Vyberte si kategorii
Zesilovač GSM S DISPLEJI. DALŠÍ FUNKCE LCD 600m2 - Mobily a chytrá elektronika
Zesilovač GSM S DISPLEJI. DALŠÍ FUNKCE LCD 600m2 - Mobily a chytrá elektronika
1 z 1
Nové

Zesilovač GSM S DISPLEJI. DALŠÍ FUNKCE LCD 600m2

(6987682168)
4x zakoupeno
1 390 Kč
K dispozici
46 ks
1 ks
4 sledují
4x zakoupeno
Doprava
Česká pošta Balík Na poštu 159 Kč
Česká pošta Balík Do ruky 179 Kč
Česká pošta s dobírkou 219 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

e-mail:
recar.aukro@gmail.com
Posta Ceska
Payu System
 
Dobirka
 
 
Vítáme Vás na našich aukcích.
Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží.
Zveme vás na prodejně.  
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

 

 

Zesilovač GSM S DISPLEJI. DALŠÍ FUNKCE LCD 600m2

 

 

 

 

 

 

 

GSM opakovač Červená
GSM červený opakovač - pokrytí do 600 m²
K dispozici v 10 sadách v naší nabídce
Podporuje telefonní hovory v technologii GSM 900 MHz
NOVINKA - zobrazuje zisk a teplotu
K čemu jsou zesilovače LTE GSM / EGSM / 3G / 4G LTE?
Nemáte pokrytí mobilním telefonem nebo internetem od mobilního operátora doma, v kanceláři, ve společnosti, ve výrobní hale? Slabý signál vám brání volně mluvit na mobilním telefonu a nedostatek internetu způsobuje nervozitu, úzkost a finanční ztrátu?

Máme vše pro vyřešení vašeho problému. V současné době máme největší výběr připravených setů na Allegro přesahující počet přes 200.

Sestavy, které jsme připravili, se snadno sestavují, kabely mají obvykle konektory.

Proč naše zesilovače?
Naše GSM opakovače splňují standardy „Elektromagnetická kompatibilita“, „Z hlediska ochrany zdraví a bezpečnosti“, „Efektivní využití frekvenčních zdrojů“. Zařízení má také certifikaci CE a ROHS.

Naše zařízení podporují všechny sítě v daném pásmu. Soupravy jsou připraveny tak, aby je bylo možné nainstalovat sami během 15–20 minut. Zaměřujeme se na pohodlí zákazníka - Plug & Play (připojení a používání).

Technická specifikace zesilovače:
Provozní pásmo: Uplink 890-915 MHz, Downlink 935-960 MHz
Zisk: Uplink ≥ 50 dBi
Downlink: ≥ 55 dBi
Impedance V / V: 50 Ω na konektor
Výstupní výkon: ≥ 20 dBm
Charakteristická rovinnost: ≤ 3 dB
Faktor hluku: ≤ 4 dB
Maximální zpoždění: ≤ 1,5 µs
Emise mimo pásmo: <-40 dBm
Rozloha: 600 m²
Spolehlivost: GB6993-86 standard
Elektromagnetická kompatibilita: norma ETS300 694-4
Signální diody: zapnutí (červená), přenos signálu (zelená)
Konektory antény: Ant. externí - zásuvka "F + konektor", Ant. interní - zásuvka: "F + konektor"
Napájení: AC 110 ~ 230V 45 ~ 55 Hz
Rozměry: DC 12 V (včetně síťového adaptéru)
Hmotnost: 0,4 kg
Barva: červená (červená)
Provozní teplota: -10 až 60˚C
Vlhkost: 5% až 95% - bez kondenzace

 

 

 

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem.

RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny!
 
 
 
V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské.
 
Dále vám nabízíme:
• Baterie
• filtry, olej
• tlumiče, tlumiče
• lampy, reflektory
• nárazníky, mřížka
• Autopříslušenství

 
e-mail: recar.aukro@gmail.com Posta Ceska Payu System Dobirka Vítáme Vás na našich aukcích. Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží. Zveme vás na prodejně. Zesilovač GSM S DISPLEJI. DALŠÍ FUNKCE LCD 600m2 GSM opakovač Červená GSM červený opakovač - pokrytí do 600 m² K dispozici v 10 sadách v naší nabídce Podporuje telefonní hovory v technologii GSM 900 MHz NOVINKA - zobrazuje zisk a teplotu K čemu jsou zesilovače LTE GSM / EGSM / 3G / 4G LTE? Nemáte pokrytí mobilním telefonem nebo internetem od mobilního operátora doma, v kanceláři, ve společnosti, ve výrobní hale? Slabý signál vám brání volně mluvit na mobilním telefonu a nedostatek internetu způsobuje nervozitu, úzkost a finanční ztrátu? Máme vše pro vyřešení vašeho problému. V současné době máme největší výběr připravených setů na Allegro přesahující počet přes 200. Sestavy, které jsme připravili, se snadno sestavují, kabely mají obvykle konektory. Proč naše zesilovače? Naše GSM opakovače splňují standardy „Elektromagnetická kompatibilita“, „Z hlediska ochrany zdraví a bezpečnosti“, „Efektivní využití frekvenčních zdrojů“. Zařízení má také certifikaci CE a ROHS. Naše zařízení podporují všechny sítě v daném pásmu. Soupravy jsou připraveny tak, aby je bylo možné nainstalovat sami během 15–20 minut. Zaměřujeme se na pohodlí zákazníka - Plug & Play (připojení a používání). Technická specifikace zesilovače: Provozní pásmo: Uplink 890-915 MHz, Downlink 935-960 MHz Zisk: Uplink ≥ 50 dBi Downlink: ≥ 55 dBi Impedance V / V: 50 Ω na konektor Výstupní výkon: ≥ 20 dBm Charakteristická rovinnost: ≤ 3 dB Faktor hluku: ≤ 4 dB Maximální zpoždění: ≤ 1,5 µs Emise mimo pásmo: <-40 dBm Rozloha: 600 m² Spolehlivost: GB6993-86 standard Elektromagnetická kompatibilita: norma ETS300 694-4 Signální diody: zapnutí (červená), přenos signálu (zelená) Konektory antény: Ant. externí - zásuvka "F + konektor", Ant. interní - zásuvka: "F + konektor" Napájení: AC 110 ~ 230V 45 ~ 55 Hz Rozměry: DC 12 V (včetně síťového adaptéru) Hmotnost: 0,4 kg Barva: červená (červená) Provozní teplota: -10 až 60˚C Vlhkost: 5% až 95% - bez kondenzace Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem. RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny! V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské. Dále vám nabízíme: • Baterie • filtry, olej • tlumiče, tlumiče • lampy, reflektory • nárazníky, mřížka • Autopříslušenství
Nabídka č. 6987682168Zobrazení: 5