Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Digitální zrcadlovky

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Vlastnosti
Typ snímače
Napájení
Rozlišení Velikost displeje
Funkce displeje
Optický zoom
Formát snímače
Typ objektivu
Funkce
Optická stabilizace objektivu
Značka Typ paměťové karty
Maximální rozllišení videa
Typ Zrcadlovky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Nejlepší Digitální zrcadlovky

Značka
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 425 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Cena, nejdražšíkeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 425 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Nadšenci do krásných fotografií si zaslouží kvalitní fotoaparát. Možná svého nového parťáka najdete právě u oblíbených značek Canon nebo Nikon. Věděli jste, že první veřejně dostupná zrcadlovka vznikla již v roce 1991? Byla to zrcadlovka od společnosti Kodak, Kodak DCS 100.

Digitální zrcadlovky Canon

Společnost Canon patří ke špičce mezi nejlepší prodejce digitálních zrcadlovek, svou řadu zrcadlovek pojmenovala EOS, ve které si vyberou všichni, kteří chtějí vytvořit krásné fotky a videa. Zrcadlovky od Canonu lze rozdělit do kategorií:

  • Pro profesionály –⁠ Nejčastěji kupovanou řadou od Canonu je EOS 5D Mark IV, která vám zajistí největší kvalitu snímků v nejjasnějších i nejtemnější místech na focení s 30,4 Mpx snímačem. Do této kategorie můžeme zařadit fotoaparáty: EOS-1D X Mark III, EOS 5DS, EOS 5DS R.
  • Pro nadšence – Fotografové ocení především rychlost snímače. Zrcadlovka vám poskytne možnost zachytit krásné portréty v přírodě i sportu. V kategorii pro nadšence jsou na výběr fotoaparáty: EOS 6D Mark II, EOS 7D Mark II, EOS 850D.

Digitální zrcadlovky Nikon

Společnost Nikon vyrobila svou první zrcadlovku v roce 1999 a jelikož se zrcadlovky Nikon pyšní kvalitou vyfocených fotek a velkým počtem funkcí, zařadila se mezi nejznámější a nejvyhledávanější prodejce digitálních zrcadlovek. Zrcadlovky od Nikonu lze rozdělit do kategorií:

  • Pro profesionály – Fotografové vybírají Nikon především díky odolné konstrukci, dlouhé výdrži baterií a dvěma rychlým a spolehlivým systémům automatického ostření. V kategorii pro profesionály jsou na výběr fotoaparáty: Nikon D6, Nikon D5, Nikon D850 a Nikon D500.
  • Pro pokročilé – Fotografové ocení při výběru rychlost a přesnost snímače, kvalitu fotografií a odolné tělo fotoaparátu. V této kategorii si fotografové nejčastěji vybírají fotoaparáty Nikon D7500 a Nikon D780.

Digitální fotoaparát zrcadlovka pro začátečníky

Zrcadlovky pro začátečníky se vyznačují lehčím tělem fotoaparátu, delší výdrží baterie a možností natočit 4K UHD videa. V této kategorii jsou nejoblíbenějšími zrcadlovkami Canon EOS 200D, EOS 800D, EOS 77D a EOS 90D. Od společnosti Nikon můžete zakoupit zrcadlovky Nikon D5600, Nikon D3400 a Nikon D3500.

Ostatní digitální zrcadlovky

Mezi další výrobce zrcadlovek je potřeba zařadit i japonskou společnost Pentax, která nyní patří pod koncern Ricoh. Výhodou jejich fotoaparátů je vyšší odolnost – model Pentax K–70 je prachotěsný a odolný proti větším povětrnostním podmínkám. Zrcadlovka dokáže vyfotit až 6 snímků za sekundu. Mezi další modely od firmy Pentax lze zařadit Pentax 645Z, Pentax KP, Pentax K–1 Mark II a Pentax K–3 Mark III.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up