Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

ZERO Nalive – pleťový krém proti tmavým skvrnám / od koruny //214 - Kosmetika a parfémy
ZERO Nalive – pleťový krém proti tmavým skvrnám / od koruny //214 - Kosmetika a parfémy
ZERO Nalive – pleťový krém proti tmavým skvrnám / od koruny //214 - Kosmetika a parfémy
ZERO Nalive – pleťový krém proti tmavým skvrnám / od koruny //214 - Kosmetika a parfémy
ZERO Nalive – pleťový krém proti tmavým skvrnám / od koruny //214 - Kosmetika a parfémy
1 z 4
Rozbaleno

ZERO Nalive – pleťový krém proti tmavým skvrnám / od koruny //214

Skončeno
2 přihazovali
45 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 25. 4. 2024, 20:58:00
Vyhráno uživatelem g...2
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 79 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 105 Kč
Zásilkovna s dobírkou SK Od 115 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
ZERO Nalive – pleťový krém proti tmavým skvrnám / od koruny //214
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Značka
Doba záruky (měsíců)

[Parafín ZERO Peg, ZERO silikony, ZERO barviva, ZERO parfémy ]: S emulgátory a tekutými krystaly získanými z olivového oleje, přírodní zvlhčovače místo silikonů, s multifunkčními přírodními konzervacemi. Zelené světlo: obličejové sérum Nalive obsahuje pouze obličejové sérum Nalive obsahuje pouze zelené složky (100/100 Yuka a Biodizionario), což z něj dělá perfektní řešení pro citlivé typy pleti se sklonem k alergiím.


[Účinné proti]: Phelides (letní pihy): Kulaté skvrny, které jsou v létě lépe viditelné a v zimě vyblednou. Způsobeno hyperpigmentací kvůli nadbytku melaninu. Věkové body (senilní lentigo): Ploché zabarvení pokožky tmavé barvy (od světle hnědé až černé). Často od 40 let. Způsobeno zvýšenou produkcí melaninu. Solární Lentigo (skvrny způsobené slunečním zářením): Tmavé skvrny, většinou způsobené slunečním zářením bez ochrany.


[Rozjasňující a rozjasňující]: sacharóza dilaurát a extrakt z hrachu zabraňují zrání melanosomů. Extrakt z koňského kaštanu má uklidňující, posilující a ochranný účinek. Zlepšuje mikrocirkulaci pokožky a vyrovnává tón pleti. S 4 % niacinamidu (vitaminem B3): Vitamin B3 pomáhá chránit pokožku před poškozením způsobeným UV zářením a znečištěním a zajišťuje krásnou, zdravou a hydratovanou pokožku.


[S vitaminem C, E a bio aloe vera]: Vitamin C podporuje syntézu kolagenu a zvyšuje pružnost pokožky. Snižuje také účinek tyrosinázy a hyperpigmentaci pokožky. "Vitamin E" má antioxidační účinek, který chrání pokožku před procesem stárnutí díky produkci volných radikálů. Bio Aloe Vera má uklidňující, hydratační a vyživující účinek, který se doporučuje pro suchou a citlivou pleť.

----------------------------------------

- Pouze rozbalené zboží! 


 - Aukce od koruny!


- V případě dražby více produktů,  musí být platba uhrazena  max. do 10 dnů od první vyhrané aukce.


- Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku.


- V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat![Parafín ZERO Peg, ZERO silikony, ZERO barviva, ZERO parfémy ]: S emulgátory a tekutými krystaly získanými z olivového oleje, přírodní zvlhčovače místo silikonů, s multifunkčními přírodními konzervacemi. Zelené světlo: obličejové sérum Nalive obsahuje pouze obličejové sérum Nalive obsahuje pouze zelené složky (100/100 Yuka a Biodizionario), což z něj dělá perfektní řešení pro citlivé typy pleti se sklonem k alergiím. [Účinné proti]: Phelides (letní pihy): Kulaté skvrny, které jsou v létě lépe viditelné a v zimě vyblednou. Způsobeno hyperpigmentací kvůli nadbytku melaninu. Věkové body (senilní lentigo): Ploché zabarvení pokožky tmavé barvy (od světle hnědé až černé). Často od 40 let. Způsobeno zvýšenou produkcí melaninu. Solární Lentigo (skvrny způsobené slunečním zářením): Tmavé skvrny, většinou způsobené slunečním zářením bez ochrany. [Rozjasňující a rozjasňující]: sacharóza dilaurát a extrakt z hrachu zabraňují zrání melanosomů. Extrakt z koňského kaštanu má uklidňující, posilující a ochranný účinek. Zlepšuje mikrocirkulaci pokožky a vyrovnává tón pleti. S 4 % niacinamidu (vitaminem B3): Vitamin B3 pomáhá chránit pokožku před poškozením způsobeným UV zářením a znečištěním a zajišťuje krásnou, zdravou a hydratovanou pokožku. [S vitaminem C, E a bio aloe vera]: Vitamin C podporuje syntézu kolagenu a zvyšuje pružnost pokožky. Snižuje také účinek tyrosinázy a hyperpigmentaci pokožky. "Vitamin E" má antioxidační účinek, který chrání pokožku před procesem stárnutí díky produkci volných radikálů. Bio Aloe Vera má uklidňující, hydratační a vyživující účinek, který se doporučuje pro suchou a citlivou pleť. ---------------------------------------- - Pouze rozbalené zboží! - Aukce od koruny! - V případě dražby více produktů, musí být platba uhrazena max. do 10 dnů od první vyhrané aukce. - Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku. - V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!

Nabídka č. 7061409527 Vystaveno 20.04. 20:04 Zobrazení: 24