Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Venkovní Wifi kamera DEKCO 2K / 350°/90° otočná/ 282 - Dům a zahrada
Venkovní Wifi kamera DEKCO 2K / 350°/90° otočná/ 282 - Dům a zahrada
Venkovní Wifi kamera DEKCO 2K / 350°/90° otočná/ 282 - Dům a zahrada
Venkovní Wifi kamera DEKCO 2K / 350°/90° otočná/ 282 - Dům a zahrada
Venkovní Wifi kamera DEKCO 2K / 350°/90° otočná/ 282 - Dům a zahrada
Venkovní Wifi kamera DEKCO 2K / 350°/90° otočná/ 282 - Dům a zahrada
Venkovní Wifi kamera DEKCO 2K / 350°/90° otočná/ 282 - Dům a zahrada
Venkovní Wifi kamera DEKCO 2K / 350°/90° otočná/ 282 - Dům a zahrada
1 z 7
Rozbaleno

Venkovní Wifi kamera DEKCO 2K / 350°/90° otočná/ 282

Skončeno
10 přihazovalo
430 Kč
Ukončeno v pondělí 22. 4. 2024, 20:02:00
Vyhráno uživatelem k...6
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží a záruka 1 měsíc
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 79 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 105 Kč
Zásilkovna s dobírkou SK Od 115 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Venkovní Wifi kamera DEKCO 2K / 350°/90° otočná/ 282
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba záruky (měsíců)

Sledování pohybu: Sledování pohybu osob umožňuje venkovním monitorovacím kamerám DEKCO detekovat osoby v pohybu. Po aktivaci začne sledovací kamera automaticky nahrávat a sledovat osoby v pohybu. Jakmile je detekován pohyb, obdržíte upozornění přímo z aplikace na vašem zařízení iOS/Android.

Jasné světlomety a plně barevné noční vidění: Kopulovité sledovací kamery DEKCO mají vestavěnou funkci jasného světlometu, která dokáže zobrazit super čistý obraz i v extrémně tmavém prostředí. Kamera s reflektorem podporuje infračervený/plnobarevný/automatický (inteligentní) režim nočního vidění. Obraz si navíc můžete zvětšit až 4x a mít všechny rohy pod kontrolou.

Pozorovací úhel 350° a vzdálené monitorování: Venkovní sledovací kamera DEKCO WiFi je vybavena otáčením o 90 stupňů vertikálně a 350 stupňů horizontálně; monitorovací kameru můžete ovládat na dálku a sledovat ji všude kolem bez slepých úhlů. Je to skvělá volba pro ochranu bezpečnosti vašeho majetku a rodiny. PTZ kamera podporuje živé sledování na vašem mobilním telefonu stažením bezplatné aplikace „CloudEdge“.

Obousměrný zvuk a certifikace IP66 odolná proti povětrnostním vlivům: Domácí bezpečnostní kamery DEKCO s vestavěným mikrofonem a reproduktorem dokážou navázat konverzaci v reálném čase mezi vámi a vašimi návštěvníky. Pokud najdete nežádoucí osobu, můžete si prostřednictvím aplikace promluvit a nechat ji jít a žít uvolněný život. Vodotěsné PTZ kamery vydrží špatné počasí a mají dobrý pracovní výkon venku.

2,4 GHz WiFi a úložiště: Bezpečnostní kamerový systém DEKCO WiFi pro venkovní použití podporuje 2,4 GHz WiFi (žádné 5 GHz Wi-Fi). Slot pro kartu SD vestavěný ve fotoaparátu podporuje karty Micro SD (není součástí dodávky) až do velikosti 128 GB. Bezpečnostní kamery DEKCO také podporují šifrované bezpečné cloudové úložiště.

1Kus

---------------------------------------------

- Pouze rozbalené zboží! 


 - Aukce od koruny!


- V případě dražby více produktů, musí být platba uhrazena max. do 10 dnů od první vyhrané aukce.


- Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku.


- V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!


Sledování pohybu: Sledování pohybu osob umožňuje venkovním monitorovacím kamerám DEKCO detekovat osoby v pohybu. Po aktivaci začne sledovací kamera automaticky nahrávat a sledovat osoby v pohybu. Jakmile je detekován pohyb, obdržíte upozornění přímo z aplikace na vašem zařízení iOS/Android. Jasné světlomety a plně barevné noční vidění: Kopulovité sledovací kamery DEKCO mají vestavěnou funkci jasného světlometu, která dokáže zobrazit super čistý obraz i v extrémně tmavém prostředí. Kamera s reflektorem podporuje infračervený/plnobarevný/automatický (inteligentní) režim nočního vidění. Obraz si navíc můžete zvětšit až 4x a mít všechny rohy pod kontrolou. Pozorovací úhel 350° a vzdálené monitorování: Venkovní sledovací kamera DEKCO WiFi je vybavena otáčením o 90 stupňů vertikálně a 350 stupňů horizontálně; monitorovací kameru můžete ovládat na dálku a sledovat ji všude kolem bez slepých úhlů. Je to skvělá volba pro ochranu bezpečnosti vašeho majetku a rodiny. PTZ kamera podporuje živé sledování na vašem mobilním telefonu stažením bezplatné aplikace „CloudEdge“. Obousměrný zvuk a certifikace IP66 odolná proti povětrnostním vlivům: Domácí bezpečnostní kamery DEKCO s vestavěným mikrofonem a reproduktorem dokážou navázat konverzaci v reálném čase mezi vámi a vašimi návštěvníky. Pokud najdete nežádoucí osobu, můžete si prostřednictvím aplikace promluvit a nechat ji jít a žít uvolněný život. Vodotěsné PTZ kamery vydrží špatné počasí a mají dobrý pracovní výkon venku. 2,4 GHz WiFi a úložiště: Bezpečnostní kamerový systém DEKCO WiFi pro venkovní použití podporuje 2,4 GHz WiFi (žádné 5 GHz Wi-Fi). Slot pro kartu SD vestavěný ve fotoaparátu podporuje karty Micro SD (není součástí dodávky) až do velikosti 128 GB. Bezpečnostní kamery DEKCO také podporují šifrované bezpečné cloudové úložiště. 1Kus --------------------------------------------- - Pouze rozbalené zboží! - Aukce od koruny! - V případě dražby více produktů, musí být platba uhrazena max. do 10 dnů od první vyhrané aukce. - Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku. - V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!

Nabídka č. 7060964809 Vystaveno 17.04. 20:04 Zobrazení: 89