Vyberte si kategorii
JAPANESE MASSAGE GEL NURU masážní gel 1000 ml - Lékárna a zdraví
JAPANESE MASSAGE GEL NURU masážní gel 1000 ml - Lékárna a zdraví
1 z 1
Nové

JAPANESE MASSAGE GEL NURU masážní gel 1000 ml

(7005518218)
21x zakoupeno
230 Kč
K dispozici
979 ks
1 ks
27 sleduje
21x zakoupeno
Doprava
Zásilkovna od 89 Kč
Česká pošta Balík Do ruky 100 Kč
Zásilkovna s dobírkou od 120 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Velikost balení
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

JAPANESE MASSAGE GEL NURU masážní gel 1000 ml

Nuru masáž pochází z Japonska, teprve před pár lety se dostala do Evropy a má již mnoho obdivovatelů, jejichž skupina se neustále rozrůstá. Nuru masáž je vynikající předehrou. Na rozdíl od klasické masáže se nuru masáž neomezuje pouze na ruce – máte k dispozici celé tělo.

Při použití našeho originálního masážního gelu nuru pamatujte, že nejlépe bude fungovat, když jej nanesete na vlhké tělo. Dopřejte si s partnerem předem hřejivou sprchu.

Díky složení Nuru prémiového masážního gelu zůstane po dlouhou dobu kluzký a pokožka je po použití hydratovaná a pružná. Lehké složení dodává tomuto produktu snadno roztíratelnou texturu, která je neutrální k pokožce.


Specifikace:

Kapacita: 1000 ml

Vlastnosti: Hydratační

Balení: Plastová láhev

Účel: Masážní gel

Datum expirace: 12/2023


Jak používat: naneste malé množství gelu dávkovačem na intimní místa.

Varování: uchovávejte na chladném místě mimo dosah malých dětí. Před použitím naneste malé množství gelu na vnitřní stranu předloktí. V případě alergie přestaňte používat. Produkt byl dermatologicky testován.

Složení: Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Aroma.

JAPANESE MASSAGE GEL NURU masážní gel 1000 ml Nuru masáž pochází z Japonska, teprve před pár lety se dostala do Evropy a má již mnoho obdivovatelů, jejichž skupina se neustále rozrůstá. Nuru masáž je vynikající předehrou. Na rozdíl od klasické masáže se nuru masáž neomezuje pouze na ruce – máte k dispozici celé tělo. Při použití našeho originálního masážního gelu nuru pamatujte, že nejlépe bude fungovat, když jej nanesete na vlhké tělo. Dopřejte si s partnerem předem hřejivou sprchu. Díky složení Nuru prémiového masážního gelu zůstane po dlouhou dobu kluzký a pokožka je po použití hydratovaná a pružná. Lehké složení dodává tomuto produktu snadno roztíratelnou texturu, která je neutrální k pokožce. Specifikace: Kapacita: 1000 ml Vlastnosti: Hydratační Balení: Plastová láhev Účel: Masážní gel Datum expirace: 12/2023 Jak používat: naneste malé množství gelu dávkovačem na intimní místa. Varování: uchovávejte na chladném místě mimo dosah malých dětí. Před použitím naneste malé množství gelu na vnitřní stranu předloktí. V případě alergie přestaňte používat. Produkt byl dermatologicky testován. Složení: Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Aroma.
Nabídka č. 7005518218Zobrazení: 4