Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Dětské bazénky, hračky

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Dětské bazénky, hračky

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 88 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 88 nabídek O výsledcích
Seznam nabídek
12 chevron_right chevron_right nabídek na stránce
12 chevron_right chevron_right

Vodní bazének patří téměř neodmyslitelně k létu, kdy dítěti nabídne osvěžení a zároveň místo, kde může rozvíjet svou fantazii a společně s hračkami i jemnou motoriku. Dětský bazének je vhodný pro děti již od 1 roku. Právě věk dítěte je pro výběr bazénku zásadní. Co dalšího výběr bazénku ovlivní a jaké vodní hračky jsou nejvhodnější?

Jak vybrat dětský bazének

Jak jsme psali výše věk dítěte má velký vliv na výběr bazénku. Určuje jeho rozměry, vhled a celkové provedení. Na co dalšího se však při výběru zaměřit?

  • Umístění – Před koupí bazénku si důkladně přeměřte místo, kam se ho chystáte umístit. Nezapomeňte k rozměrům přičíst místo na pohodlné pohybování okolo bazénku.
  • Materiál a konstrukce – Materiál použitý na výrobu bazénku ovlivňuje nejen jeho vlastnosti, ale i jeho celkovou životnost. Pokud se chystáte umístit bazének ven, ujistěte se, že je odolný vůči UV záření. Jen tak zabráníte vyblenutí barev a případnému zpuchření. 
  • Rozměry Velikost bazénku vybírejte nejen podle toho, kam jej chcete umístit, ale i podle věku dítěte. Větší bazének lze napustit menším množstvím vody a s věkem dítěte hladinu vody zvyšovat. Tento způsob vám ušetří peníze i prostor. 
  • Nosnost – Důležitý parametr zejména u bazénků se skluzavkou či dalšími vychytávkami. Nosnost udává hmotnost všech dětí, které se budou na atrakci pohybovat. 
  • Příslušenství Zpříjemní užívání bazénku a dokáže dítě zabavit na delší dobu. Děti mají citlivější pokožku, kterou je nutné chránit před slunečními paprsky. Clona proti slunci tento úkol hravě zvládne. Bazének může být dále opatřen skluzavkou, různými hračkami či sprškou.
dětský bazének
bazén se skluzavkou

Bazén pro děti se skluzavkou

Chcete své dítě zabavit na delší dobu a zároveň mu dopřát trochu adrenalinu? Ačkoliv se to nemusí zdát, pro děti zdolání malé skluzavky může znamenat velký úspěch, kterého se nakonec nemohou nabažit. U bazénku se skluzavkou je důležité zkontrolovat nosnost skluzavky.

Jak vybrat vodní hračku

Co by to bylo za vodní hrátky bez pořádných vodních hraček? Vodní hračku vždy přizpůsobte věku dítěte, menší děti ocení míčky a vodní zvířátka, u větších dětí uspějete s vodními zbraněmi. Při výběru věnujte pozornost použitým materiálům a celkové bezpečnosti výrobku. Dítě by mělo vždy být pod dohledem dospělé osoby, jelikož by mohlo dojít ke zranění či jiným nepříjemnostem.

vodní hračka
Zobrazit méně keyboard_arrow_up