Vyberte si kategorii
ZVONKOHRA GW ZS8 PPP - Hudební nástroje
ZVONKOHRA GW ZS8 PPP - Hudební nástroje
ZVONKOHRA GW ZS8 PPP - Hudební nástroje
ZVONKOHRA GW ZS8 PPP - Hudební nástroje
ZVONKOHRA GW ZS8 PPP - Hudební nástroje
1 z 4
Cena
387 Kč
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
3 sledují
Doprava
Kurýr 120 Kč
Česká pošta Balík Na poštu 130 Kč
Osobní převzetí
Trutnov
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

ZVONKOHRA /Xylofon/+ 2x. palička - od renomovaného českého výrobce G+W.

Tento melodický perkusní nástroj má sopránové provedení, disponuje rozsahem c3 – c4 a ke hře nabízí 8 barevných kamenů o šířce 25 mm. Tato zvonkohra je ideální  pro děti  a začínající hráče. Součástí jsou i barevné noty k hraní podle barev.

Specifikace :

 • dětská zvonkohra sopránová
 • Rozsah: c3–a4 ( soprán )
 • chromatická 
 • otevřené provedení
 • 8 barevných kamenů šířky 25 mm ( evropské pořadí barev )
 • Součástí balení : 2 paličky
 • barevné noty - i k doplnění s dětmi
 • vyrobeno v ČR 

G&WG&W je česká společnost založená na počátku roku 1993 Miroslavem Kozákem v Chebu. Zabývá se výrobou hudebních nástrojů a vydavatelskou činností. Produktové portfolio značky zahrnuje kytary, mandolíny, zvonkohry a perkusní nástroje určené pro začátečníky i pokročilé hráče, školy a vzdělávací zařízení s hudebním zaměřením. Hlavní náplní vydavatelství jsou zpěvníky a notové sbírky zejména českých interpretů. Mezi bestsellery patří řada Já&Písnička, která se dočkala pěti dílů a několika reedicí. Zpěvníky z této série jsou masově rozšířeny na základních a uměleckých školách. 

ZVONKOHRA /Xylofon/+ 2x. palička - od renomovaného českého výrobce G+W.Tento melodický perkusní nástroj má sopránové provedení, disponuje rozsahem c3 – c4 a ke hře nabízí 8 barevných kamenů o šířce 25 mm.Tato zvonkohra je ideální pro děti a začínající hráče. Součástí jsou i barevné noty k hraní podle barev.Specifikace :dětská zvonkohra sopránováRozsah: c3–a4 ( soprán )chromatickáotevřené provedení8 barevných kamenů šířky 25 mm ( evropské pořadí barev )Součástí balení : 2 paličkybarevné noty - i k doplnění s dětmivyrobeno v ČRG&Wje česká společnost založená na počátku roku1993Miroslavem Kozákemv Chebu. Zabývá sevýrobou hudebních nástrojůavydavatelskou činností. Produktové portfolio značky zahrnuje kytary, mandolíny, zvonkohry a perkusní nástroje určené pro začátečníky i pokročilé hráče, školy a vzdělávací zařízení s hudebním zaměřením. Hlavní náplní vydavatelství jsouzpěvníky a notové sbírkyzejména českých interpretů. Mezi bestsellery patří řadaJá&Písnička, která se dočkala pěti dílů a několika reedicí. Zpěvníky z této série jsou masově rozšířeny na základních a uměleckých školách.
Nabídka č. 7005325108Zobrazení: 26