Kup teď
Cena
799 Kč
K dispozici
3 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 80 Kč
Kurýr 90 Kč
Balík Do ruky 120 Kč
Zaslat.cz kurýr na adresu 175 Kč
Osobní převzetí
Petřvald U Karviné
Doba dodání 1-2 dny
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Stavebnice R/C CADA sportovní auto 295 dílků na dálkové - (K134340).
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Stavebnice R/C CADA sportovní auto 295 dílků na dálkové - (K134340)


Sada bloků je vynikající nabídkou pro všechny kreativní děti od 6 let, které jsou nadšené skládáním a rozebíráním hraček. Tato zajímavá aktivita pomůže rozvíjet barevnou představivost dítěte a zároveň zdokonalovat jeho manuální a technické dovednosti, stejně jako chytrost a nadání pro kutily. Model pro samosestavení navíc zlepší logické myšlení a trpělivost dítěte a navíc je uklidní.


Sada bloků obsahuje 295 prvků vyrobených z bezpečných a certifikovaných materiálů. Bloky jsou odolné a velmi snadno se spojují. Vozidlo se ovládá dálkovým ovladačem nebo aplikací, která mu umožňuje jízdu vpřed/vzad a otáčení do stran. Dálkové ovládání pracuje na frekvenci 2,4 GHz. Je vybavena pevným podvozkem, na kterém můžeme postavit daný model. Všechna vozidla mají velká, pružná gumová kola, díky kterým projedou přes lehké překážky a přilepí se k povrchu.


Vůz má perfektně popsaný návod k použití, ovládá se pomocí aplikace v telefonu! Můžete si jej snadno stáhnout naskenováním QR kódu. 

Je k dispozici pro Android verze 8.0 a IOS verze 12.0.


Druhou možností je dálkové ovládání, potřebujete dvě baterie AA 1,5 V, nejsou součástí balení. Autíčko vyžaduje tři 1,5 V AA baterie, které nejsou součástí balení. 


Technická data:

- prvky: 295

- maximální rychlost cca 3,5 km/h 

- dosah: cca 25m 

- 2,4G dálkové ovládání 

- uživatelský manuál 


Rozměry vozidla:  

20 cm x 5,5 cm 

Velikost balení: 

Rozměr 35 cm x 24 cm x 6 cm


Všechny prvky obsažené v prezentované hračce jsou vyrobeny z bezpečných pro děti, certifikovaných materiálů. Tato sada má CE certifikaci  , takže je ideálním dárkem pro děti -- zejména ty  starší 6 let . Stojí za to věnovat pozornost tomu, protože v balení je mnoho prvků malé velikosti.


Vystavené položky si můžete osobně prohlédnout, a zakoupit na prodejně. INTEREST

Stavebnice R/C CADA sportovní auto 295 dílků na dálkové - (K134340) Sada bloků je vynikající nabídkou pro všechny kreativní děti od 6 let, které jsou nadšené skládáním a rozebíráním hraček. Tato zajímavá aktivita pomůže rozvíjet barevnou představivost dítěte a zároveň zdokonalovat jeho manuální a technické dovednosti, stejně jako chytrost a nadání pro kutily. Model pro samosestavení navíc zlepší logické myšlení a trpělivost dítěte a navíc je uklidní. Sada bloků obsahuje 295 prvků vyrobených z bezpečných a certifikovaných materiálů. Bloky jsou odolné a velmi snadno se spojují. Vozidlo se ovládá dálkovým ovladačem nebo aplikací, která mu umožňuje jízdu vpřed/vzad a otáčení do stran. Dálkové ovládání pracuje na frekvenci 2,4 GHz. Je vybavena pevným podvozkem, na kterém můžeme postavit daný model. Všechna vozidla mají velká, pružná gumová kola, díky kterým projedou přes lehké překážky a přilepí se k povrchu. Vůz má perfektně popsaný návod k použití, ovládá se pomocí aplikace v telefonu! Můžete si jej snadno stáhnout naskenováním QR kódu. Je k dispozici pro Android verze 8.0 a IOS verze 12.0. Druhou možností je dálkové ovládání, potřebujete dvě baterie AA 1,5 V, nejsou součástí balení. Autíčko vyžaduje tři 1,5 V AA baterie, které nejsou součástí balení. Technická data: - prvky: 295 - maximální rychlost cca 3,5 km/h - dosah: cca 25m - 2,4G dálkové ovládání - uživatelský manuál Rozměry vozidla: 20 cm x 5,5 cm Velikost balení: Rozměr 35 cm x 24 cm x 6 cm Všechny prvky obsažené v prezentované hračce jsou vyrobeny z bezpečných pro děti, certifikovaných materiálů. Tato sada má CE certifikaci , takže je ideálním dárkem pro děti -- zejména ty starší 6 let . Stojí za to věnovat pozornost tomu, protože v balení je mnoho prvků malé velikosti. Vystavené položky si můžete osobně prohlédnout, a zakoupit na prodejně. INTEREST

Nabídka č. 7022716606 Vystaveno 11.06. 17:06 Zobrazení: 1