Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Audi

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Barva
Pohon
Vystavené před
Končící za méně než

Audi

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 10 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 10 nabídek O výsledcích
Seznam nabídek
1 nabídek na stránce
1

Hledáte osobní automobil s typickou německou kvalitou zpracování? Právě toto splňují automobily Audi, pro které je typický jejich znak skládající se ze čtyř propojených kruhů. Prozradíme vám historii této celosvětově známé automobilky, zajímavosti, aktuální i historické modely a účinkování Audi v motorsportu. Podívejte se na naši aktuální nabídku.

Historie a zajímavost o Audi

Automobilku založil August Horch v roce 1899 v Kolíně nad Rýnem. První automobil, který vyjel po dvou letech z montážní linky, měl pouze 4 až 5 koní a 2válcový motor. Kvůli neshodám se správní radou následně Horch automobilku opustil v roce 1909 a založil další automobilku nazvanou Audiwerke GmbH. Významnými roky této značky byly 1913 a 1921, kdy vznikl první vůz a první vůz s řízením vlevo. Zajímavou událostí značky při prezentaci schopností vozů v roce 1986 bylo to, že automobil Audi 100 CS vyjelo skokanský můstek. Při pětadvacetilétém výročí systému quattro (2005) stejný výkon předvedl vůz Audi A6.

Audi A6
Audi A8

Aktuální modely Audi

Německá automobilka Audi své vozy rozděluje do jednotlivých kategorií a označuje je Audi A1, Audi A2, Audi A3, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi A8, Audi Q3, Audi Q4, Audi Q5, Audi Q7, Audi Q8, Audi R8, Audi TT a Audi e-tron.

Historické modely Audi

Z historických nebo dnes již nevyráběných modelů vyčnívají především automobily Audi F103, Audi 50, Audi 80/90/4000, Audi Coupé, Audi 100/200/5000Audi 100 S Coupé, Audi Quattro, Audi V8 a Audi UrS4/S6.

Audi v motorsportu

Značných úspěchů Audi dosáhla i v motorsportu. Největší stopu zanechala ve vytrvalostním seriálu WEC a především v závodech 24h Le Mans, kde prototyp Audi získal několikrát prvenství. Pokud byste chtěli mít model Audi z tohoto závodu, můžete jej objevit na naší stránce 24h Le Mans.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up