Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left PC hry adventury

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Žánr Výrobce
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

PC hry adventury

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 295 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 295 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
Seznam nabídek
12345 chevron_right chevron_right

Tento herní žánr je zaměřen zejména na příběh, který bývá zpravidla spletitý a abyste se dostali se svým hrdinou na jeho konec, musíte vyřešit spoustu úkolů. Tyto úkoly mohou být založeny na logickém myšlení, nebo jen musíte pozabíjet pár nepřátel. Většinou se setkáte s kombinací těchto dvou prvků. Vaše hraní bývá přerušeno videosekvencí, ta má za úkol poutavě doplnit příběh

Assassin's Creed

V roce 2007 byla společností Ubisoft vydána hra s názvem Assassin's Creed, která se zařadila mezi akční adventury. Hlavním motivem je nekončící boj mezi asasíny a templáři, kdy se každý díl odehrává v jiném historickém období. Podívat jste se tak mohli do doby vikingů, Ptolemaiovského Egypta, Velké francouzské revoluce a mnoha dalších důležitých historických událostí. Tato herní série sklidila obrovský úspěch a hráči si mohou vychutnat nejen hry, ale i filmové a knižní zpracování. 


Gooka

Mezi klasické české adventury se řadí hra Gooka, která vyšla již v roce 1997 a byla vytvořena na motivy knihy Gooka a dračí lidé. Příběh je zasazen do fantasy světa Jantaris, kdy je váš hrdina Gooka obviněn z vraždy svého otce. Vaším úkolem je prokázat svou nevinu a najít pravého vraha. Gooka je zástupcem point-and-click adventury, kdy hru ovládáte pomocí kurzoru. 


Minecraft

Když v roce 2009 Markus Persson představil hru Minecraft, málokdo tušil, jaký fenomén se z této hry stane. Otevřený svět plný kostiček ale sklidil obrovský úspěch, o čemž svědčí i fakt, že jí v roce 2014 odkoupila společnost Microsoft za neuvěřitelných 2,3 miliard amerických dolarů. Hra nabízí několik herních módů od survivalu, kdy je vaším hlavním úkolem nezemřít, po kreativní mód, kdy můžete popustit uzdu fantazii a postavit velkolepá díla. Právě tato rozmanitost je to, co hráči na Minecraftu milují. Hru si můžete zahrát na počítači, tabletu, konzoli či telefonu. Vývojáři na hře stále usilovně pracují a přidávají nové materiály, moby a funkce. 

Tomb Raider

S hlavní hrdinkou Larou Croft z herní série Tomb Raider jste se mohli setkat v roce 1996. Lara Croft se stala modlou herního průmyslu, o čemž svědčí i fakt, že byla zapsána v Guinessově knize rekordů jako nejúspěšnější herní hrdinku všech dob. Příběh hry je vždy postaven na tom stejném principu. Hlavní hrdinka Lara Croft je nájemná archeoložka, která je vždy na honbě za nějakým pradávným pokladem. Jejím úkolem je nejen tento poklad najít, ale i ochránit před někým, kdo chtěl artefakt zneužít a použít pro svou potřebu. V pozdějších dílech se Lara Croft vydala hledat svého otce.

Lara Croft Tomb Raider Unfinished
Zobrazit méně keyboard_arrow_up