Čistička vzduchu Sinclair SP 45AN - Vzduchotechnika, topení
Čistička vzduchu Sinclair SP 45AN - Vzduchotechnika, topení
Čistička vzduchu Sinclair SP 45AN - Vzduchotechnika, topení
Čistička vzduchu Sinclair SP 45AN - Vzduchotechnika, topení
1 z 3
Nové

Čistička vzduchu Sinclair SP 45AN

Aukce
Žádný příhoz
2 500 Kč
Končí v pondělí 15. 4. 20:45
Kolik přihodit?

nebo
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
AKCE
Balíkovna na adresu v dubnu již od 40 Kč!
Více informací.
Balíkovna Od 59 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 77 Kč
Balík Do ruky 100 Kč
Kurýr 120 Kč
Osobní převzetí
Strachotín
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Čistička vzduchu Sinclair SP 45AN
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Čistička vzduchu Sinclair SP-45A je určena k čištění vzduchu v obytných místnostech, kancelářích a skladech. Díky 4-stupňové filtraci dokáže účinně odstranit z ovzduší bakterie, viry, plísně, roztoči, zápach a jiné druhy alergenů. Vhodná pro místnosti 10-45 m2.
Uvnitř čističky vzduchu Sinclair SP-45A naleznete:
Předfiltr: Hlavní funkcí tohoto filtru je zachytávání nečistot větších rozměrů (vlasy, chlupy atd.), čímž prodlužuje životnost dalších filtrů, které jsou umístěny za ním.
HEPA filtr s účiností 99,97% zachytává nejmenší částice o velikosti až 0,3 mikronu jako jsou roztoči, spóry plísní, pyly, úlomky zvířecích chlupů a další alergeny.
Filtr s aktivním uhlím likviduje různé pachy jako je např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější škodlivinu v interiérech nových bytů, neboť způsobuje dráždění sliznice horních cest dýchacích a spojivek.
Ionizátor: Vytváří velké množství záporných iontů a tím urychluje shlukování a sedimentaci prašných částic z ovzduší. Ovzduší je tak díky generátoru iontů nejen čisté, ale i svěží.

Ovládání
Jednoduché ovládání pomocí dotykového ovládacího panelu.
Indikátor kvality ovzduší
Snímač vizuálně zobrazuje kvalitu ovzduší ve vaší místnosti v různých barvách. Podle kvality ovzduší se automaticky nastaví rychlost ventilátoru, pokud je zařízení spuštěno v automatickém režimu.
Indikátor výměnného filtru
Indikátor výměny filtru vás upozorní, když je třeba vyměnit filtry. Zařízení vás automaticky upozorní, který filtry má být vyměněn.
Čistička vzduchu Sinclair SP-45A je určena k čištění vzduchu v obytných místnostech, kancelářích a skladech. Díky 4-stupňové filtraci dokáže účinně odstranit z ovzduší bakterie, viry, plísně, roztoči, zápach a jiné druhy alergenů. Vhodná pro místnosti 10-45 m2. Uvnitř čističky vzduchu Sinclair SP-45A naleznete: Předfiltr: Hlavní funkcí tohoto filtru je zachytávání nečistot větších rozměrů (vlasy, chlupy atd.), čímž prodlužuje životnost dalších filtrů, které jsou umístěny za ním. HEPA filtr s účiností 99,97% zachytává nejmenší částice o velikosti až 0,3 mikronu jako jsou roztoči, spóry plísní, pyly, úlomky zvířecích chlupů a další alergeny. Filtr s aktivním uhlím likviduje různé pachy jako je např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější škodlivinu v interiérech nových bytů, neboť způsobuje dráždění sliznice horních cest dýchacích a spojivek. Ionizátor: Vytváří velké množství záporných iontů a tím urychluje shlukování a sedimentaci prašných částic z ovzduší. Ovzduší je tak díky generátoru iontů nejen čisté, ale i svěží. Ovládání Jednoduché ovládání pomocí dotykového ovládacího panelu. Indikátor kvality ovzduší Snímač vizuálně zobrazuje kvalitu ovzduší ve vaší místnosti v různých barvách. Podle kvality ovzduší se automaticky nastaví rychlost ventilátoru, pokud je zařízení spuštěno v automatickém režimu. Indikátor výměnného filtru Indikátor výměny filtru vás upozorní, když je třeba vyměnit filtry. Zařízení vás automaticky upozorní, který filtry má být vyměněn.

Nabídka č. 7054969696 Vystaveno 08.04. 20:04 Zobrazení: 52