Čistička vzduchu do zásuvky (2ks za cenu jedné) - Vzduchotechnika, topení
Čistička vzduchu do zásuvky (2ks za cenu jedné) - Vzduchotechnika, topení
Čistička vzduchu do zásuvky (2ks za cenu jedné) - Vzduchotechnika, topení
1 z 2
Nové

Čistička vzduchu do zásuvky (2ks za cenu jedné)

Kup teď
Cena
400 Kč
Doprava a platba
AKCE
Balíkovna na adresu v dubnu již od 40 Kč!
Více informací.
Balíkovna Od 59 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Čistička vzduchu do zásuvky (2ks za cenu jedné)
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Za cenu jedné prodám 2 ks. Jedna je nevybalená v originál obalu a druhá je bez obalu, pouze vyzkoušená.


Čistička vzduchu do zásuvky Rovus je kompaktní zařízení, které můžete použít kdekoliv a zajistit si tak zdravý a čistý vzduch ve vašem okolí. S jejím použitím bude vzduch kolem vás bez prachu, škodlivých alergenů, znečištění a jiných dráždivých látek. Čistička používá speciální UV-C technologii, díky které dokáže eliminovat více než 95 % bakterií a zároveň redukuje různé pachy. Je ideální pro použití v menších místnostech jako jsou koupelny, kuchyně či pracovny. Noční LED světlo vytváří příjemnou atmosféru, což oceníte při umístění v ložnici nebo dětském pokoji.


Čistička vzduchu do zásuvky Rovus


Eliminuje více než 95 % bakterií

Redukuje pachy

UV-C technologie

Kompaktní provedení

Výkon: 4 W

Hlučnost: 30 dB

Zdravý vzduch ve vašem bezprostředním okolí


S osobní čističkou vzduchu Rovus můžete udržovat vzduch kolem sebe bez prachu, škodlivých alergenů, znečištění a jiných dráždivých látek. Stačí zapnout, a můžete relaxovat. S použitím technologie UV-C pracuje rychle, efektivně a bezpečně čistí vzduch bez chemikálií.

Zabraňuje množení bakterií, virů a plísní, čímž přináší čerstvější a zdravější vzduch.

Za cenu jedné prodám 2 ks. Jedna je nevybalená v originál obalu a druhá je bez obalu, pouze vyzkoušená. Čistička vzduchu do zásuvky Rovus je kompaktní zařízení, které můžete použít kdekoliv a zajistit si tak zdravý a čistý vzduch ve vašem okolí. S jejím použitím bude vzduch kolem vás bez prachu, škodlivých alergenů, znečištění a jiných dráždivých látek. Čistička používá speciální UV-C technologii, díky které dokáže eliminovat více než 95 % bakterií a zároveň redukuje různé pachy. Je ideální pro použití v menších místnostech jako jsou koupelny, kuchyně či pracovny. Noční LED světlo vytváří příjemnou atmosféru, což oceníte při umístění v ložnici nebo dětském pokoji. Čistička vzduchu do zásuvky Rovus Eliminuje více než 95 % bakterií Redukuje pachy UV-C technologie Kompaktní provedení Výkon: 4 W Hlučnost: 30 dB Zdravý vzduch ve vašem bezprostředním okolí S osobní čističkou vzduchu Rovus můžete udržovat vzduch kolem sebe bez prachu, škodlivých alergenů, znečištění a jiných dráždivých látek. Stačí zapnout, a můžete relaxovat. S použitím technologie UV-C pracuje rychle, efektivně a bezpečně čistí vzduch bez chemikálií. Zabraňuje množení bakterií, virů a plísní, čímž přináší čerstvější a zdravější vzduch.

Nabídka č. 7038259905 Vystaveno 12.04. 11:04 Zobrazení: 2