Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
UKULELE TENOROVÉ  MP3- zdobené PPP MAHALO - Hudební nástroje
UKULELE TENOROVÉ  MP3- zdobené PPP MAHALO - Hudební nástroje
UKULELE TENOROVÉ  MP3- zdobené PPP MAHALO - Hudební nástroje
UKULELE TENOROVÉ  MP3- zdobené PPP MAHALO - Hudební nástroje
UKULELE TENOROVÉ  MP3- zdobené PPP MAHALO - Hudební nástroje
UKULELE TENOROVÉ  MP3- zdobené PPP MAHALO - Hudební nástroje
UKULELE TENOROVÉ  MP3- zdobené PPP MAHALO - Hudební nástroje
UKULELE TENOROVÉ  MP3- zdobené PPP MAHALO - Hudební nástroje
UKULELE TENOROVÉ  MP3- zdobené PPP MAHALO - Hudební nástroje
1 z 8
Nové

UKULELE TENOROVÉ MP3- zdobené PPP MAHALO

Kup teď
Cena
2 277 Kč
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Kurýr 120 Kč
Balík Na poštu 130 Kč
Balík Do ruky 140 Kč
Kurýr s dobírkou 150 Kč
Přeprava s dobírkou 170 Kč
Mezinárodní přeprava 250 Kč
Osobní převzetí
Trutnov
Doba dodání 1-2 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
UKULELE TENOROVÉ MP3- zdobené PPP MAHALO
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

UKULELE KONCERTNÍ s POVLAKEM

                                  Mahalo Ukuleles

MP2-PPP MAHALO- BEZPOCHYBY JEDNO U NEJHEZČÍCH NA TRHU

Vyrovnaný zvuk - plný - znělý tón. 

To to koncertní ukulele má tělo vyrobené z dřeviny Smrk  sitka  . Krk nástroje je také z dřeviny mahagon , osazený ebenovým hmatníkem s 18 pražci. O ladění se stará palisandrová kobylka   a sada otevřených mechanik .

Dodáváno s gigbagem a strunami značky Aquila.  Koncertní ukulele přináší kvalitní a plnější zvukové vlastnosti než ukulele sopránové. Disponuje ladícími mechanikami s vynikající stabilitou ladění. 

Mahalo MP3 Tenorové  ukulele Natural

Tento model je vyroben ze smrku Sitka (vrchní deska) a mahagonu (zadní deska). Hladký mahagonový krk s ebenovým hmatníkem nabízí výborné a lehké hraní, zatím co originální ebenová kobylka a sedlový pražec Graph Tech NuBone XB zvyšují odolnost nástroje.

Standardní ladění A,E,C,G nebo alternativní H,Fis,D,A, cena včetně povlaku.

Parametry :Rozměry a hmotnost 

Šířka nultého pražce (mm)  36

Menzura (mm)  432


Velikost Velikost Tenorové ukulele


Určení  Typ   Tenorové ukulele


Materiál  Povrchová úprava  Matná

Přední deska Solid Sitka Spruce

Zadní deska a luby Mahagon

Hmatník Eben

Konstrukce Solid Top


Funkce Počet strun 4

Ladící mechanika tage


Balení  Balení obsahuje  Taška, Ramenní popruh


Příslušenství   Struny Aquila Super Nylgut

Pouzdro/kufr v ceně Ano


Vlastnosti  Preferovaná ruka  Pravá ruka

Barva  Hnědá

Výřez (cutaway)  Ne

Počet pražců  18

Nultý pražec  ABS

Kobylka/tremolo  Eben

Barva podle výrobce  Natural


Země

Země původu

Indonésie

Je snadné se na něj naučit hrát, a tím pádem je to vhodný nástroj pro děti i dospělé. Ideální jako zdroj zábavy na cestách. Zároveň může být skvělým dárkem pro vaše přátele a příbuzné.

 

POPIS a ZNAČKA     Logo Mahalo

Značka Mahalo byla založena v roce 1999 japonským koncernem Kikutani Music za účelem uvedení nové řady ukulele. Díky své kvalitě, zvuku a příznivé ceně se staly v Japonsku hitem. Je otázkou, do jaké míry přispěl k rozmachu společnosti celosvětový ukulele boom, každopádně se z Mahalo ukuleles stal za krátkou dobu nadnárodní distributor.

V mnoha zemích je společnost jedničkou na trhu a je oblíbená jak u začínajících, tak i náročnějších hráčů. Důvod je jednoduchý - Mahalo věnuje stejnou péči vývoji, a vynakládá stejnou péči a úsilí při výrobě jak levnějších, tak i špičkových a prémiových nástrojů.

Důkladný výběr materiálů, striktní kontrola kvality ve všech fázích výroby a pružná reakce na zpětnou vazbu od zákazníků - to jsou atributy, které značce Mahalo zajišťují přízeň muzikantů. 

Za velmi přijatelnou cenu máte možnost získat kvalitní ukulele s dotaženou konstrukcí a skvělým zvukem.

Do série Kahiko patří nástroje, které konstrukčně vycházejí z tradičního havajského ukulele a produkují velmi kvalitní zvuk. Korpusy a krky modelů Kahiko jsou vyrobeny ze dřeva sengon, hmatníky a kobylky jsou mahagonové.

Součástí balení je obal typu gig bag.

NÁSTROJE U NÁS PROCHÁZÍ VÝBĚREM A SEŘÍZENÍM

UKULELE KONCERTNÍ s POVLAKEM MP2-PPP MAHALO- BEZPOCHYBY JEDNO U NEJHEZČÍCH NA TRHU Vyrovnaný zvuk - plný - znělý tón. To to koncertní ukulele má tělo vyrobené z dřeviny Smrk sitka . Krk nástroje je také z dřeviny mahagon , osazený ebenovým hmatníkem s 18 pražci. O ladění se stará palisandrová kobylka a sada otevřených mechanik . Dodáváno s gigbagem a strunami značky Aquila. Koncertní ukulele přináší kvalitní a plnější zvukové vlastnosti než ukulele sopránové. Disponuje ladícími mechanikami s vynikající stabilitou ladění. Mahalo MP3 Tenorové ukulele Natural Tento model je vyroben ze smrku Sitka (vrchní deska) a mahagonu (zadní deska). Hladký mahagonový krk s ebenovým hmatníkem nabízí výborné a lehké hraní, zatím co originální ebenová kobylka a sedlový pražec Graph Tech NuBone XB zvyšují odolnost nástroje. Standardní ladění A,E,C,G nebo alternativní H,Fis,D,A, cena včetně povlaku. Parametry :Rozměry a hmotnost Šířka nultého pražce (mm) 36 Menzura (mm) 432 Velikost Velikost Tenorové ukulele Určení Typ Tenorové ukulele Materiál Povrchová úprava Matná Přední deska Solid Sitka Spruce Zadní deska a luby Mahagon Hmatník Eben Konstrukce Solid Top Funkce Počet strun 4 Ladící mechanika tage Balení Balení obsahuje Taška, Ramenní popruh Příslušenství Struny Aquila Super Nylgut Pouzdro/kufr v ceně Ano Vlastnosti Preferovaná ruka Pravá ruka Barva Hnědá Výřez (cutaway) Ne Počet pražců 18 Nultý pražec ABS Kobylka/tremolo Eben Barva podle výrobce Natural Země Země původu Indonésie Je snadné se na něj naučit hrát, a tím pádem je to vhodný nástroj pro děti i dospělé. Ideální jako zdroj zábavy na cestách. Zároveň může být skvělým dárkem pro vaše přátele a příbuzné. POPIS a ZNAČKA Značka Mahalo byla založena v roce 1999 japonským koncernem Kikutani Music za účelem uvedení nové řady ukulele. Díky své kvalitě, zvuku a příznivé ceně se staly v Japonsku hitem. Je otázkou, do jaké míry přispěl k rozmachu společnosti celosvětový ukulele boom, každopádně se z Mahalo ukuleles stal za krátkou dobu nadnárodní distributor. V mnoha zemích je společnost jedničkou na trhu a je oblíbená jak u začínajících, tak i náročnějších hráčů. Důvod je jednoduchý - Mahalo věnuje stejnou péči vývoji, a vynakládá stejnou péči a úsilí při výrobě jak levnějších, tak i špičkových a prémiových nástrojů. Důkladný výběr materiálů, striktní kontrola kvality ve všech fázích výroby a pružná reakce na zpětnou vazbu od zákazníků - to jsou atributy, které značce Mahalo zajišťují přízeň muzikantů. Za velmi přijatelnou cenu máte možnost získat kvalitní ukulele s dotaženou konstrukcí a skvělým zvukem. Do série Kahiko patří nástroje, které konstrukčně vycházejí z tradičního havajského ukulele a produkují velmi kvalitní zvuk. Korpusy a krky modelů Kahiko jsou vyrobeny ze dřeva sengon, hmatníky a kobylky jsou mahagonové. Součástí balení je obal typu gig bag. NÁSTROJE U NÁS PROCHÁZÍ VÝBĚREM A SEŘÍZENÍM

Nabídka č. 7005741450 Vystaveno 12.04. 21:04 Zobrazení: 8