Vyberte si kategorii
Universální pouzdro na tablety 10" Aeroo  - Počítače a hry
Universální pouzdro na tablety 10" Aeroo  - Počítače a hry
1 z 1
Nové

Universální pouzdro na tablety 10" Aeroo

(7021727063)
2x zakoupeno
190 Kč
K dispozici
Zbývá poslední kus
3 sledují
2x zakoupeno
Doprava
Zásilkovna od 80 Kč
Zásilkovna s dobírkou od 110 Kč
Osobní převzetí
Kutná Hora
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

 

TRUST Pouzdro na tablet 10" Aeroo Ultrathin Folio Stand - šedé/oranžové

 
Aeroo Ultrathin Folio Stand pro 10” tablety 
Chcete svůj nový tablet ochránit před nárazy, poškrábáním a prachem, ale nechcete velké a těžké pouzdro? Pak je pro vás perfektním řešením pouzdro Trust Aeroo. 
 
Mimořádně tenký design 
Toto pouzdro tuto změnu dokonale kopíruje. Je pouze 2 mm silné a váží jen 190 gramů. Váš tablet tak zůstane velmi tenký a lehký, i když bude v pouzdře. 
 
Vnější strana pouzdra má elegantní povrchovou úpravu s jemnou strukturou příjemnou na dotek. Měkké vnitřní polstrování poskytuje vašemu tablet optimální ochranu. 
 
Stick&Go 
Toto pouzdro je vybaveno jedinečnou poduškou Stick&Go. Lepicí poduška je jednoduchá a efektivní: stačí sejmout ochrannou fólii a tablet přilepit na podušku. Poduška udrží tablet pevně a elegantně na místě bez nutnosti elastických pásků, které jinak zakrývají vlastní design tabletu. Když tablet sejmete, nezanechá na něm poduška žádné stopy, ale nadále si uchová lepicí schopnost. Tablet můžete na podušku přilepit a zase odlepit až 250krát! 
 
Snadné používání 
Pouzdro lze též obrátit takřka naplocho, do mírně nakloněné pozice. Můžete tak pohodlně psát e maily, surfovat na internetu nebo používat Facebook či Twitter. 
 
Magnetický uzávěr je zárukou, že pouzdro je stále uzavřeno, aniž by bylo nutné používat gumičku nebo jiné zajištění. 
 
Ochrana 
Navzdory mimořádně tenkému a lehkému designu nabízí pouzdro Aeroo díky měkkému vnitřnímu polstrování a pevnému uchycení iPadu optimální ochranu před prachem, nárazy a nečistotami. 
 
Velmi tenké a lehké provedení 
- Pouzdro je pouze 2 mm silné a váží jen 190 gramů 
- Vnější strana s jemnou strukturou příjemnou na dotek 
- Měkké vnitřní polstrování 
 
Funkce 
- Lze nastavit řadu různých pozorovacích úhlů 
- Lze sklopit téměř naležato 
-Tlačítka, mikrofony a konektory jsou stále k dispozici 
- Magnetický uzávěr 
 
Ochrana 
- Na míru vytvořený uzavírací systém drží tablet pevně v pouzdru 
- Měkké vnitřní polstrování chrání iPad před nárazy, škrábanci a prachem 
- Snadné čištění vnější části je zárukou dlouhé životnosti 
 
Obsah balení:
- Pouzdro se stojánkem
 
Požadavky:
- 10” tablet

Záruka 24 měsíců.

Osobní převzetí možné v prodejně v Kutné Hoře.
 
TRUST Pouzdro na tablet 10" Aeroo Ultrathin Folio Stand - šedé/oranžové Aeroo Ultrathin Folio Stand pro 10” tablety Chcete svůj nový tablet ochránit před nárazy, poškrábáním a prachem, ale nechcete velké a těžké pouzdro? Pak je pro vás perfektním řešením pouzdro Trust Aeroo. Mimořádně tenký design Toto pouzdro tuto změnu dokonale kopíruje. Je pouze 2 mm silné a váží jen 190 gramů. Váš tablet tak zůstane velmi tenký a lehký, i když bude v pouzdře. Vnější strana pouzdra má elegantní povrchovou úpravu s jemnou strukturou příjemnou na dotek. Měkké vnitřní polstrování poskytuje vašemu tablet optimální ochranu. Stick&Go Toto pouzdro je vybaveno jedinečnou poduškou Stick&Go. Lepicí poduška je jednoduchá a efektivní: stačí sejmout ochrannou fólii a tablet přilepit na podušku. Poduška udrží tablet pevně a elegantně na místě bez nutnosti elastických pásků, které jinak zakrývají vlastní design tabletu. Když tablet sejmete, nezanechá na něm poduška žádné stopy, ale nadále si uchová lepicí schopnost. Tablet můžete na podušku přilepit a zase odlepit až 250krát! Snadné používání Pouzdro lze též obrátit takřka naplocho, do mírně nakloněné pozice. Můžete tak pohodlně psát e maily, surfovat na internetu nebo používat Facebook či Twitter. Magnetický uzávěr je zárukou, že pouzdro je stále uzavřeno, aniž by bylo nutné používat gumičku nebo jiné zajištění. Ochrana Navzdory mimořádně tenkému a lehkému designu nabízí pouzdro Aeroo díky měkkému vnitřnímu polstrování a pevnému uchycení iPadu optimální ochranu před prachem, nárazy a nečistotami. Velmi tenké a lehké provedení - Pouzdro je pouze 2 mm silné a váží jen 190 gramů - Vnější strana s jemnou strukturou příjemnou na dotek - Měkké vnitřní polstrování Funkce - Lze nastavit řadu různých pozorovacích úhlů - Lze sklopit téměř naležato -Tlačítka, mikrofony a konektory jsou stále k dispozici - Magnetický uzávěr Ochrana - Na míru vytvořený uzavírací systém drží tablet pevně v pouzdru - Měkké vnitřní polstrování chrání iPad před nárazy, škrábanci a prachem - Snadné čištění vnější části je zárukou dlouhé životnosti Obsah balení: - Pouzdro se stojánkem Požadavky: - 10” tablet Záruka 24 měsíců. Osobní převzetí možné v prodejně v Kutné Hoře.
Nabídka č. 7021727063Zobrazení: 3