search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

Funkční Leifheit linomatic 400 deluxe (bez patky,složitější otevírání)(7013307846)

addProdat zboží v této kategorii
Funkční Leifheit linomatic 400 deluxe (bez patky,složitější otevírání)
visibility
Funkční Leifheit linomatic 400 deluxe (bez patky,složitější otevírání) - Dům a zahrada
1 z 1
Vyvolávací cena
1 Kč
Nabídnout cenu

Nikdo nezakoupil

update
Ukončeno čtvrtek, 14. 7. 2022, 07:03:56
update
Ukončeno čtvrtek, 14. 7. 2022, 07:03:56
Žádný příhoz
visibility8  sledovalo
Žádný příhoz
Prodejce favorite

  Prodám venkovní susšák Leifheit linimatic 400 deluxe za 1,-Kč s osobním předáním s vyzvednutím ve Vochově, tedy za odvoz. Poslat nejde, protože je delší než 150 cm.

  Varianta Deluxe znamená, že se šňůry při uzavření sušáku stáhnou dovnitř do ramen a zelené plasty uzavřou sušák tak, aby na zbyteček šňůr, co zůstávají na povrchu, nepršelo. Tento mechanismus je plně funkční. Závada je na otvírání, neboť je přetržená otevírací šňůra. Sušák ale otevřít jde, jen je potřeba se ohnout a otevření uskutečnit ručně: jednou rukou přiotevřít ramena a druhou rukou pohyblivý spodek sušáku tlačit nahoru, aby se ramena úplně rozevřela. Takto jsme to chvíli dělali, než jsme koupili nový.


  Řekněme tedy, že lze zadarmo (za odvoz), získat funkční luxusní sušák s délkou šňůr 40 metrů, když opomeneme trochu nepohodlí při jeho otevírání. Bližší informace: https://www.leifheit-shop.cz/zahradni-susak-na-pradlo-linomatic-400-deluxe-leifheit-82000

  Zájemci mohu předvést jak relativně snadno lze sušák otevřít, i když chybí otevírací šňůra. Ostatní mechanismy (napínání šňůr a později zavření sušáku) jsou plně funkční.

  Co pochopitelně chybí, je vrut neboli ukotvení do země. Předpokládám, že sušák dokáže každý "natvrdo" do země zabetonovat s použitím 1/2 pytle betonového potěru za 40,-Kč nebo se dá vrut k těmto sušákům koupit samostatně (ten má výhodu, že sušák se v něm otáčí a že můžete sušák na zimu sklidit) ve variantě k zabetonování je za 150,- Kč https://www.leifheit-shop.cz/drzak-k-zahradnimu-susaku-na-zabetonovani ; ve variantě k zavrtání do země za 330,- nebo 500,-Kč viz: https://www.leifheit-shop.cz/ukotvovaci-drzak-pro-susaky-na-pradlo-linomatic-leifheit-85606 nebo https://www.leifheit-shop.cz/ukotvovaci-drzak-s-centrujicim-mechanismem-pro-susaky-na-pradlo-linomatic-leifheit-85607


  Prosím, i přesto že jde o aukci za 1,-, aby přihazovali pouze ti co jsou schopni si pro sušák opravdu přijet (Vochov u Plzně, nebo dovezu do Plzně předání ul.Lidická).

  (foto je orientační, na obrázku je nový susšák Linomatic 500 deluxe mající delší ramena)

  Je zvolen také balík do ruky, ale to je proto, že jinak aukro nedovolí aukci uložit, tzn.něco jsem tam zadal ale nebudu posílat - nevybírejte tuto možnost; platí jen osobní předání.