Každý den jsme tady pro vás

Ať už nakupujete, posíláte nepotřebnou věc dál nebo jste profesionální prodejce a nabízíte nové zboží, Aukro vám s tím pomůže. Věříme, že každá věc má svého kupce, stejně jako každá aukce má svého vítěze.

Jak šel čas

2019
Majoritním majitelem Aukra se stává skupina Pale Fire Capital. Aukro se výrazně zjednodušuje, zaměřuje se na zákazníka a úspěšný nákup a spouští znovu TV reklamu.
2018
Přivítali jsme uživatele s pořadovým číslem 4 000 000.
2017
Aukro kupuje jeho zakladatel Václav Liška společně s dalšími investory. Největší české online tržiště je v českých rukách.
2016
Už je nás registrováno více než 3,8 milionů. Spouštíme novou službu Aukrobot, která vám ušetří čas a pomůže vydělat peníze při vyklízení bytu, půdy či sklepa.
2015
Blogujeme samé dobré nápady na Aukroblogu. O bydlení, zahradničení, módě, životním stylu i obchodování na Aukru
2014
Stejně jako vy, chceme, aby Aukro bylo místem pro bezpečný a pohodlný nákup. Díky Aukro Ochraně kupujících máte jistotu, že při nákupu nenaletíte. Pro více informací čtěte podmínky Aukro Ochrany kupujících.
2013
Počet registrovaných zákazníků na Aukru přesáhl hranici 3 000 000!
2012
Na Aukru se zaregistroval 2,5miliontý Čech. Navíc si své zboží můžete vyzvednout v kamenné pobočce – v AukroPointu.
2011
Aukro se stává členem skupiny Allegro Group. S našimi nejlepšími prodejci Aukro+ jsme podepsali smlouvu a kupujícím tak garantujeme jejich profesionální služby. Nově u nás zaplatíte kartou nebo rychlým on-line převodem a nakoupíte i bez registrace.
2009
Na Aukru obchoduje už více než 1 milion registrovaných Čechů. Aukro se otevírá profesionálním prodejcům, u kterých mohou kupující vrátit či reklamovat zboží jako v e-shopu.
2008
Hájíme práva kupujících prostřednictvím nově spuštěného programu Aukro Ochrana kupujících.
2003
V srpnu 2003 vzniklo Aukro, jediný obchodní portál v Česku, který podporuje aukce i prodej a nákup za pevné ceny.