Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Žárovky

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Žárovky

Velký výprodej od svet_bydlení
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 631 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 631 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
Seznam nabídek
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Hledáte pro vaše lustry, lampy nebo nástěnná svítidla nové žárovky? Právě u nás můžete pořídit žárovky za zlomek prodejní ceny. Víte, kdo vynalezl žárovku? Asi každý z nás by řekl, že to byl Thomas Alva Edison (v roce 1879), ale podle několika výzkumů je sestrojilo ještě před ním 20 vědců. Prozradíme vám jednotlivé typy žárovek a jejich výhody. Podívejte se na naši aktuální nabídku.

Klasické žárovky

Klasické žárovky, které se dnes již z ekologických důvodů nevyrábějí, se poprvé objevily na českém území v roce 1880. Tehdy je začal používat Robertův cukrovar ve městě Židlochovice. Dnes se často používají v ateliérech designové žárovky, které podtrhávají vzhled místnosti. Každá žárovka se skládá z baňky a patice, která se šroubuje, nebo zasouvá do objímky.

Klasická žárovka
LED žárovka

LED žárovky

V současnosti jsou nejoblíbenější variantou LED žárovky, které jsou na rozdíl od starých klasických žárovek úspornější. Kromě nižší spotřeby elektřiny vynikají větší účinností, delší životností a svítivostí. Stejně jako klasické žárovky můžete koupit LED žárovku pro všechny typy objímek.

Chytré žárovky

Pokud chcete vylepšit vzhled místnosti nebo mít pod kontrolou, kde se v bytě nebo rodinném domě svítí, jsou pro vás ideální volbou chytré neboli smart žárovky. Tyto žárovky mohou pomocí aplikace v mobilním telefonu měnit barvu a stmívatelné žárovky intenzitu svícení.

Chytrá žárovka
Halogenová žárovka

Halogenové žárovky

Dalším typem úspornějších žárovek jsou halogenové žárovky a zářivky, které po zapnutí pracují ihned na plný výkon a umožní vám ztlumit jas. Na rozdíl od LED žárovek nejsou tolik úsporné a mají kratší životnost (2 až 3 tisíce hodin). Jsou proto ideální volbou v místnostech, kde rozsvěcujete často, ale jen na krátkou dobu.

LED pásky

LED pásky jsou oblíbeným doplňkovým svícením například kuchyňských linek nebo barových stolů. Na samolepicí pásce často naleznete několik desítek LED diod, které při průchodu elektrického proudu vyzařují světlo. Rozdělují se na venkovní, barevné a smart LED pásky.

LED pásky
Retro žárovka

Typy žárovek

Všechny žárovky se rozdělují podle výkonu, tvaru a typu, velikosti patice, která určuje pro jakou objímku je žárovka použitelná. V nabídce můžete objevit žárovky ve tvaru kapky, svíčky, reflektoru a klasickém tvaru. Staré klasické žárovky můžete pořídit s výkonem 25–⁠100 W, LED žárovky naleznete 4–18 W a halogenové s výkonem 18–⁠70 W. Při volbě výkonu LED nebo halogenových žárovek platí, že jejich výkon 10 W nebo 42 W se rovná ve svítivosti klasické 60 W žárovky.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up