Vyberte si kategorii
CHERRY AQUA LUBE GEL LUBRIKAČNÍ 150 ML - Lékárna a zdraví
CHERRY AQUA LUBE GEL LUBRIKAČNÍ 150 ML - Lékárna a zdraví
1 z 1
Nové

CHERRY AQUA LUBE GEL LUBRIKAČNÍ 150 ML

(7005475902)
24x zakoupeno
110 Kč
K dispozici
976 ks
1 ks
4 sledují
24x zakoupeno
Doprava
Zásilkovna od 89 Kč
Česká pošta Balík Do ruky 100 Kč
Zásilkovna s dobírkou od 120 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Velikost balení
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

CHERRY AQUA LUBE GEL LUBRIKAČNÍ 150 ML

Základem dobrého sexu je správná hydratace, kterou zajistí intimní gel Aqua Lube! Tento lubrikant na vodní bázi je nezbytnou součástí úspěšného pohlavního styku. Může být použit jak pro masturbaci, tak pro vaginální nebo anální penetraci. Je bezpečný pro kontakt s kůží a lze jej používat také společně s kondomy a sexuálními hračkami. Poskytuje dostatečnou klouzavost a hydrataci, díky čemuž zaručuje příjemný sex a zabraňuje oděrkám a podráždění. Intimní gel je bezbarvý a nezanechává skvrny, takže se při používání v posteli nemusíte bát nečistot.

  • Na vodní bázi, nezanechává skvrny, snadno se umývá
  • Třešňová vůně
  • Silně zvlhčující
  • Lze použít s kondomy a sexuálními hračkami
  • Ideální pro vaginální a anální sex
  • Dermatologicky testováno
  • Kapacita: 150 ml

Jak používat: naneste malé množství gelu dávkovačem na intimní místa.

Varování: uchovávejte na chladném místě mimo dosah malých dětí. Před použitím naneste malé množství gelu na vnitřní stranu předloktí. V případě alergie přestaňte používat. Produkt byl dermatologicky testován.

CHERRY AQUA LUBE GEL LUBRIKAČNÍ 150 ML Základem dobrého sexu je správná hydratace, kterou zajistí intimní gel Aqua Lube! Tento lubrikant na vodní bázi je nezbytnou součástí úspěšného pohlavního styku. Může být použit jak pro masturbaci, tak pro vaginální nebo anální penetraci. Je bezpečný pro kontakt s kůží a lze jej používat také společně s kondomy a sexuálními hračkami. Poskytuje dostatečnou klouzavost a hydrataci, díky čemuž zaručuje příjemný sex a zabraňuje oděrkám a podráždění. Intimní gel je bezbarvý a nezanechává skvrny, takže se při používání v posteli nemusíte bát nečistot. Na vodní bázi, nezanechává skvrny, snadno se umývá Třešňová vůně Silně zvlhčující Lze použít s kondomy a sexuálními hračkami Ideální pro vaginální a anální sex Dermatologicky testováno Kapacita: 150 ml Jak používat: naneste malé množství gelu dávkovačem na intimní místa. Varování: uchovávejte na chladném místě mimo dosah malých dětí. Před použitím naneste malé množství gelu na vnitřní stranu předloktí. V případě alergie přestaňte používat. Produkt byl dermatologicky testován.
Nabídka č. 7005475902Zobrazení: 1