Vyberte si kategorii
Ofroad elektrokoloběžka - Sport a turistikaOfroad elektrokoloběžka - Sport a turistikaOfroad elektrokoloběžka - Sport a turistikaOfroad elektrokoloběžka - Sport a turistikaOfroad elektrokoloběžka - Sport a turistikaOfroad elektrokoloběžka - Sport a turistikaOfroad elektrokoloběžka - Sport a turistikaOfroad elektrokoloběžka - Sport a turistika
Ofroad elektrokoloběžka - Sport a turistika
1 z 8
Žádný příhoz
17 000 Kč
Končí v neděli 3. 12. 17:09
Kolik přihodit?
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
1 sleduje
Žádný příhoz
Chcete koupit hned? Nabídněte prodejci cenu
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Typ koloběžky
Doba dodání (od obdržení platby)

Prodám minimálně používanou skládací Ultimate Offroad elektro koloběžku 2000W 60V

Maximální konstrukční zatížení: 105 Kg, krátkodobě až 120 Kg

Hmotnost: 30 Kg (původně 50, předloni vyměněna olověná baterie za Li-ion - viz foto)

Max. Rychlost“ 55 Km/h (dle zatížení a profilu trasy)

Dojezd: dle zatížení a profilu trasy s volnoběžkou až 40 Km (volnoběžka zakoupena) 

Koloběžka je vybavena omezovačem rychlosti / výkonu. Rychlost je omezena pomocí přepínače. V závislosti na nastavené poloze přepínače je nastaven maximální výkon na cca polovinu. (ECO / TURBO). ECO mód je vždy výkonnostně pod 1000W, čímž je zajištěna možnost jet s koloběžkou legálně po veřejných komunikacích.

Některé typy koloběžek jsou vybaveny volnoběžkou, která výrazně prodlužuje dojezd a ulehčuje „jízdu“, pokud se rozhodnete koloběžku tlačit, nebo se pouze odrážet bez aktivovaného motoru.

Mimo předního košíčku má veškerou možnou výbavu.

Dodám včetně českého manuálu na údržbu.

Prodám minimálně používanou skládací Ultimate Offroad elektro koloběžku 2000W 60V Maximální konstrukční zatížení: 105 Kg, krátkodobě až 120 Kg Hmotnost: 30 Kg (původně 50, předloni vyměněna olověná baterie za Li-ion - viz foto)Max. Rychlost“ 55 Km/h (dle zatížení a profilu trasy) Dojezd: dle zatížení a profilu trasy s volnoběžkou až 40 Km (volnoběžka zakoupena)Koloběžka je vybavena omezovačem rychlosti / výkonu. Rychlost je omezena pomocí přepínače. V závislosti na nastavené poloze přepínače je nastaven maximální výkon na cca polovinu. (ECO / TURBO). ECO mód je vždy výkonnostně pod 1000W, čímž je zajištěna možnost jet s koloběžkou legálně po veřejných komunikacích.Některé typy koloběžek jsou vybaveny volnoběžkou, která výrazně prodlužuje dojezd a ulehčuje „jízdu“, pokud se rozhodnete koloběžku tlačit, nebo se pouze odrážet bez aktivovaného motoru. Mimo předního košíčku má veškerou možnou výbavu.Dodám včetně českého manuálu na údržbu.
Nabídka č. 7045814669Zobrazení: 13