Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Příslušenství pro kočárky

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Příslušenství
Značka Typ kočárku
Doba dodání (od obdržení platby)
Barva Vystavené před
Končící za méně než

Příslušenství pro kočárky

Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 223 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 223 nabídek O výsledcích
Seznam nabídek
1234 chevron_right chevron_right

Kočárek je věrný pomocník všech rodičů, který musí svou službu vykonávat za každého počasí. Příslušenství ke kočárku vám pomůže kočárek uzpůsobit aktuálnímu počasí tak, aby vyhovoval vám i dítěti. Péče o ratolest si zároveň vyžaduje mít při sobě mnoho hygienických potřeb jako plenky a ubrousky, které můžete mít úhledně na jednom místě díky přebalovací tašce. Zapomínat byste neměli ani na zabavení dítěte při delších cestách. Hračky do kočárku jsou skvělou volbou. U nás na Aukru najdete veškeré příslušenství, které vám usnadní užívání kočárku.

zimní fusak

Fusaky a nánožníky

Fusak do kočárku využijete v každém ročním období a měli byste jej vlastnit, ať už se dítě narodilo v létě, či uprostřed zimy. Na výběr máte z fusaků, které lze využít po celý rok, nebo zakoupit pro každé období jiný. Výběr přizpůsobte nejen počasí, ale i typu kočárku, do kterého jej chcete umístit. Vhodnou volbou jsou také rostoucí fusaky. Nezapomeňte ani na fusak do autosedačky, který zajistí pohodlné a bezpečné cestování miminka. Nánožník bývá součástí kočárku a napomáhá udržet miminko v teple. Je mnohem vhodnější než deka, jelikož lze ke kočárku upevnit.

Rukávníky

Rukávník oceníte zejména v chladném a větrném počasí. Vaše ruce díky němu zůstanou v teple a nemusíte řešit sundavání a nandavání rukavic. V rukávníku se navíc ruce zahřívají navzájem. Připevnit lze na všechny typy kočárků, které mají spojenou rukojeť. Na golfové hole jsou vhodné rukavice na kočárek, kdy můžete připevnit každou rukavici zvlášť.

rukávník
pláštěnka na sportovní kočárek

Pláštěnky

Pláštěnku na kočárek využijete po celý rok – službu udělá za deště, větru i sněhu. Pláštěnka je vyrobena tak, aby dítě bylo v pohodlí a nedocházelo k zapařování kočárku. Dítěti poskytuje možnost výhledu i za nepříznivého počasí. Na výběr máte ze dvou typů pláštěnek – univerzální a originální.

Slunečníky a síťky

Kůže dětí je několikanásobně slabší než kůže dospělého, proto je důležité ji chránit před slunečním zářením. Na výběr máte několik možností – slunečník, sluneční clona a stříška. V létě je také důležité omezit kontakt s hmyzem, který může způsobit nepříjemné štípance. Vybrat si můžete z originálních moskytiér, nebo zvolit univerzální, kterou použijete i na postýlku.

slunečník ke kočárku
přebalovací taška ke kočárku

Přebalovací tašky

Hledáte způsob, jak mít vždy u sebe vše, co potřebujete pro péči o miminko? Ideální volbou je přebalovací taška, která poskytne dostatek úložného prostoru a navíc ji můžete často upevnit na kočárek a mít tak volné ruce. Přebalovací batoh ocení zejména aktivní rodiče a rodiče větších dětí, kteří toho s sebou musí nosit mnohem více. Na kratší výlety zvolte organizér.

Hračky do kočárku

Při delších procházkách a výletech nezapomeňte kočárek vybavit hračkami, které dítě zabaví a sníží tak riziko pláče a celkové nevrlosti. Za nás doporučujeme závěsné hračky, po kterých se dítko může natahovat, ale zabaví ho i pouhým koukáním na ně. Děti milují zrcátka, kontrastní barvy a vše, co vydává zvuky.

Korby

Novou korbičku budete potřebovat ve chvíli, kdy dojde k poškození té staré. Využít ji ovšem můžete i ve chvíli, kdy máte děti věkově blízko sobě a rozhodnete se používat sourozenecký kočárek. U korbiček máte na výběr z mnoha materiálů a barev.

hluboká korba

Náhradní díly

Kočárek bývá vystaven velké zátěži a mnohdy i častým výkyvům počasí. Není se tedy čemu divit, že se některá jeho část může porouchat či opotřebit. Obzvláště se tomu děje u kočárků, které učinily službu více dětem. Nejčastěji dochází k porouchání koleček, opotřebení madla a zničení látky na korbičce. Všechny tyto díly můžete většinou zakoupit zvlášť.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up