Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Rouška obličejová - Lékárna a zdraví
Rouška obličejová - Lékárna a zdraví
Rouška obličejová - Lékárna a zdraví
1 z 2
Nové

Rouška obličejová

Aukce
Žádný příhoz
60 Kč
Končí ve čtvrtek 27. 6. 12:40
Kolik přihodit?

nebo
Doprava a platba
Balík Do ruky 1 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Bankovním převodem
Podrobnosti
Rouška obličejová
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Rouška je vyrobena ze 100% bavlny. Rouška je klasického skládaného obdélníkového střihu, dvojitá. Mezi vnitřní část a vnější část lze vložit další ochrannou vrstvu (papírový kapesník, filtr, atd.). Chrání nosní a ústní část obličeje, s gumičkami k nasazení okolo uší. Roušku je možné sterilizovat vyvařením, či vypráním na antialergenní program v pračce. Roušky jsou v různých barvách - je nutné upřesnit, zda je potřeba pánské, dámské, či dětské.


UPOZORNĚNÍ: Rouška nechrání proti nákaze coronavirem ani žádným jiným virem! Rouška nemá atestace pro použití ve zdravotnictví. Látka (100% bavlna), ze které je rouška vyrobena má běžné atesty pro použití na běžné textilní výrobky. Rouška slouží především jako významná bariéra chránící naše okolí před námi samotnými. Bavlněná rouška je schopna zachytit téměř 80% všech vykašlaných infekčních částic a odfiltrovat přibližně 70% částic o velikosti průměrné bakterie. Pokud se potřebujete chránit před virovou nákazou, volte respirátory. Pokud trpíte virovým onemocněním, noste respirátory!

Rouška je vyrobena ze 100% bavlny. Rouška je klasického skládaného obdélníkového střihu, dvojitá. Mezi vnitřní část a vnější část lze vložit další ochrannou vrstvu (papírový kapesník, filtr, atd.). Chrání nosní a ústní část obličeje, s gumičkami k nasazení okolo uší. Roušku je možné sterilizovat vyvařením, či vypráním na antialergenní program v pračce. Roušky jsou v různých barvách - je nutné upřesnit, zda je potřeba pánské, dámské, či dětské. UPOZORNĚNÍ: Rouška nechrání proti nákaze coronavirem ani žádným jiným virem! Rouška nemá atestace pro použití ve zdravotnictví. Látka (100% bavlna), ze které je rouška vyrobena má běžné atesty pro použití na běžné textilní výrobky. Rouška slouží především jako významná bariéra chránící naše okolí před námi samotnými. Bavlněná rouška je schopna zachytit téměř 80% všech vykašlaných infekčních částic a odfiltrovat přibližně 70% částic o velikosti průměrné bakterie. Pokud se potřebujete chránit před virovou nákazou, volte respirátory. Pokud trpíte virovým onemocněním, noste respirátory!

Nabídka č. 6965630445 Vystaveno 20.06. 12:06 Zobrazení: 1