Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Dům a zahrada

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Vystavené před
Končící za méně než

Nejlepší Dům a zahrada

Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 106 848 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Cena, nejdražšíkeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 106 848 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Můj dům, můj hrad. Ano, tak to bezesporu má hodně z nás. Domov – místo, kde se chceme cítit dobře, bezpečně, pohodlně a příjemně. Aby tomu tak bylo, je velmi důležité vybavení, jako nábytek i dekorace, a to v barvách i materiálech, které máte rádi. A pro všechny, kteří mají to štěstí a jsou vlastníci i nějaké zahrádky, i pro ty je toho na Aukru spousta. Na Aukru zkrátka snadno vybavíte byt, zařídíte dílnu, zušlechtíte zahradu, ale i rozmazlíte domácí zvířectvo. Prohlédněte si všechny nabídky, jistě nebudete zklamaní. Prověřené obchodníky TOP Seller poznáte podle symbolu Symbol Aukro+. Valná většina transakcí proběhne bez problému. Aby vás i tak nic nepřekvapilo, doporučujeme přečíst Jaké jsou výhody TOP Seller.

Vše pro váš dům i zahradu najdete na Aukru

Vše pro váš dům i zahradu najdete na Aukru

Aby váš domov vypadal podle vašich představ, je na místě si ho vybavit krásnými, ale i praktickými věcmi. To vše může pěkně lézt do peněz, ale nebojte se. Na Aukru totiž najdete skvělé nabídky od obchodních řetězců jako je IKEA, JYSK nebo oblíbený Lidl, a to vše za mnohdy opravdu výhodnější ceny.

Jak vytvořit útulný domov?

V první řadě si musíte vybrat správné vybavení a dekorace. Začít můžete například s pohodlnou pohovkou nebo křeslem. Nešetřete s věcmi, které vám navodí příjemné pocity a myšlenky, tím máme na mysli například obrazy, sošky, svíčky nebo fotografie vaší rodiny a přátel. Jednou z klíčových místností domova je ložnice. Aby se vám dobře spalo, vybírejte kvalitní matraci a do pokoje volte světlé a klidné barvy. Pokud pracujete často z domova, pak nepodceňujte ani charakter vaší pracovny.

Útulný domov
Zahrada jako oáza klidu

Zahrada jako oáza klidu

Oáza klidu, to mluví za vše. Kdo by to nechtěl, že? Zahrada, ať už velká nebo malá, nám může opravdu zpříjemnit život. Posezení pod pergolou, grilování s rodinou nebo skočit v létě do osvěžujícího bazénu. Všechny zmíněné radosti na Aukru seženete. A to není vše. Na zahradu neodmyslitelně patří keře, stromy a květiny. Vytvořte si místo, kde vás to bude bavit.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up