Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Čtečky e-knih

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Vnitřní paměť
Displej
Značka
Vlastnosti
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Čtečky e-knih

Značka
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 32 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 32 nabídek O výsledcích
Seznam nabídek
1 nabídek na stránce
1

Milovníci knih vědí, jak náročné je vybrat si knihu, kterou si zrovna budete číst a toto rozhodnutí je ještě těžší, pokud si knihu chcete vzít na cesty. Rozhodnutí ovlivní nejen poutavost titulu, ale i velikost a váha knihy. Tento problém vám usnadní čtečka, která váží pár gramů a vejde se téměř všude. Chcete si tohoto šikovného pomocníka pořídit? Poradíme vám, na co se při koupi zaměřit. 

Jak vybrat čtečku

Výběr čtečky se může zdát jako snadný úkol, ale opak je pravdou. Při výběru byste se měli zaměřit hned na několik parametrů, které zásadně ovlivní finální koupi.


Využití čtečky

Chcete si přečíst jen pár stránek materiálů ke studiu či práci, nebo se chystáte ponořit do poutavého příběhu knihy? Množství nahraného materiálu ovlivní velikost paměti. Zamyslete se i nad tím, v jakém prostředí budete čtečku využívat. Čtete si rádi za tlumeného světla? Poohlédnout byste se měli po čtečce s podsvíceným displejem.  


Displej

U čteček se setkáte nejčastěji se šestipalcovým e-ink displejem, který přináší dokonalou kombinaci dobré čitelnosti a snadného přenosu. Setkat se ovšem můžete i s osmipalcovým provedením. Dalším důležitým parametrem je jemnost obrazu. Levnější modely pracují s jemností 166 dpi. Chcete si čtení opravdu užít? Vybírejte z modelů s jemností 200 a více. 


Výdrž baterie

Displeje s technologií e-ink spotřebovávají energii pouze když dochází k překreslování obrazu – k otáčení stránky. Z tohoto důvodu se setkáte v parametrech s údajem – počet otočených stránek na jedno nabití. Výdrž zkracuje podsvícení, připojení k internetu či přehrávání audio souborů. 


Podporované formáty

Každá čtečka podporuje jeden z formátů – ePub a Mobi. V těchto formátech je vydávána většina e-knih. Většina modelů podporuje i formát PDF, který není čtečkám plně uzpůsoben, proto musíte počítat s tím, že budete číst na šířku, nebo text přibližovat.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up