Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left PC hry arkádové

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Žánr
Výrobce
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

PC hry arkádové

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 21 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 21 nabídek O výsledcích
Seznam nabídek
1 nabídek na stránce
1

Arkádové hry většina z nás zná z videoherních automatů, kdy jsme jako děti prosili rodiče, aby nám dovolili si zahrát. Jednoduchý motiv her, nápaditě barevné provedení, stupňující se obtížnost a nutná dávka trpělivosti – to jsou arkádové hry. První automaty se objevily již ve 20. letech 20. století a byly vyrobeny ze dřeva. V roce 1930 přišly mincové automaty a o 40 let později jste se mohli setkat s automaty, které používaly elektroniku jak k hodnocení, tak i ke svému provozu. O největší rozvoj arkádových her se zasloužily společnosti Sega a Atari. Postupně se tento žánr přesunul na počítače a vy jste si mohli zahrát legendární tituly jako Space Invaders, Mortal Kombat či Pac-man.

atarimortal kombat

Worms

Herní série tahových arkád se poprvé objevila v roce 1994, od té doby vyšlo několik titulů. Červící, kteří jsou hlavními aktéry této hry, si hned získali hráče a stali se oblíbenými postavičkami. Mají několik typů zbraní, kterými mohou ničit krajinu a útočit na sebe. Většina titulů je ve 2D rozlišení, vyšly ovšem i verze ve 3D rozlišení.

Vlak

Českou arkádovku vytvořil v roce 1993 pan Miroslav Němeček, který s ní sklidil velký úspěch. Hra vyšla na platformu MS-DOS a díky trpasličí velikosti 13 kb si ji mohl dovolit opravdu každý. Ve hře se nachází celkem 50 úrovní a vaším úkolem je vlakem nasbírat veškeré předměty, které se v dané úrovni nacházejí aniž byste narazili do zdi a následně projet zlatou branou, která vás posune o úroveň výš. Pokud s vlakem narazíte, musíte celou úroveň opakovat. Hra se dočkala v roce 2002 druhého dílu, ten ovšem již takový úspěch nesklidil.

pac-man

Pac-man

Se žlutou postavičkou Pac-man jste se mohli poprvé potkat v roce 1980. Hra se stala velmi rychle populární a dnes se jedná již o kultovku. V době, kdy Pac-man vznikl byly oblíbené zejména střílečky. Pac-man přinesl nový typ nazývaný plošinové hry a navíc se jednalo o hru, která nepůsobila násilně.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up