Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Náhradní díly ke kočárkům

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Značka
Doba dodání (od obdržení platby)
Barva
Vystavené před
Končící za méně než

Náhradní díly ke kočárkům

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 12 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 12 nabídek O výsledcích
Seznam nabídek
1 nabídek na stránce
1

Kočárek dostává během svého používání pěkně zabrat, proto se není čemu divit, když nějaký ten díl vypoví svou službu. Mezi nejporuchovější části kočárku patří kolečka a madla. Při takové poruše nemusíte zoufat, dnes se dá snadno sehnat potřebný náhradní díl.

Kolečka ke kočárkům

U kočárků se setkáte s pěti typy koleček – nafukovací, pěnová, gelová, gumová a plastová. Každý typ koleček se hodí do jiného terénu. 

  • Nafukovací kolečka Nejvhodnější typ koleček do terénu, který dokáže odpružit veškeré nerovnosti terénu. Svoji službu udělají nejen v přírodě, ale i ve městě, kde není nouze o nerovné chodníky. Velkou nevýhodou je nutnost kolečka dofukovat a riziko prasklé duše. 
  • Pěnová kolečka – Tato kolečka nedisponují žádným vzorkem a jsou vhodná do města a lehkého terénu. Díky kvalitnímu odpružení se dítěti bude příjemně spinkat. Jejich nevýhodou je jejich snadné zanesení nečistotami, které se špatně odstraňují.    
  • Gelová kolečka – Patří mezi nejlepší volbu v kategorii nenafukovacích koleček. Jsou velmi univerzální a ocení je rodiče jak na vesnici, tak i ve městě. Za nevýhodu lze považovat snadné zanesení koleček, kdy nečistoty mohou vydávat nepříjemné zvuky během jízdy s kočárkem. 
  • Gumová kolečka – Tento typ koleček je vhodný do města a na udržované cesty, jelikož v terénu dochází k rychlému sjetí vzorku. Navíc neposkytují vhodné odpružení.   
  • Plastová kolečka – Jsou vhodná pouze do města, kde se nesetkáte s nerovnostmi. Velkou výhodou je jejich nulová údržba.

Madla ke kočárkům

Rukojeť kočárku je velmi namáhanou částí a může snadno dojít k jejímu poškození. Nejčastějším typem rukojeti je rukojeť vcelku, se kterou se setkáte u hlubokých a sportovních kočárků. Sportovní kočárky jsou navíc vybaveny madlem pro dítě, za které se může během jízdy držet. Některá madla navíc umožňují upevnění jídelního stolečku. U golfových kočárků bývají rukojeti dvě, proto se jim přezdívá golfové hole.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up