Kategorieclose
Vyberte si kategorii

Vyšívací stroj Janome MC500E + program ArtisticJR + zdarma (6987660328)

Vyšívací stroj Janome MC500E + program ArtisticJR + zdarma - Ruční práce
Vyšívací stroj Janome MC500E + program ArtisticJR + zdarma - Ruční práce
1 z 1
Cena Kup teď
42 790 Kč
K dispozici 10  kusů
Do vyprodání všech položek
kus
2 sledují
Doprava
Balík Na poštu 159 Kč
Balík Do ruky 199 Kč
Přeprava s dobírkou 299 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Prodejce
account_circlecamera_alt
2202
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Přeprava zdarma

    Při nákupu nad 25 000 Kč od recar-aukro

e-mail:
recar.aukro@gmail.com
Posta Ceska
Payu System
 
Dobirka
 
 
Vítáme Vás na našich aukcích.
Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží.
Zveme vás na prodejně.  
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

 

Vyšívací stroj Janome MC500E + program ArtisticJR + zdarma

 

 

 

Snadná obsluha zařízení díky barevné LCD obrazovce znamená, že úpravy vzorů už nikdy nebudou problémem. Extrémně rozsáhlá paměť stroje vám poskytne až 160 hotových výšivek a další port USB vám umožní rozšířit se o nové vzory.

S Janome MC500E můžete vyšívat i vícebarevné vzory pouze jednou jehlou a automatický systém vás informuje o potřebě změnit barvu vlákna.


Intuitivní menu v polštině
Díky velké barevné obrazovce LCD můžeme vzory snadno upravovat a kombinovat s titulky. V paměti stroje máme 160 hotových výšivek. Tuto sadu lze rozšířit díky portu USB, který umožňuje nahrát nové návrhy do zařízení.


Spousta možností
Přes jednu jehlu MC500 úspěšně vyšívá vícebarevné vzory. Vyšívací stroj se automaticky zastaví a informuje, že je třeba změnit barvu niti.

Janome MC500E je doporučován pro servisní závody a dílny na míru i pro domácí použití v domácnosti.

Ozdobné výšivky na ubrusy, polštáře a ručníky? Zdobení bytu? Personalizujete si trička, šaty, mikiny? S Janome MC500E je to neuvěřitelně snadné. Vytvořte jedinečné dárky pro rodinu a blízké s Janome MC400E.


Program Artistic Digitizer Jr je základní program pro návrh výšivek. Má jednoduché a velmi čitelné menu v polštině, což velmi usnadňuje používání programu. Díky tomu ji mohou úspěšně použít i začátečníci. Program lze nainstalovat do operačních systémů Windows i iOS (Mac). Kromě toho Digitizer JR podporuje gesta vytvořená pomocí dotykového panelu (zvláště užitečné u notebooku s nainstalovaným iOS), myš nebude potřeba.

Základní verze softwaru Janome Artistic Digitizer JR obsahuje 21 vestavěných písem včetně písem obsahujících polská písmena. Kromě toho jsou k dispozici také systémová písma systému Windows nebo iOS. Zadaná písmena lze volně zvětšovat, zmenšovat, měnit úhel nebo šířku písmen.

V programu Artistic Digitizer JR automaticky připravíte výšivku, to znamená, že samotný program převede fotografie / kresby / grafiku na hotovou výšivku. Máte však možnost nastavit přesnost reprodukce, počet barev (můžeme je libovolně omezit ve vztahu k číslu na obrázku), stejně jako vyšívací pozadí, tj. Můžeme pozadí opustit nebo automaticky odstranit. Po převodu grafiky na výšivky můžete změnit pořadí vyšívaných objektů nebo jejich barev. Kromě toho můžete otáčet, duplikovat, seskupovat, měnit jeho velikost nebo dokonce spravovat pořadí vyšívaných objektů.

Program Artistic Digitizer JR, ačkoli byl vytvořen ve spolupráci se značkou Janome, není uzpůsoben pouze pro vyšívací stroje Janome. V programu jsou vyšívací stroje a obruče všech populárních výrobců (Janome, Elna, Necchi, Brother, Pfaff, Hisqvarna-Viking, Singere, Happy, Ricoma, Melco, Emb, Gms, Texi), takže můžete úspěšně navrhovat výšivky na jakémkoli vyšívacím stroji. , O tomto programu můžeme říci, že je kompatibilní se všemi vyšívacími stroji na světě.

Program lze kdykoli rozšířit na plnou verzi Janome Artistic Digitizer (tzv. Upgrade)

Funkce programu
Intuitivní menu v polštině
Lze nainstalovat na počítače s operačním systémem Windos a iOS (Mac)
21 vestavěných písem pro vytváření titulků a monogramů, možnost úpravy velikosti, úhlu, šířky písmen atd.
Schopnost editovat velikost písmen, jejich úhel nebo šířku písmen atd.
Automatická převod obrazových souborů do formátů pro vyšívání
Vyšívací vzor lze uložit ve formátu, který čtou zařízení od různých výrobců
Můžete nastavit pořadí vyšívání jednotlivých objektů i skupin barev
Možnost skutečného náhledu vyšívacího vzoru na vybraném obruči
Funkce výběru materiálu, na kterém bude vyšívání provedeno - program upraví vzor (např. Další stehovací kalhoty pro strečové textilie, aby se zabránilo deformaci vzoru)
Informace o potřebných materiálech: spotřeba horní a dolní niti vzoru, čas a počet vpichů potřebných k vytvoření vzoru
Podporované formáty souborů výšivek: .draw, .ngs, .sew, .dst, .dsz, .dsb, .tbf, .sst, .as, .ksm, .cs, .pcm, .xxx, .tap, .exp, .pec, .pes, .hus, .ip, .shv, .p3, .jpx, .ef, .jef +, .sew, .m3, .10om .zh, .ebd, .mst, .hgt, .txt, .lli, .cqp, .1?, .u, .z?, .ip, .vp3,
Podporované grafické formáty: .ai, .cmx, .dxf, .eps, .wmf, .eps, .emf, .svg, .plt, .fcm, .bmp, .dib, .gif, .jpeg, .jpg ,. jpe, .png ,. svgz, .tif, .iff, .ico, .wbmp, .webp, .ns, .pbm, .pgm, .ppm, .icb, .tga, .pp, .vda, .vst, .bbm, .xpm, DXF

 

 

Vyšívací funkce
Jeden jehlový vyšívací stroj
Maximální vyšívací pole 280x200 mm
Maximální rychlost vyšívání: 860 propíchnutí za minutu
Menu v polštině
Vestavěné 160 výšivek
Vestavěná abeceda - velká a malá písmena, čísla, speciální znaky
Dostupná polská písmena - ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź
6 typů písem - velká a malá písmena, čísla a speciální znaky
Možnost úpravy výšivek na obrazovce (včetně změny velikosti výšivek, rotace, zrcadlení, kopírování atd.)
Možnost kombinace vzorů a vzorů s nápisy
Možnost vytvářet monogramy s 2 a 3 písmeny
Podporované vyšívací formáty - dst, jef, jef +, jpx
Vestavěná cívka
Vestavěný navlékač jehly
Vestavěný snímač horního a spodního závitu nitě
Osvětlení pracoviště: 5-bodová LED
Automatický zastřihovač nití
Možnost řezání nití mezi objekty stejné barvy
Velký, čitelný dotykový displej
Ruční nastavení napnutí horní nitě
Ruční řezačka nití na krytu stroje
Vestavěný port USB pro čtení vyšívacích návrhů přímo z jednotky pen


Rotační háček
Výšivky můžete zahájit z kterékoli části vzoru
Po změně barvy vlákna se stroj automaticky zastaví
Velmi stabilní konstrukce

V této aukci získáte zdarma:
příslušenství od renomované společnosti Madeira, ideální pro začátek dobrodružství strojovým vyšíváním, ale nejen. Tento výběr nití, rouna, vyšívacích vzorů a jehel ocení i lidé s většími zkušenostmi s výšivkou.

Sada obsahuje:

sada vyšívacích nití s ​​jehlami a 82 vyšívacími vzory;
Bavlněný měkký potrhaný stabilizátor (bílý);
Super silný stabilizátor střihu (bílý);
2x bílá nit pod

Vybavení zdarma
Tamborek RE28b 280x200mm (Janome MC500E)
Tamborek SQ20b 200x200mm (Janome MC400E, MC500E)
Cívky (5 ks)
Jehla sada


Magnetické přezky (4 ks)
Další buben s větším tahem
Další špendlík
Dva držáky cívky
Zámek horní cívky (2 ks)
Vyšívací nůžky
šroubovák
Čisticí kartáč
Vazelínový olej
Stůl zvětšující pracovní pole (60x40cm)
Měkký kryt
Napájecí kabel
Návod k použití


 

 

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem.

RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny!
 
 
 
V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské.
 
Dále vám nabízíme:
• Baterie
• filtry, olej
• tlumiče, tlumiče
• lampy, reflektory
• nárazníky, mřížka
• Autopříslušenství

 
e-mail: recar.aukro@gmail.com Posta Ceska Payu System Dobirka Vítáme Vás na našich aukcích. Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží. Zveme vás na prodejně. Vyšívací stroj Janome MC500E + program ArtisticJR + zdarma Snadná obsluha zařízení díky barevné LCD obrazovce znamená, že úpravy vzorů už nikdy nebudou problémem. Extrémně rozsáhlá paměť stroje vám poskytne až 160 hotových výšivek a další port USB vám umožní rozšířit se o nové vzory. S Janome MC500E můžete vyšívat i vícebarevné vzory pouze jednou jehlou a automatický systém vás informuje o potřebě změnit barvu vlákna. Intuitivní menu v polštině Díky velké barevné obrazovce LCD můžeme vzory snadno upravovat a kombinovat s titulky. V paměti stroje máme 160 hotových výšivek. Tuto sadu lze rozšířit díky portu USB, který umožňuje nahrát nové návrhy do zařízení. Spousta možností Přes jednu jehlu MC500 úspěšně vyšívá vícebarevné vzory. Vyšívací stroj se automaticky zastaví a informuje, že je třeba změnit barvu niti. Janome MC500E je doporučován pro servisní závody a dílny na míru i pro domácí použití v domácnosti. Ozdobné výšivky na ubrusy, polštáře a ručníky? Zdobení bytu? Personalizujete si trička, šaty, mikiny? S Janome MC500E je to neuvěřitelně snadné. Vytvořte jedinečné dárky pro rodinu a blízké s Janome MC400E. Program Artistic Digitizer Jr je základní program pro návrh výšivek. Má jednoduché a velmi čitelné menu v polštině, což velmi usnadňuje používání programu. Díky tomu ji mohou úspěšně použít i začátečníci. Program lze nainstalovat do operačních systémů Windows i iOS (Mac). Kromě toho Digitizer JR podporuje gesta vytvořená pomocí dotykového panelu (zvláště užitečné u notebooku s nainstalovaným iOS), myš nebude potřeba. Základní verze softwaru Janome Artistic Digitizer JR obsahuje 21 vestavěných písem včetně písem obsahujících polská písmena. Kromě toho jsou k dispozici také systémová písma systému Windows nebo iOS. Zadaná písmena lze volně zvětšovat, zmenšovat, měnit úhel nebo šířku písmen. V programu Artistic Digitizer JR automaticky připravíte výšivku, to znamená, že samotný program převede fotografie / kresby / grafiku na hotovou výšivku. Máte však možnost nastavit přesnost reprodukce, počet barev (můžeme je libovolně omezit ve vztahu k číslu na obrázku), stejně jako vyšívací pozadí, tj. Můžeme pozadí opustit nebo automaticky odstranit. Po převodu grafiky na výšivky můžete změnit pořadí vyšívaných objektů nebo jejich barev. Kromě toho můžete otáčet, duplikovat, seskupovat, měnit jeho velikost nebo dokonce spravovat pořadí vyšívaných objektů. Program Artistic Digitizer JR, ačkoli byl vytvořen ve spolupráci se značkou Janome, není uzpůsoben pouze pro vyšívací stroje Janome. V programu jsou vyšívací stroje a obruče všech populárních výrobců (Janome, Elna, Necchi, Brother, Pfaff, Hisqvarna-Viking, Singere, Happy, Ricoma, Melco, Emb, Gms, Texi), takže můžete úspěšně navrhovat výšivky na jakémkoli vyšívacím stroji. , O tomto programu můžeme říci, že je kompatibilní se všemi vyšívacími stroji na světě. Program lze kdykoli rozšířit na plnou verzi Janome Artistic Digitizer (tzv. Upgrade) Funkce programu Intuitivní menu v polštině Lze nainstalovat na počítače s operačním systémem Windos a iOS (Mac) 21 vestavěných písem pro vytváření titulků a monogramů, možnost úpravy velikosti, úhlu, šířky písmen atd. Schopnost editovat velikost písmen, jejich úhel nebo šířku písmen atd. Automatická převod obrazových souborů do formátů pro vyšívání Vyšívací vzor lze uložit ve formátu, který čtou zařízení od různých výrobců Můžete nastavit pořadí vyšívání jednotlivých objektů i skupin barev Možnost skutečného náhledu vyšívacího vzoru na vybraném obruči Funkce výběru materiálu, na kterém bude vyšívání provedeno - program upraví vzor (např. Další stehovací kalhoty pro strečové textilie, aby se zabránilo deformaci vzoru) Informace o potřebných materiálech: spotřeba horní a dolní niti vzoru, čas a počet vpichů potřebných k vytvoření vzoru Podporované formáty souborů výšivek: .draw, .ngs, .sew, .dst, .dsz, .dsb, .tbf, .sst, .as, .ksm, .cs, .pcm, .xxx, .tap, .exp, .pec, .pes, .hus, .ip, .shv, .p3, .jpx, .ef, .jef +, .sew, .m3, .10om .zh, .ebd, .mst, .hgt, .txt, .lli, .cqp, .1?, .u, .z?, .ip, .vp3, Podporované grafické formáty: .ai, .cmx, .dxf, .eps, .wmf, .eps, .emf, .svg, .plt, .fcm, .bmp, .dib, .gif, .jpeg, .jpg ,. jpe, .png ,. svgz, .tif, .iff, .ico, .wbmp, .webp, .ns, .pbm, .pgm, .ppm, .icb, .tga, .pp, .vda, .vst, .bbm, .xpm, DXF Vyšívací funkce Jeden jehlový vyšívací stroj Maximální vyšívací pole 280x200 mm Maximální rychlost vyšívání: 860 propíchnutí za minutu Menu v polštině Vestavěné 160 výšivek Vestavěná abeceda - velká a malá písmena, čísla, speciální znaky Dostupná polská písmena - ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź 6 typů písem - velká a malá písmena, čísla a speciální znaky Možnost úpravy výšivek na obrazovce (včetně změny velikosti výšivek, rotace, zrcadlení, kopírování atd.) Možnost kombinace vzorů a vzorů s nápisy Možnost vytvářet monogramy s 2 a 3 písmeny Podporované vyšívací formáty - dst, jef, jef +, jpx Vestavěná cívka Vestavěný navlékač jehly Vestavěný snímač horního a spodního závitu nitě Osvětlení pracoviště: 5-bodová LED Automatický zastřihovač nití Možnost řezání nití mezi objekty stejné barvy Velký, čitelný dotykový displej Ruční nastavení napnutí horní nitě Ruční řezačka nití na krytu stroje Vestavěný port USB pro čtení vyšívacích návrhů přímo z jednotky pen Rotační háček Výšivky můžete zahájit z kterékoli části vzoru Po změně barvy vlákna se stroj automaticky zastaví Velmi stabilní konstrukce V této aukci získáte zdarma: příslušenství od renomované společnosti Madeira, ideální pro začátek dobrodružství strojovým vyšíváním, ale nejen. Tento výběr nití, rouna, vyšívacích vzorů a jehel ocení i lidé s většími zkušenostmi s výšivkou. Sada obsahuje: sada vyšívacích nití s ​​jehlami a 82 vyšívacími vzory; Bavlněný měkký potrhaný stabilizátor (bílý); Super silný stabilizátor střihu (bílý); 2x bílá nit pod Vybavení zdarma Tamborek RE28b 280x200mm (Janome MC500E) Tamborek SQ20b 200x200mm (Janome MC400E, MC500E) Cívky (5 ks) Jehla sada Magnetické přezky (4 ks) Další buben s větším tahem Další špendlík Dva držáky cívky Zámek horní cívky (2 ks) Vyšívací nůžky šroubovák Čisticí kartáč Vazelínový olej Stůl zvětšující pracovní pole (60x40cm) Měkký kryt Napájecí kabel Návod k použití Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem. RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny! V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské. Dále vám nabízíme: • Baterie • filtry, olej • tlumiče, tlumiče • lampy, reflektory • nárazníky, mřížka • Autopříslušenství
Nabídka č. 6987660328Zobrazení: 42
Popis předmětu
  • Přeprava zdarma

    Při nákupu nad 25 000 Kč od recar-aukro

e-mail:
recar.aukro@gmail.com
Posta Ceska
Payu System
 
Dobirka
 
 
Vítáme Vás na našich aukcích.
Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží.
Zveme vás na prodejně.  
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

 

Vyšívací stroj Janome MC500E + program ArtisticJR + zdarma

 

 

 

Snadná obsluha zařízení díky barevné LCD obrazovce znamená, že úpravy vzorů už nikdy nebudou problémem. Extrémně rozsáhlá paměť stroje vám poskytne až 160 hotových výšivek a další port USB vám umožní rozšířit se o nové vzory.

S Janome MC500E můžete vyšívat i vícebarevné vzory pouze jednou jehlou a automatický systém vás informuje o potřebě změnit barvu vlákna.


Intuitivní menu v polštině
Díky velké barevné obrazovce LCD můžeme vzory snadno upravovat a kombinovat s titulky. V paměti stroje máme 160 hotových výšivek. Tuto sadu lze rozšířit díky portu USB, který umožňuje nahrát nové návrhy do zařízení.


Spousta možností
Přes jednu jehlu MC500 úspěšně vyšívá vícebarevné vzory. Vyšívací stroj se automaticky zastaví a informuje, že je třeba změnit barvu niti.

Janome MC500E je doporučován pro servisní závody a dílny na míru i pro domácí použití v domácnosti.

Ozdobné výšivky na ubrusy, polštáře a ručníky? Zdobení bytu? Personalizujete si trička, šaty, mikiny? S Janome MC500E je to neuvěřitelně snadné. Vytvořte jedinečné dárky pro rodinu a blízké s Janome MC400E.


Program Artistic Digitizer Jr je základní program pro návrh výšivek. Má jednoduché a velmi čitelné menu v polštině, což velmi usnadňuje používání programu. Díky tomu ji mohou úspěšně použít i začátečníci. Program lze nainstalovat do operačních systémů Windows i iOS (Mac). Kromě toho Digitizer JR podporuje gesta vytvořená pomocí dotykového panelu (zvláště užitečné u notebooku s nainstalovaným iOS), myš nebude potřeba.

Základní verze softwaru Janome Artistic Digitizer JR obsahuje 21 vestavěných písem včetně písem obsahujících polská písmena. Kromě toho jsou k dispozici také systémová písma systému Windows nebo iOS. Zadaná písmena lze volně zvětšovat, zmenšovat, měnit úhel nebo šířku písmen.

V programu Artistic Digitizer JR automaticky připravíte výšivku, to znamená, že samotný program převede fotografie / kresby / grafiku na hotovou výšivku. Máte však možnost nastavit přesnost reprodukce, počet barev (můžeme je libovolně omezit ve vztahu k číslu na obrázku), stejně jako vyšívací pozadí, tj. Můžeme pozadí opustit nebo automaticky odstranit. Po převodu grafiky na výšivky můžete změnit pořadí vyšívaných objektů nebo jejich barev. Kromě toho můžete otáčet, duplikovat, seskupovat, měnit jeho velikost nebo dokonce spravovat pořadí vyšívaných objektů.

Program Artistic Digitizer JR, ačkoli byl vytvořen ve spolupráci se značkou Janome, není uzpůsoben pouze pro vyšívací stroje Janome. V programu jsou vyšívací stroje a obruče všech populárních výrobců (Janome, Elna, Necchi, Brother, Pfaff, Hisqvarna-Viking, Singere, Happy, Ricoma, Melco, Emb, Gms, Texi), takže můžete úspěšně navrhovat výšivky na jakémkoli vyšívacím stroji. , O tomto programu můžeme říci, že je kompatibilní se všemi vyšívacími stroji na světě.

Program lze kdykoli rozšířit na plnou verzi Janome Artistic Digitizer (tzv. Upgrade)

Funkce programu
Intuitivní menu v polštině
Lze nainstalovat na počítače s operačním systémem Windos a iOS (Mac)
21 vestavěných písem pro vytváření titulků a monogramů, možnost úpravy velikosti, úhlu, šířky písmen atd.
Schopnost editovat velikost písmen, jejich úhel nebo šířku písmen atd.
Automatická převod obrazových souborů do formátů pro vyšívání
Vyšívací vzor lze uložit ve formátu, který čtou zařízení od různých výrobců
Můžete nastavit pořadí vyšívání jednotlivých objektů i skupin barev
Možnost skutečného náhledu vyšívacího vzoru na vybraném obruči
Funkce výběru materiálu, na kterém bude vyšívání provedeno - program upraví vzor (např. Další stehovací kalhoty pro strečové textilie, aby se zabránilo deformaci vzoru)
Informace o potřebných materiálech: spotřeba horní a dolní niti vzoru, čas a počet vpichů potřebných k vytvoření vzoru
Podporované formáty souborů výšivek: .draw, .ngs, .sew, .dst, .dsz, .dsb, .tbf, .sst, .as, .ksm, .cs, .pcm, .xxx, .tap, .exp, .pec, .pes, .hus, .ip, .shv, .p3, .jpx, .ef, .jef +, .sew, .m3, .10om .zh, .ebd, .mst, .hgt, .txt, .lli, .cqp, .1?, .u, .z?, .ip, .vp3,
Podporované grafické formáty: .ai, .cmx, .dxf, .eps, .wmf, .eps, .emf, .svg, .plt, .fcm, .bmp, .dib, .gif, .jpeg, .jpg ,. jpe, .png ,. svgz, .tif, .iff, .ico, .wbmp, .webp, .ns, .pbm, .pgm, .ppm, .icb, .tga, .pp, .vda, .vst, .bbm, .xpm, DXF

 

 

Vyšívací funkce
Jeden jehlový vyšívací stroj
Maximální vyšívací pole 280x200 mm
Maximální rychlost vyšívání: 860 propíchnutí za minutu
Menu v polštině
Vestavěné 160 výšivek
Vestavěná abeceda - velká a malá písmena, čísla, speciální znaky
Dostupná polská písmena - ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź
6 typů písem - velká a malá písmena, čísla a speciální znaky
Možnost úpravy výšivek na obrazovce (včetně změny velikosti výšivek, rotace, zrcadlení, kopírování atd.)
Možnost kombinace vzorů a vzorů s nápisy
Možnost vytvářet monogramy s 2 a 3 písmeny
Podporované vyšívací formáty - dst, jef, jef +, jpx
Vestavěná cívka
Vestavěný navlékač jehly
Vestavěný snímač horního a spodního závitu nitě
Osvětlení pracoviště: 5-bodová LED
Automatický zastřihovač nití
Možnost řezání nití mezi objekty stejné barvy
Velký, čitelný dotykový displej
Ruční nastavení napnutí horní nitě
Ruční řezačka nití na krytu stroje
Vestavěný port USB pro čtení vyšívacích návrhů přímo z jednotky pen


Rotační háček
Výšivky můžete zahájit z kterékoli části vzoru
Po změně barvy vlákna se stroj automaticky zastaví
Velmi stabilní konstrukce

V této aukci získáte zdarma:
příslušenství od renomované společnosti Madeira, ideální pro začátek dobrodružství strojovým vyšíváním, ale nejen. Tento výběr nití, rouna, vyšívacích vzorů a jehel ocení i lidé s většími zkušenostmi s výšivkou.

Sada obsahuje:

sada vyšívacích nití s ​​jehlami a 82 vyšívacími vzory;
Bavlněný měkký potrhaný stabilizátor (bílý);
Super silný stabilizátor střihu (bílý);
2x bílá nit pod

Vybavení zdarma
Tamborek RE28b 280x200mm (Janome MC500E)
Tamborek SQ20b 200x200mm (Janome MC400E, MC500E)
Cívky (5 ks)
Jehla sada


Magnetické přezky (4 ks)
Další buben s větším tahem
Další špendlík
Dva držáky cívky
Zámek horní cívky (2 ks)
Vyšívací nůžky
šroubovák
Čisticí kartáč
Vazelínový olej
Stůl zvětšující pracovní pole (60x40cm)
Měkký kryt
Napájecí kabel
Návod k použití


 

 

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem.

RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny!
 
 
 
V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské.
 
Dále vám nabízíme:
• Baterie
• filtry, olej
• tlumiče, tlumiče
• lampy, reflektory
• nárazníky, mřížka
• Autopříslušenství

 
e-mail: recar.aukro@gmail.com Posta Ceska Payu System Dobirka Vítáme Vás na našich aukcích. Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží. Zveme vás na prodejně. Vyšívací stroj Janome MC500E + program ArtisticJR + zdarma Snadná obsluha zařízení díky barevné LCD obrazovce znamená, že úpravy vzorů už nikdy nebudou problémem. Extrémně rozsáhlá paměť stroje vám poskytne až 160 hotových výšivek a další port USB vám umožní rozšířit se o nové vzory. S Janome MC500E můžete vyšívat i vícebarevné vzory pouze jednou jehlou a automatický systém vás informuje o potřebě změnit barvu vlákna. Intuitivní menu v polštině Díky velké barevné obrazovce LCD můžeme vzory snadno upravovat a kombinovat s titulky. V paměti stroje máme 160 hotových výšivek. Tuto sadu lze rozšířit díky portu USB, který umožňuje nahrát nové návrhy do zařízení. Spousta možností Přes jednu jehlu MC500 úspěšně vyšívá vícebarevné vzory. Vyšívací stroj se automaticky zastaví a informuje, že je třeba změnit barvu niti. Janome MC500E je doporučován pro servisní závody a dílny na míru i pro domácí použití v domácnosti. Ozdobné výšivky na ubrusy, polštáře a ručníky? Zdobení bytu? Personalizujete si trička, šaty, mikiny? S Janome MC500E je to neuvěřitelně snadné. Vytvořte jedinečné dárky pro rodinu a blízké s Janome MC400E. Program Artistic Digitizer Jr je základní program pro návrh výšivek. Má jednoduché a velmi čitelné menu v polštině, což velmi usnadňuje používání programu. Díky tomu ji mohou úspěšně použít i začátečníci. Program lze nainstalovat do operačních systémů Windows i iOS (Mac). Kromě toho Digitizer JR podporuje gesta vytvořená pomocí dotykového panelu (zvláště užitečné u notebooku s nainstalovaným iOS), myš nebude potřeba. Základní verze softwaru Janome Artistic Digitizer JR obsahuje 21 vestavěných písem včetně písem obsahujících polská písmena. Kromě toho jsou k dispozici také systémová písma systému Windows nebo iOS. Zadaná písmena lze volně zvětšovat, zmenšovat, měnit úhel nebo šířku písmen. V programu Artistic Digitizer JR automaticky připravíte výšivku, to znamená, že samotný program převede fotografie / kresby / grafiku na hotovou výšivku. Máte však možnost nastavit přesnost reprodukce, počet barev (můžeme je libovolně omezit ve vztahu k číslu na obrázku), stejně jako vyšívací pozadí, tj. Můžeme pozadí opustit nebo automaticky odstranit. Po převodu grafiky na výšivky můžete změnit pořadí vyšívaných objektů nebo jejich barev. Kromě toho můžete otáčet, duplikovat, seskupovat, měnit jeho velikost nebo dokonce spravovat pořadí vyšívaných objektů. Program Artistic Digitizer JR, ačkoli byl vytvořen ve spolupráci se značkou Janome, není uzpůsoben pouze pro vyšívací stroje Janome. V programu jsou vyšívací stroje a obruče všech populárních výrobců (Janome, Elna, Necchi, Brother, Pfaff, Hisqvarna-Viking, Singere, Happy, Ricoma, Melco, Emb, Gms, Texi), takže můžete úspěšně navrhovat výšivky na jakémkoli vyšívacím stroji. , O tomto programu můžeme říci, že je kompatibilní se všemi vyšívacími stroji na světě. Program lze kdykoli rozšířit na plnou verzi Janome Artistic Digitizer (tzv. Upgrade) Funkce programu Intuitivní menu v polštině Lze nainstalovat na počítače s operačním systémem Windos a iOS (Mac) 21 vestavěných písem pro vytváření titulků a monogramů, možnost úpravy velikosti, úhlu, šířky písmen atd. Schopnost editovat velikost písmen, jejich úhel nebo šířku písmen atd. Automatická převod obrazových souborů do formátů pro vyšívání Vyšívací vzor lze uložit ve formátu, který čtou zařízení od různých výrobců Můžete nastavit pořadí vyšívání jednotlivých objektů i skupin barev Možnost skutečného náhledu vyšívacího vzoru na vybraném obruči Funkce výběru materiálu, na kterém bude vyšívání provedeno - program upraví vzor (např. Další stehovací kalhoty pro strečové textilie, aby se zabránilo deformaci vzoru) Informace o potřebných materiálech: spotřeba horní a dolní niti vzoru, čas a počet vpichů potřebných k vytvoření vzoru Podporované formáty souborů výšivek: .draw, .ngs, .sew, .dst, .dsz, .dsb, .tbf, .sst, .as, .ksm, .cs, .pcm, .xxx, .tap, .exp, .pec, .pes, .hus, .ip, .shv, .p3, .jpx, .ef, .jef +, .sew, .m3, .10om .zh, .ebd, .mst, .hgt, .txt, .lli, .cqp, .1?, .u, .z?, .ip, .vp3, Podporované grafické formáty: .ai, .cmx, .dxf, .eps, .wmf, .eps, .emf, .svg, .plt, .fcm, .bmp, .dib, .gif, .jpeg, .jpg ,. jpe, .png ,. svgz, .tif, .iff, .ico, .wbmp, .webp, .ns, .pbm, .pgm, .ppm, .icb, .tga, .pp, .vda, .vst, .bbm, .xpm, DXF Vyšívací funkce Jeden jehlový vyšívací stroj Maximální vyšívací pole 280x200 mm Maximální rychlost vyšívání: 860 propíchnutí za minutu Menu v polštině Vestavěné 160 výšivek Vestavěná abeceda - velká a malá písmena, čísla, speciální znaky Dostupná polská písmena - ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź 6 typů písem - velká a malá písmena, čísla a speciální znaky Možnost úpravy výšivek na obrazovce (včetně změny velikosti výšivek, rotace, zrcadlení, kopírování atd.) Možnost kombinace vzorů a vzorů s nápisy Možnost vytvářet monogramy s 2 a 3 písmeny Podporované vyšívací formáty - dst, jef, jef +, jpx Vestavěná cívka Vestavěný navlékač jehly Vestavěný snímač horního a spodního závitu nitě Osvětlení pracoviště: 5-bodová LED Automatický zastřihovač nití Možnost řezání nití mezi objekty stejné barvy Velký, čitelný dotykový displej Ruční nastavení napnutí horní nitě Ruční řezačka nití na krytu stroje Vestavěný port USB pro čtení vyšívacích návrhů přímo z jednotky pen Rotační háček Výšivky můžete zahájit z kterékoli části vzoru Po změně barvy vlákna se stroj automaticky zastaví Velmi stabilní konstrukce V této aukci získáte zdarma: příslušenství od renomované společnosti Madeira, ideální pro začátek dobrodružství strojovým vyšíváním, ale nejen. Tento výběr nití, rouna, vyšívacích vzorů a jehel ocení i lidé s většími zkušenostmi s výšivkou. Sada obsahuje: sada vyšívacích nití s ​​jehlami a 82 vyšívacími vzory; Bavlněný měkký potrhaný stabilizátor (bílý); Super silný stabilizátor střihu (bílý); 2x bílá nit pod Vybavení zdarma Tamborek RE28b 280x200mm (Janome MC500E) Tamborek SQ20b 200x200mm (Janome MC400E, MC500E) Cívky (5 ks) Jehla sada Magnetické přezky (4 ks) Další buben s větším tahem Další špendlík Dva držáky cívky Zámek horní cívky (2 ks) Vyšívací nůžky šroubovák Čisticí kartáč Vazelínový olej Stůl zvětšující pracovní pole (60x40cm) Měkký kryt Napájecí kabel Návod k použití Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem. RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny! V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské. Dále vám nabízíme: • Baterie • filtry, olej • tlumiče, tlumiče • lampy, reflektory • nárazníky, mřížka • Autopříslušenství
Nabídka č. 6987660328Zobrazení: 42