Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Zapůjčení sady pro virtuální realitu OculusMetaQuest2,nyní i v Ostravě - Počítače a hry
Zapůjčení sady pro virtuální realitu OculusMetaQuest2,nyní i v Ostravě - Počítače a hry
Zapůjčení sady pro virtuální realitu OculusMetaQuest2,nyní i v Ostravě - Počítače a hry
1 z 2
Zánovní

Zapůjčení sady pro virtuální realitu OculusMetaQuest2,nyní i v Ostravě

Kup teď
1x zakoupeno
299 Kč
K dispozici
9 ks
1 ks

nebo
Doprava a platba
Balíkovna Od 73 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 77 Kč
Zaslat.cz kurýr na adresu 122 Kč
Osobní převzetí
Ostrava
Doba dodání 1-2 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Zapůjčení sady pro virtuální realitu OculusMetaQuest2,nyní i v Ostravě
Popis předmětu
Stav zboží
krátce používaný, funkční produkt

Předmětem této aukce je možnost zapůčení kompletního setu pro virtuální realitu Oculus Quest 2 společnosti Meta (Facebook) na 1 den (lze i na více dnů) za zaváděcí cenu 299Kč na další dny 199Kč/den. Služba je nyní po Praze dostupná i v Ostravě nebo poštou.

Preferujeme osobní převzetí v Ostravě Michálkovicích za ZOO (pouhých 10 metrů od zastávky MHD), ale po dohodě lze nyní realizovat i zaslání přes Balíkovnu, kdy jsme schopni i zařídit a poslat návratový štítek. Doba zapůjčení se v tomto případě počítá od okamžiku podání zásilky a podacím místě do okamžiku přijetí zpětné zásilky dodacím místem. Za návratový lístek, s jehož pomocí brýle lehce vrátíte zpět přes Balíkovnu, připočítáváme 69Kč.


Při zapůjčení nutno složit vratnou kauci 6000Kč (zahrnuje zapůjčení 1x brýle, 1x náhlavní pásek, 2x ovladače včetně baterií, 1x nabíječka, 1x nabíjecí kabel, 1x transportní obal). Lze zaslat na bankovní účet nebo při osobním předání v hotovosti proti písemnému potvrzení. Osobní předání je možné i při platbě až při předání, v Aukro bohužel tato možnost nejde zadat.

Po dohodě lze zapůjčit i další příslušenství, např. speciální pásky na hlavu, krytky čoček, prodlužovací kabel 3m pro možnost kontinuálního hraní bez přerušování pro nabíjení atd.


V těchto virtuálních brýlích je již nahrána celá řada úchvatných videí, her a aplikací (a to i erotických), lze se dohodnout i na nahrání dalších her, seznam pošlu na vyžádání.

Jedinečná příležitost seznámit se s prostředím virtuální reality, ke zprovoznění a používání není zapotřebí nic dalšího, vše je implementováno v samotných brýlích.

Brýle díky zabudovaných kamer podporují i tzv. smíšenou realitu, kdy se děj může odehrávat přímo ve vašem obýváku.

Velmi jednoduchá obsluha, rady v češtině dodám, v případě osobního převzetí možné i zaškolení, případně konzultace po telefonu..

Vhodné i pro ležící uživatele (např. v nemocnici-nikoho neruší)

Nejedná se o prodej, pouze i půjčení na jeden nebo více dnů dle dohody.

Přidáno: 19.05.2024 23:49:33

Z důvodu zakoupení nových brýlí nabízím nyní k zapůjčení brýle Oculus Quest 3 za stejných podmínek, pouze kauci je nutno zvýšit dle aktuální ceny těchto virtuálních brýlí.

Předmětem této aukce je možnost zapůčení kompletního setu pro virtuální realitu Oculus Quest 2 společnosti Meta (Facebook) na 1 den (lze i na více dnů) za zaváděcí cenu 299Kč na další dny 199Kč/den. Služba je nyní po Praze dostupná i v Ostravě nebo poštou. Preferujeme osobní převzetí v Ostravě Michálkovicích za ZOO (pouhých 10 metrů od zastávky MHD), ale po dohodě lze nyní realizovat i zaslání přes Balíkovnu, kdy jsme schopni i zařídit a poslat návratový štítek. Doba zapůjčení se v tomto případě počítá od okamžiku podání zásilky a podacím místě do okamžiku přijetí zpětné zásilky dodacím místem. Za návratový lístek, s jehož pomocí brýle lehce vrátíte zpět přes Balíkovnu, připočítáváme 69Kč. Při zapůjčení nutno složit vratnou kauci 6000Kč (zahrnuje zapůjčení 1x brýle, 1x náhlavní pásek, 2x ovladače včetně baterií, 1x nabíječka, 1x nabíjecí kabel, 1x transportní obal). Lze zaslat na bankovní účet nebo při osobním předání v hotovosti proti písemnému potvrzení. Osobní předání je možné i při platbě až při předání, v Aukro bohužel tato možnost nejde zadat. Po dohodě lze zapůjčit i další příslušenství, např. speciální pásky na hlavu, krytky čoček, prodlužovací kabel 3m pro možnost kontinuálního hraní bez přerušování pro nabíjení atd. V těchto virtuálních brýlích je již nahrána celá řada úchvatných videí, her a aplikací (a to i erotických), lze se dohodnout i na nahrání dalších her, seznam pošlu na vyžádání. Jedinečná příležitost seznámit se s prostředím virtuální reality, ke zprovoznění a používání není zapotřebí nic dalšího, vše je implementováno v samotných brýlích. Brýle díky zabudovaných kamer podporují i tzv. smíšenou realitu, kdy se děj může odehrávat přímo ve vašem obýváku. Velmi jednoduchá obsluha, rady v češtině dodám, v případě osobního převzetí možné i zaškolení, případně konzultace po telefonu.. Vhodné i pro ležící uživatele (např. v nemocnici-nikoho neruší) Nejedná se o prodej, pouze i půjčení na jeden nebo více dnů dle dohody. Přidáno: 19.05.2024 23:49:33 Z důvodu zakoupení nových brýlí nabízím nyní k zapůjčení brýle Oculus Quest 3 za stejných podmínek, pouze kauci je nutno zvýšit dle aktuální ceny těchto virtuálních brýlí.

Nabídka č. 7055822195 Vystaveno 02.06. 13:06 Zobrazení: 219