chevron_left Zahrada

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Zahrada

Populární nabídky
Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 14 965 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 14 965 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Zvažujete pořízení zahradního nábytku, altánu, skleníku nebo sekačky na trávu? Pak jste tu správně, protože u nás na jednom místě seženete praktické vybavení na zahradu i zahradní techniku, která vám její údržbu neuvěřitelně usnadní. Snadno si na Aukru ale vyberete také bazén, ať už sháníte zapuštěný, nadzemní či vířivý.

Zahradní domky a altány

Vlastníte rozsáhlou zahradu, která potřebuje spoustu péče a neleží přímo u vašeho domova? Investujte do zahradního domku, který vám na zahrádce umožní občasné přespání. A pokud se na své zahradě chcete občas schovat před ostrým sluncem, deštěm nebo sněhem, skvělou volbou bude zahradní altán, pergola či party stan.

Zahradní altán
Zahradní domek pro děti

Zahradní domky pro děti

Tráví vaše ratolesti hodně času na zahradě? Zpříjemněte jim jejich veselé hrátky zřízením domku v korunách stromů nebo jim kupte dětský zahradní domek, který odolá jak UV záření, tak povětrnostním vlivům a zabaví je i jejich kamarády na opravdu dlouhou dobu. Takový domek jim navíc pomůže rozvíjet fantazii a poslouží také jako ideální skrýš, kde si alespoň na chvíli mohou bez výčitek „odpočinout“ od povinností i rodičů.

Sekačky na trávu a další zahradní technika

Jestli trávník na vaší zahradě začíná připomínat neprostupnou buš, zkroťte ho sekačkou na trávu a pořiďte si i jinou zahradní techniku, která vám přijde vhod. Na Aukru máme nejen hrábě nebo lopaty, ale také křovinořezy, postřikovače, sněhové frézy a další pomůcky pro údržbu zahrady.

Sekačka na trávu
Zahradní nábytek

Zahradní nábytek a vše co k němu patří

Jste fanoušci grilovaček pod širým nebem, které často a rádi pořádáte nebo si na zahradě rádi čtete a nechcete sedět přímo na trávníku či na dece? Investujte do zahradního nábytku. U nás seženete jak zahradní lehátka, židle, lavice a stoly, tak zahradní houpačky a houpací sítě.Slunečníky

Když v létě udeří pravé poledne, vy s přáteli sedíte okolo zahradního stolu, pochutnáváte si na právě ugrilovaných lahůdkách a chcete si dopřát trochu toho stínu, není nic snazšího, než nad sebou roztáhnout slunečník. Vybírat můžete ze slunečníků se středovou nebo boční tyčí a co se týče jejich tvaru, tak nejčastěji narazíte na obdélníkové, čtvercové a kruhové.

Zahradní slunečník
Zahradní skleník

Skleníky

Pro všechny nadšené pěstitele zeleniny nebo náročných okrasných květin máme skleníky, fóliovníky i pařeniště. Díky nim budou rostliny rychleji růst, a navíc budou po celý rok chráněné před nepříznivým počasím.

Rostliny a jejich výsadba

Už víte, kam na své zahradě zasadíte stromy, keře a květiny? Pak vám nezbývá nic jiného než se podívat na naši nabídku rostlin a veškerého příslušenství, které k jejich výsadbě budete potřebovat.

zahrada
Zobrazit méně keyboard_arrow_up