Vyberte si kategorii
Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry - Péče o tělo a zdraví
Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry - Péče o tělo a zdraví
Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry - Péče o tělo a zdraví
Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry - Péče o tělo a zdraví
Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry - Péče o tělo a zdraví
1 z 4
Zánovní

Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry

(7044797763)
Cena
5 490 Kč
8 sleduje
Doprava
Kurýr 60 Kč
Kurýr s dobírkou 119 Kč
Osobní převzetí
Přerov I - Město
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Značka
Stav zboží
krátce používaný, funkční produkt
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží
Doba záruky (měsíců)

Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry, stříbrná


Stav produktu: Zboží spadá do kategorie B - VADA NA KRÁSE. Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. Testováno. V originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.

Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích „reálná fotografie ze skladu".

Nabíjecí stanice nese drobné oděrky.


Holicí strojek Braun Series 9 9477cc Silver je vybaven jedinečným zastřihovačem ProLift, který zvedá a holí naplocho rostoucí vousy. PowerCase nabíjecí pouzdro nabije váš holicí strojek až na 6 týdnů používání.


Na velikosti strniště nezáleží

A to zejména s holicím strojkem Braun Series 9 9477cc Silver. Je totiž osazený jedinečným zastřihovačem ProLift, který zvedá a holí naplocho rostoucí vousy. Díky funkci Precision Switch tento strojek oholí i tuhé štětiny, což je ideální zejména v těžko dostupných místech. 


Holení jak od profesionála

Technologie AutoSense pravidelně detekuje hustotu vousů a následně podle ní upravuje výkon. Nemusíte se již proto trápit s hustými vousy, vždy budete oholení zcela do hladka. Holicí strojek Braun Series 9 9477cc Silver vám poslouží nejenom před zrcadlem, když ráno pospícháte do práce a potřebujete se oholit tzv. na sucho. Svou práci v pohodě zvládne i s pěnou nebo ve sprše.


Technické specifikace: 

Pro mokré i suché holení: ano

Vestavěný displej: ano

Typ: planžetový

Zastřihovač ProLift 

Precision Switch: rychlé a přesné holení

Automatické přizpůsobení výkonu podle hustoty vousů

Čisticí a nabíjecí stanice: SmartCare Center

Baterie: aku (Li-ion)

Voděodolný

Indikátor nabíjení

Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry, stříbrnáStav produktu:Zboží spadá do kategorieB - VADA NA KRÁSE. Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. Testováno. V originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích „reálná fotografie ze skladu".Nabíjecí stanice nese drobné oděrky.Holicí strojek Braun Series 9 9477cc Silver je vybaven jedinečným zastřihovačem ProLift, který zvedá a holí naplocho rostoucí vousy. PowerCase nabíjecí pouzdro nabije váš holicí strojek až na 6 týdnů používání.Na velikosti strniště nezáležíA to zejména s holicím strojkem Braun Series 9 9477cc Silver. Je totiž osazený jedinečným zastřihovačem ProLift, který zvedá a holí naplocho rostoucí vousy. Díky funkci Precision Switch tento strojek oholí i tuhé štětiny, což je ideální zejména v těžko dostupných místech.Holení jak od profesionálaTechnologie AutoSense pravidelně detekuje hustotu vousů a následně podle ní upravuje výkon. Nemusíte se již proto trápit s hustými vousy, vždy budete oholení zcela do hladka. Holicí strojek Braun Series 9 9477cc Silver vám poslouží nejenom před zrcadlem, když ráno pospícháte do práce a potřebujete se oholit tzv. na sucho. Svou práci v pohodě zvládne i s pěnou nebo ve sprše.Technické specifikace:Pro mokré i suché holení: anoVestavěný displej: anoTyp: planžetovýZastřihovač ProLiftPrecision Switch: rychlé a přesné holeníAutomatické přizpůsobení výkonu podle hustoty vousůČisticí a nabíjecí stanice: SmartCare CenterBaterie: aku (Li-ion)VoděodolnýIndikátornabíjení
Nabídka č. 7044797763Zobrazení: 43